Debata warszawska. Korwin-Mikke o "słoikach": Kolejne idiotyczne pytanie reżimowej telewizji

Wybory samorządowe 2018. Podczas debaty kandydatów na prezydenta Warszawy w TVP padło pytanie o podział warszawiaków na "słoików" i "prawdziwych" mieszkańców stolicy. Zdaniem Janusza Korwin-Mikkego, "czy kierowca jest z Warszawy, czy spoza Warszawy, jest dokładnie tak samo gnębiony".

W piątek w studiu przy ul. Woronicza 17 odbywa się debata wszystkich 14 kandydatów na prezydenta Warszawy. Jedno z pytań przedstawicieli TVP, TVN i Polsatu dotyczyło tego, do kogo kandydaci kierują swój program.

- Kolejne idiotyczne pytanie reżimowej telewizji. Jak można dzielić mieszkańców Warszawy? - pytał kandydat KWW Wolność w Samorządzie. - Czy kierowca jest z Warszawy, czy spoza Warszawy, jest dokładnie tak samo gnębiony - mówi Korwin-Mikke. Jego zdaniem kierowcy są najbardziej poszkodowaną grupą w Warszawie.

Wybory samorządowe 2018. Janusz Korwin-Mikke o smogu w TVP

Wcześniej Janusz Korwin-Mikke powiedział, że... w Warszawie nie ma żadnego smogu. - Podobno w Krakowie jest smog. Sprawdziłem, krakowiacy żyją najdłużej w całej Polsce - dodał.

A propos Marszu Równości Korwin-Mikke stwierdził: "Nie dopuszczę do marszu ani homoseksualistów, ani heteroseksualistów, ani onanistów, ani zoofilów". Dodał też coś o kozach. Prowadząca zwróciła mu uwagę, że to nie pora na takie tematy.

Debata warszawska w TVP. Kandydaci na prezydenta Warszawy

W debacie bez publiczności biorą udział (kolejność w studio od lewej do prawej): Sławomir Antonik (KWW Bezpartyjni Samorządowcy), Jakub Stefaniak (KW Polskie Stronnictwo Ludowe), Rafał Trzaskowski (KKW Platforma Nowoczesna), Andrzej Rozenek (KKW SLD Lewica Razem), Marek Jakubiak (KWW Kukiz 15), Janusz Korwin-Mikke (KWW Wolność w Samorządzie), Patryk Jaki (KW Prawo i Sprawiedliwość), Justyna Glusman (KWW Miasto jest Nasze - Ruchy Miejskie), Piotr Ikonowicz (KW Wyborców Sprawiedliwości), Paweł Tanajno (KWW Odkorkujemy Warszawę), Jan Śpiewak (KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa), Krystyna Krzekotowska (KW Światowego Kongresu Polaków), Jan Potocki (KW II Rzeczpospolita Polska) oraz Jacek Wojciechowicz (KWW Jacka Wojciechowicza Akcja Warszawa).
Więcej: https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24037484,debata-warszawska-jaki-przyniosl-do-studia-rezygnacje-z-czlonkostwa.html#s=BoxMmthImg2

Rafał Trzaskowski: ja będę Asterixem, który pogoni złych Rzymian

Więcej o: