Awantura w studiu TVP Info. Zwolennik Adama Słomki kopnął jednego z gości

Program "Studio Polska" w TVP Info wymknął się na moment spod kontroli prowadzących - Magdaleny Ogórek i Jacka Łęskiego. Podczas burzliwej dyskusji zwolennik Adama Słomki kopnął jednego z gości. Musiała interweniować ochrona.

Wczorajszy program "Studio Polska" w TVP Info miał burzliwy przebieg. Podczas dość emocjonalnej dyskusji na temat Marszu Niepodległości Rafał Lipski z Inicjatywy Polskiej został kopnięty przez siedzącego za nim mężczyznę z biało-czerwoną opaską na ramieniu. Wszystko wskazuje na to, że napastnik to zwolennik Adama Słomki - wyrazistego i dość radykalnego w poglądach kandydata na prezydenta Katowic, który również obecny był w studiu. Kopiący mężczyzna trzymał w rękach plakat wyborczy z wizerunkiem kandydata.

Zwolennik Adama Słomki w TVP Info kopnął jednego z gości

 

Po tym, jak Lipski powiedział, że został kopnięty, prowadzący program Magdalena Ogórek i Jacek Łęski, nakazali mężczyźnie opuszczenie studia. Gdy ten nie chciał wyjść, zwrócili się do Słomki. - To jest pana zwolennik, może pan do niego zaapelować - powiedział Łęski. 

Na tę prośbę Słomka jedynie wzruszał ramionami. W końcu jego zwolennika musiała wyprowadzić ochrona. Gdy mężczyzna był wyprowadzany, kilka osób klaskało. Idąc wykonał om charakterystyczny gest uniesionych do góry dwóch palców, symbol zwycięstwa. 

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o: