Debata warszawska. Korwin-Mikke o "słoikach": Kolejne idiotyczne pytanie reżimowej telewizji

Wybory samorządowe 2018. Podczas debaty kandydatów na prezydenta Warszawy w TVP padło pytanie o podział warszawiaków na "słoików" i "prawdziwych" mieszkańców stolicy. Zdaniem Janusza Korwin-Mikkego, "czy kierowca jest z Warszawy, czy spoza Warszawy, jest dokładnie tak samo gnębiony".

W piątek w studiu przy ul. Woronicza 17 odbywa się debata wszystkich 14 kandydatów na prezydenta Warszawy. Jedno z pytań przedstawicieli TVP, TVN i Polsatu dotyczyło tego, do kogo kandydaci kierują swój program.

- Kolejne idiotyczne pytanie reżimowej telewizji. Jak można dzielić mieszkańców Warszawy? - pytał kandydat KWW Wolność w Samorządzie. - Czy kierowca jest z Warszawy, czy spoza Warszawy, jest dokładnie tak samo gnębiony - mówi Korwin-Mikke. Jego zdaniem kierowcy są najbardziej poszkodowaną grupą w Warszawie.

Wybory samorządowe 2018. Janusz Korwin-Mikke o smogu w TVP

Wcześniej Janusz Korwin-Mikke powiedział, że... w Warszawie nie ma żadnego smogu. - Podobno w Krakowie jest smog. Sprawdziłem, krakowiacy żyją najdłużej w całej Polsce - dodał.

A propos Marszu Równości Korwin-Mikke stwierdził: "Nie dopuszczę do marszu ani homoseksualistów, ani heteroseksualistów, ani onanistów, ani zoofilów". Dodał też coś o kozach. Prowadząca zwróciła mu uwagę, że to nie pora na takie tematy.

Debata warszawska w TVP. Kandydaci na prezydenta Warszawy

W debacie bez publiczności biorą udział (kolejność w studio od lewej do prawej): Sławomir Antonik (KWW Bezpartyjni Samorządowcy), Jakub Stefaniak (KW Polskie Stronnictwo Ludowe), Rafał Trzaskowski (KKW Platforma Nowoczesna), Andrzej Rozenek (KKW SLD Lewica Razem), Marek Jakubiak (KWW Kukiz 15), Janusz Korwin-Mikke (KWW Wolność w Samorządzie), Patryk Jaki (KW Prawo i Sprawiedliwość), Justyna Glusman (KWW Miasto jest Nasze - Ruchy Miejskie), Piotr Ikonowicz (KW Wyborców Sprawiedliwości), Paweł Tanajno (KWW Odkorkujemy Warszawę), Jan Śpiewak (KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa), Krystyna Krzekotowska (KW Światowego Kongresu Polaków), Jan Potocki (KW II Rzeczpospolita Polska) oraz Jacek Wojciechowicz (KWW Jacka Wojciechowicza Akcja Warszawa).
Więcej: https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24037484,debata-warszawska-jaki-przyniosl-do-studia-rezygnacje-z-czlonkostwa.html#s=BoxMmthImg2

Rafał Trzaskowski: ja będę Asterixem, który pogoni złych Rzymian

Więcej o:
Komentarze (162)
Debata warszawska. Korwin-Mikke: Kolejne idiotyczne pytanie reżimowej telewizji
Zaloguj się
 • angus1000

  Oceniono 52 razy 40

  Największym skandalem w historii Polski było to, że ludzie wybrali tego gumisia Dudę na prezydenta.

 • nie_mam_facebooka

  Oceniono 33 razy 23

  Stary pierdziel, tatusio, dziadziusio pradziadek.Mało kto tak naszkodził w głowach najgłupszych Polaków. Chyba porównywalnie Kukiz.

 • dadelog

  Oceniono 42 razy 20

  "Janusz Korwin-Mikke powiedział, że... w Warszawie nie ma żadnego smogu" - Korwina-Mikke też nie ma...w sejmie, i na szczęście już nigdy nie będzie, bo wyrządziłby tam więcej szkód niż smog...

 • bydlejaki

  Oceniono 21 razy 17

  Nie jest problemem tabun cwaniaków których nazywa się politykami. Problemem jest ciemna swołocz która głosuje choć często podstawowych spraw o świecie nie zna.

 • zielona-galazka

  Oceniono 20 razy 14

  Staremu, zidiocialemu Mikke już nie staje. Wiec onanizuje się psychicznie w TVPiS.

 • cmochall

  Oceniono 15 razy 13

  Brawo! Panie Januszu K-M pytania rezimowej telewizji byly idotyczne ale pozostale tez nie byly najmadrzejsze.

 • Popijajac Piwo

  Oceniono 46 razy 12

  A propos Marszu Równości Korwin-Mikke stwierdził: "Nie dopuszczę do marszu ani homoseksualistów, ani heteroseksualistów, ani onanistów, ani zoofilów".

  Impotenci już tak mają, że ich boli życie seksualne innych...

 • benek231

  Oceniono 23 razy 11

  Do czasu poprzednich rzadow PiS najwiekszym szkodnikiem byl wlasnie J*M. Pozniej jego miejsce zajal menda Kaczynski. Ale teraz wyglada na to, ze ten sepluniacy glupek znow zamierza sie wybic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX