Rzeszów. "SE": Z pompą otworzyli dworzec. Tuż po fecie jednak go zamknęli, bo jeszcze nie skończono tam prac

29 września w Rzeszowie oficjalnie otwarto autobusowy Dworzec Lokalny. W uroczystości wziął udział prezydent Tadeusz Ferenc. Teraz "Super Express" pisze jednak, że tuż po fecie dworzec znów zamknięto, bo... jeszcze nie skończono tam prac.

Pod koniec września w Rzeszowie odbyła się uroczystość z okazji otwarcia Dworca Lokalnego. Wstęgę przeciął sam prezydent miasta Tadeusz Ferenc. Jednak jak donosi "Super Express", obiekt zaraz po oficjalnym otwarciu został zamknięty.

Dworzec Lokalny w Rzeszowie "to w dalszym ciągu plac budowy"

- To w dalszym ciągu plac budowy. Pasażerowie jeszcze długo stąd nie odjadą - powiedzieli dziennikowi budowlańcy. - Ta feta tylko przeszkodziła nam w robocie. Na pół dnia trzeba było uprzątnąć narzędzia, wywieźć sprzęt. Paranoja! - dodali.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Sam Ferenc powiedział "Super Expressowi", że uroczystość nie miała "nic wspólnego z wyborami". - Chcieliśmy uczcić święto 70-lecia komunikacji miejskiej w Rzeszowie - podkreślił.

Wiaty przystankowe na dworcu mają funkcję chłodzenia i podgrzewania. - Rzeszów jest pierwszym miastem na świecie, gdzie zastosowano takie rozwiązanie - powiedział lokalnej "Gazecie Wyborczej" Dawid Cycoń, prezes ML System, firmy zajmującej się fotowoltaiką. Na dworcu zainstalowano także ogniwa fotowoltaiczne, które będą produkować energię elektryczną.

Znamy numery list na kartach wyborczych. PiS na ostatnim miejscu

Więcej o:
Komentarze (75)
Rzeszów. "SE": z pompą otworzyli dworzec. Tuż po fecie jednak go zamknęli, bo jeszcze nie skończono tam prac
Zaloguj się
 • js08836

  Oceniono 13 razy 13

  Za parę dni kłamca premier ogłosi, że PO nic nie robiło z dworcem autobusowym w Rzeszowie. To PiS przyczynił się do otwarcia nowego dworca. Tak samo PiS jeszcze za kadencji kłamczuchy Szydło wyremontowało dworzec kolejowy w Kłobucku bo za PO nie zrobiono nic. Dworzec" błyszczy nowością ". PiS ma w łańcuchu DNA wpisane kłamstwo.

 • optymistaa43

  Oceniono 13 razy 13

  I tak PiS robi ludzi w balona,klamstwo na klamstwie,MorawiecKA nakazala a pisowcy to durnie wykonali.

 • marc71

  Oceniono 11 razy 11

  Oj tam, oj tam. W Skawinie koło Krakowa premier "Broszka" Szydło wraz z ministrem "Odtajnię umowę ze Stalexportem" Adamczykiem otworzyła ostatnio obwodnicę, która będzie przejezdna dopiero za rok.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 11 razy 9

  Przed kolejną kampanią będzie jeszcze raz przecinana wstęga.PiS kłamczuchy tak mają.

 • lupus1020

  Oceniono 10 razy 8

  Stary dziad, błazen i nieudacznik. Pośmiewisko całego kraju. Rzeszowianie to idioci.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 16 razy 8

  jeżeli ten dworzec będzie choć w połowie przypominał śmierdzący szczynami dworzec kolejowy z którego nie jeżdżą żadne pociągi (taka nasza Bawaria) w Rzeszowie to rzeczywiście nie było po co zamykać placu budowy :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX