Poranna rozmowa Gazeta.pl z Markiem Borowskim (15.10.2018)

Marek Borowski był pierwszym gościem porannej rozmowy Gazeta.pl. W rozmowie z Piotrem Maślakiem oceniał strategię Mateusza Morawieckiego. O Marku Suskim zaś mówił: to być może ukryty kabareciarz.

Maślak przywołał słowa Borowskiego o tym, że "skala bredni Morawieckiego jest porażająca". - (Mateusz Morawiecki) kłamstwa, nieprawdy, półprawdy wygłasza codziennie - stwierdził senator Borowski. Wtedy prowadzący przypomniał stwierdzenie premiera o pieniądzach odzyskanych z luki VAT-owskiej. - To są kompletne absurdy - skwitował Borowski. Dodał, że Morawiecki składa "puste obietnice".

Marek Borowski uważa, że opozycja powinna weryfikować przekaz rządowy szczególnie tam, gdzie do ludzi dociera głównie TVP i trudniej im weryfikować słowa premiera.

Senator komentował w rozmowie z Maślakiem m.in. także temat sobotniego marszu równości w Lublinie oraz słowa Marka Suskiego o lotnisku w Radomiu. - Nie wiem, czy on jest takich wysokich lotów umysłowych, czy to jest ukryty kabareciarz - śmiał się Borowski. Cała rozmowa w naszym nagraniu powyżej.

Codziennie o 8:30 zapraszamy na poranną rozmowę Gazeta.pl. Gospodarze programu - Piotr Maślak i Łukasz Kijek - od poniedziałku do piątku rozmawiają z najważniejszymi postaciami ze sceny politycznej.

Więcej o: