Komentarze (71)
Wybory samorządowe 2018. Trzaskowski bije w Jakiego: 10 lat mieszkał w Warszawie i dopiero od niedawna płaci tu podatki
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • andrew1507

  Oceniono 7 razy 5

  Czy to polglowek na prezydenta W-wy tak rajcuje suwerena?
  Pana Jakiego i jego pryncypała Ziobre poznaliśmy z wielkiego zaangażowania w niszczenie państwa prawa i demokracji, demolkę sadownictwa i takiej zwyklej przyzwoitości.
  Ponadto Pan Jaki jako wyrobnik ustawy o IPN jest odpowiedzialny za ogromne straty Polski na niwie międzynarodowej.
  Tego wszystkiego nie da się odkręcić przez lata a może nawet dziesięciolecia.
  Dlatego uważam, ze glosowanie gdziekolwiek i kiedykolwiek na te ponure twarze PiS to działanie przeciwko Polkom i Polakom, naszym dzieciom i wnukom.
  Trzeba tez zapytać się czy osoby te nie są obciążone poglądami bliskimi skrajnemu nacjonalizmowi a może nawet faszyzmowi/komunizmowi?

 • miecztemidy

  Oceniono 6 razy 4

  niJaki pojechał szukać natchnienia u potomków Franco.
  Cyganie z Opola faszyzm w Polsce nie przejdzie.

 • zzz098

  Oceniono 6 razy 4

  Jeżeli pan Jaki mieszkał w Warszawie, a podatki płacił gdzie indziej, to naruszał prawo. Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych NAKAZUJE płacenie podatku w miejscu ZAMIESZKANIA.

 • agnrodis

  Oceniono 10 razy 4

  Brawo Trzaskowski!!! Nie odpuszczaj!!! Jaki tylko ocygani Warszawe i zrobi z nas Teheran, albo Ankare.

 • miecztemidy

  Oceniono 5 razy 3

  Hej Warszawiacy. Gdybyście przez przypadek, wybrali niJakiego pisiurka , to zrobi Wam "dobrobyt", jaki zrobił przy pomocy swojego siurka.

 • ninija12

  Oceniono 5 razy 3

  Jak już się wybrał, to może niech tam zostanie

 • stefa555

  Oceniono 4 razy 2

  Jaki ma fobię na punkcie metra i powinien być leczony psychiatrycznie. Nie wyrósł z krótkich spodenek i dalej lubi bawić się kolejka elektryczną. Może by wyjaśnił wyborcom po co pojechał do Madrytu? Nawet gdyby miał kasę na budowę metra, to czemu ta wizyta ma służyć? Chciałabym znać jeden powód, oprócz tego ,żę to wycieczka krajoznawcza

 • maly_zlosliwiec

  Oceniono 3 razy 1

  Jaki, jestes zabojczy !
  Zlap najpierw jakiegos specjaliste, gornika, geologa. Jak sie nie da kopac, bo natura nie pozwoli, to najlepszy burmistrz Ci nie doradzi. Ale zwiedzaj na zdrowie, kto Ci zabroni..

 • slone3333

  Oceniono 3 razy 1

  Albo zełgał, że mieszkał, albo złożył w PIT fałszywe oświadczenie co do adresu zamieszkania.

 • camaretto

  0

  Niewiele, ale mieszkając tu lat 35 pamiętam jeszcze Piskorskiego jako wybijający się element wymijający niepotrzebne pytania, zwłaszcza o szpital na Ursynowie. Teraz ma być, ale położnictwo jakby gdzie indziej. Trza by przenieść górę... polityków. Kopę Cwila chciała przehandlowac nie tylko banda z PiS ale i Hanna G. Bez ostrej walki sprzedaliby nasz ostatni trawnik deweloperom. Wszystko najpierw przez obiecanki wyborcze Kaczek (3 mln. mieszkań) i krętactwa Hanny Gronkowiec o podejrzanym księżym życiorysie (Wyszyński i prawo katolickie to coś z czego się ją kojarzy dopiero od czasu rozwoju internetu.)Z pl. Zbawiciela i nie tylko samabym ją wyrzuciła z jej "inwestycją" w Tęcze zamiast ładnej zabudowy.Głupia d.. ama nie wie sama co mówi, deweloperzy nie mogą wynająć tych inwestycji bo nikt już nie chce mieszkać ani handlować w tych inwestycjach co są. Jest to proces manipulacyjny,bo nikt nie dokończył nawet remontu. Na protesty mieszkańców ruszył niedawno Budżet Partycypacyjny, bo wyrzuciliby ją na mordę wcześniej. Koszmar.NIe wiem nic o Trzaskowskim, ale na żadną znaną partię już nie zagłosuję ..

 • lukki69

  Oceniono 1 raz -1

  ...kampania reaktywna bez realnego programu zgubi was ,jak wasze liberalne złodziejstwo i pogarda dla obywatela w poprzednich wyborach.....nie wszyscy Polacy to postsowiecki motłoch...

 • kosnok

  Oceniono 10 razy -2

  Tak, tak, to namawianie podatników do zameldowania w Wawie fajnie brzmi.. Tylko, że jeśli ktoś jest zatrudniony w firmie z siedzibą w Warszawie to podatek od pensji pt. PIT4 płaci pracodawca, do urzędu w Warszawie i nie ma wpływu na to miejsce zamieszkania pracownika ;).

 • jozbieszczad

  Oceniono 19 razy -9

  20 groszy, tylko nie płacz proszę
  20 groszy w zębach tu przynoszę

  Remake
  Kazik

 • adam_l27

  Oceniono 19 razy -17

  Gdybyście mieli rozum wybralibyście pracowitszego ale wy wybierzecie tego co wam piękniej o demokracji będzie gadał lemingi. A później pójdzie do restauracji na obiadek i powie jak Sikorski "Dwa razy obiecać to jak raz dotrzymać". I w ten sposób przy kolejnych wyborach też na niego zagłosujecie. "Demokraci".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX