Wybory 2018. Rafał Trzaskowski odpowiada Jakiemu i proponuje debatę przed drugą turą

- Nie wstydzę się Koalicji Obywatelskiej, walczy o najważniejsze dla nas wartości - powiedział Rafał Trzaskowski. Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy w ten sposób odpowiedział na apel Patryka Jakiego, by jak on, zrezygnował z członkostwa w partii.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski powiedział, że piątkową debatę telewizyjną wygrali warszawiacy, bo mogli usłyszeć, jakie są poglądy i programy wszystkich kandydatów. Jego zdaniem formuła debaty nie pozwoliła na to, żeby dokładnie zapoznać się z programami, dlatego już teraz zaproponował spotkanie przed drugą turą wyborów.

- Mam nadzieję, że w tej drugiej turze na pewno będę i spotkam się kandydatem, który do tej tury wejdzie - powiedział Trzaskowski. 

Rafał Trzaskowski dodał, że w ostatnim tygodniu kampanii, w czwartek, odbędzie się konwencja wyborcza Koalicji Obywatelskiej. Pytany przez dziennikarzy, czy tak, jak jego kontrkandydat Patryk Jaki - zrezygnuje z członkostwa w partii odpowiedział, że nie wstydzi się Koalicji Obywatelskiej, dlatego, że walczy ona o najważniejsze wartości.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października, druga tura 4 listopada.

Więcej o:
Komentarze (113)
Wybory 2018. Rafał Trzaskowski odpowiada Jakiemu i proponuje debatę przed drugą turą
Zaloguj się
 • owca888

  Oceniono 43 razy 35

  Bardzo dobrze, Rafał, tak trzymaj. Nie daj się sprowokować.
  A powtórka z numeru Dudy była farsą.

 • chi-neng

  Oceniono 43 razy 33

  "Nie wstydzi się Koalicji Obywatelskiej, dlatego, że walczy ona o najważniejsze wartości."
  -----
  W pięknym stylu to rozegrał załatwił Byle - Jakiego i PiS miażdżąco.
  Ubił 2 muchy za jednym zamachem:)

 • fakduck

  Oceniono 28 razy 24

  bylejaki, to bylejaka kampania, bylejakie obietnice... byle prezes dał cmoknąć sygnet/berło!

 • lajkonix

  Oceniono 22 razy 18

  Pan Trzaskowski - jedyna wspaniała odpowiedź. Tak chciałem, żeby Pan to powiedział.

 • kichchi

  Oceniono 20 razy 16

  cygan jaki wstydzi sie logo swojej partii na plakatach, za to rozdaje na ulicach jabłka, kawe, wódke. kampania skierowana do prymitywow, niech jeszcze obieca mieszkania za darmo ratlerek kaczynskiego

 • sil.m

  Oceniono 19 razy 13

  Jaki -pisowcu twoje cygańskie ego i geny nic już nie pomogą -sprawa jasna- zamulasz ile się da i nic więcej-propozycje ni - jaki-e. Wejście na karawan "guru z Nowogrodzkiej" jest jak mgła i oddala się. Nieudolny sposób prowadzenia ustawy o holokauście przyniósł naszemu krajowi niewymierne straty a działania komisji reprywatyzacyjnej to cyrk dla gawiedzi.Walisz w Rafała z zaciekłością i nadzieją, że go skompromitujesz, powodując kłótnię i rozłam oraz wciągniesz w reprywatyzacyjne bagno, któremu asumpt dała Komisja Majątkowa i pazerność przedstawicieli KK a w Wa-wie PC/PIS .Wszyscy rządzący w tym temacie mieli zaniechania, maczali w tym palce - wszystkie opcje polityczne dały „ciała” ale garściami ciągnęły profity . Jaki z komisją grilluje urzędników Wa-wy [mam świadomość ich błędów i należy pamiętać ,że przed Hanką na urzędzie był malec trunkowy L. co przez brata dał nura w mech] w poszukiwaniu kozła lub jeleni ofiarnych celem przykrycia własnych złodziejstw- zamiast uchwalić sensowną ustawę reprywatyzacyjną w latach 2005-07r, lub wcześniej gdy LK był prezydentem W-wy lub ministrem sprawiedliwości. Nic nie zrobili bo wg słów Jaro - Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli . PIS buduje i utwierdza swoje imperium finansowe mając na celu to dworek dla prezesa i budowę 190 m wieżowca Kaczyński Tower u zbiegu Towarowej i Srebrnej na przywłaszczonych terenach po RSW - o zachowanie zdobyczy PC/PIS Jaki dba z należytą starannością a cyrk z Kochalskim obnażył jego intencje i był doskonałą mową obrończą dla HGW. Pod jej rządami Wa-wa stała się miastem nowoczesnym, rozwijającym się, przyjaznym dla inwestorów a jaki był zastój w czasach prezydenta o piwnym imieniu L – wszyscy wiedzą : bo on wszystkiego się bał , blokował i odwlekał – zawierzał kainowi. . Pisi już pytają. -- czy córka Jaruzela odda posiadłość spadkobiercom Przedpełskich, prorocy zaczęli ścigać Kukiza w sprawie zakupu mieszkania w Wa-wie i zasadnym staje się pytanie czy Jaki z komisją rozpatrzy problem posiadłości na Mickiewicza / zakup za 4138zł/ i spyta prezesa czy odda własność spadkobiercom Lisa-Kuli bohatera z wojny o wolność w 1919/20r ? Dzisiaj p.Jaki / zwany „czopkiem” lub „pistolecikiem”/ już zna „prawdę” o reprywatyzacji i stosując komunistyczny trik wskazuje osoby by udowodniły swoją niewinność – jest obrońcą i chroni wielu nomenklaturowych beneficjentów „dekretu Bieruta” – najemców 80m2 mieszkań w centrum Wa-wy za grosze [w 2008r- za 2zł/m2- a resztę dopłacało im społeczeństwo przez ~60lat ] – to cała Polska odbudowywała Wa-wę a na terenach zachodnich rozebrano wiele budynków by uzyskać cegłę i dachówkę. Oszustwa reprywatyzacyjne to w demokratycznym państwie prawa pole dla prokuratorów i sądów a politycy są od tego by problem rozważyć i wyposażyć ich w odpowiednie przepisy prawa a nie powołanie politycznej komisji ludowej do wyszukania ofiarnego jelenia i w blasku fleszy go odstrzelić.

 • chi-neng

  Oceniono 18 razy 12

  Erudycją Jaki nigdy nie dorówna Trzaskowskiemu.

  Po Rafale widać; ma to wypisane na twarzy i w yrazie oczu, że ma we krwi cały swój księgogozbiór i czuje się z nim, z tym księgozbiorem, w domu”.
  Tymczasem Jaki, zrobił nędzną wystawę, na pokaz:).

 • rejestracjanowegokonta

  Oceniono 13 razy 11

  Jaki chce udawać bezpartyjnego, no koń by się uśmiał

 • earthboundmisfit

  Oceniono 9 razy 9

  Po pierwsze, czy jaki JUŻ zrezygnował, czy tylko wietrzy gębę?
  Po drugie, czy zadeklarował, że po wystąpieniu z nieistniejącej partii nie wstąpi do PiS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX