Leszek Miller: Zagłosuję na Trzaskowskiego. W debacie wygrał, ale nie przez nokaut, raczej na punkty

Wybory samorządowe 2018. Leszek Miller wyjawił, że w wyborach na prezydenta Warszawy zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego. - I to już w pierwszej turze. Z nadzieją, że być może drugiej nie będzie - dodał były premier.

Leszek Miller był gościem Dominiki Wielowieyskiej w Poranku Radia TOK FM. - Zagłosuję na pana Trzaskowskiego - powiedział były premier. - I to już w pierwszej turze. Z nadzieją, że być może drugiej nie będzie - dodał.

Leszek Miller: Rafał Trzaskowski wygrał z Patrykiem Jakim na punkty

Miller opowiadał, że z uważnie przyglądał się piątkowej debacie kandydatów na prezydenta Warszawy. - Szczególnie mnie interesowała wymiana poglądów między panem Trzaskowskim a panem Jakim. Według mnie Trzaskowski wygrał, choć nie przez nokaut, raczej na punkty - oceniał polityk. - Ale to wystarczy, żebym się upewnił w swoim wyborze - zaznaczył.

Niedawno Miller mówił, że Włodzimierz Czarzasty nie dał mu szansy, żeby głosować na kandydata SLD Andrzeja Rozenka. - Ja pana Rozenka obserwowałem przez cztery lata w Sejmie, gdzie stał na czele takiej grupy, która chciała za wszelką cenę zniszczyć SLD - podkreślał.

Leszek Miller o Robercie Biedroniu: Powinien przeprosić

Miller w rozmowie z Wielowieyską odniósł się też do niedawnych słów Roberta Biedronia, które również padły w audycji TOK FM. -  Tresowaliście przez kilka miesięcy Barbarę Nowacką, żeby dołączyła do Koalicji Obywatelskiej - mówił do dziennikarki prezydent Słupska.

Zdaniem byłego premiera "to jest bardzo nieładne sformułowanie". - Robert Biedroń powinien jak najszybciej przeprosić, bo słowo "tresowanie" jest raczej używane w kontekście w stosunku do zwierząt niż do ludzi - stwierdził Miller.

Leszek Miller: Zagłosuję na Rafała Trzaskowskiego. I to już w pierwszej turze

Więcej o:
Komentarze (28)
Wybory samorządowe 2018. Miller o debacie: Trzaskowski wygrał, ale nie przez nokaut, raczej na punkty
Zaloguj się
 • jestem.z.pisu

  Oceniono 14 razy 12

  UWAGA UWAGA UWAGA ---------- UWAGA UWAGA UWAGA

  Doskonała wiadomość z Wrocławia. PiSożyt i szkodnik, który na rozkaz z Nowogrodzkiej doprowadził do ruiny Teatr Polski we Wrocławiu, Cezary Morawski - ZWOLNIONY. Przy okazji wyszło, że przyznawał sam sobie wysokie nagrody pieniężne.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 9 razy 9

  to taki millerowy pocałunek śmierci dla Rafała? Niech Miller spotka się ze swoim ogórkiem i niech wreszcie skonsumuje mizerię którą narobił.

 • antropoid

  Oceniono 9 razy 9

  NOKAUT to będzie, jak warszawiacy dadzą swoje miasto szarańczy pisowskiej - istny nokaut stolicy.

 • polakadam

  Oceniono 7 razy 7

  Jaki wystąpił z partii. A i tak przegra w Warszawie. Czy to znaczy że po wyborach będzie już bezpartyjny? Odetnie się od kaczora?

 • remo29

  Oceniono 5 razy 5

  Nie da się znokautować kogoś, kto głowę ma tylko po to, żeby mu deszcz do szyi nie padał.

 • fakiba

  Oceniono 5 razy 5

  Słuszna decyzja , na pohybel pis i jego wyznawcom

 • pan.szklanka

  Oceniono 7 razy 1

  Panie Miller. Trzaskowskiego to Pan w to nie mieszaj, bo będzie mizeria.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX