Czarnecki stał się tematem żartów. "Dać się nagrać i nawet ośmiorniczek nie skosztować"

Ryszard Czarnecki nie miał szczęścia. Mimo że nie odwiedził restauracji "Sowa i Przyjaciele", jego głos znalazł się na taśmie z nagraniem Mateusza Morawieckiego. Teraz Czarnecki stał się tematem żartów.

Głos Ryszarda Czarneckiego można usłyszeć na taśmie, na której zarejestrowano rozmowę Mateusza Morawieckiego z prezesami PKO BP i PGE. W czasie, kiedy nagrano jego rozmowę, Mateusz Morawiecki pełnił funkcję prezesa banku BZWBK oraz doradcy premiera Donalda Tuska. Dlaczego na taśmie zarejestrowano także głos Czarneckiego?

Ryszard Czarnecki na taśmie Morawieckiego

Jednym z wątków rozmowy Mateusza Morawieckiego i dwóch prezesów był wątek Przemysława Czarneckiego, syna Ryszarda Czarneckiego. Mężczyźni komentowali to, że Przemysław Czarnecki nie chce pracować w PKO BP. W pewnym momencie Mateusz Morawiecki postanowił omówić sprawę z jego ojcem i zadzwonił do Ryszarda Czarneckiego, włączając tryb głośnomówiący.

Ryszard Czarnecki tematem żartów. "Dał się nagrać, a ośmiorniczek nie skosztował"

Ze względu na to, że głos Ryszarda Czarneckiego został zarejestrowany na tzw. taśmie Morawieckiego, mimo że nie było go w restauracji "Sowa i Przyjaciele", a rozmowa dotyczyła jego syna, europoseł PiS stał się tematem żartów. 

"Skąd się wziął Ryszard Czarnecki na taśmach? Wyczuł, że to będzie w telewizji." - napisał na Twitterze Witold Głowacki, dziennikarz "Polska The Times".

Z Ryszarda Czarneckiego zażartował także Darek Ćwiklak, dziennikarz "Newsweek Polska": 

Z europosła PiS zadrwili także politycy, m.in. Janusz Piechociński, były minister gospodarki.

Więcej o:
Komentarze (180)
Ryszard Czarnecki tematem żartów. Nie było go w restauracji "Sowa", a i tak go nagrali
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 98 razy 92

  Dla taty, który żadnej pracy się nie boi (bank, czy siatkówka - wszystko jedno!) syn, który nie chce pracować w PKOBP to musi być klęska życiowa...

 • toreon

  Oceniono 91 razy 81

  No proszę.
  A pamiętam jak z pół roku temu w TOK FM zarzekał się że on na pewno nigdzie nie dał się nagrać. A jeśli ktoś coś takiego znajdzie to jak to ujął "dopiero pogadamy"
  No to pogadajmy, Obatelu

 • Black Swan

  Oceniono 94 razy 52

  stał się tematem żartów? Tylko dlatego, ze żyjemy w Polsce.... Gdybyśmy żyli w państwie w którym istnieje prawo i sprawiedliwość to wszyscy ci panowie biorący udział w tej rozmowie stali by się obiektem śledztwa bo przecież wyraźnie słyszymy korupcyjna rozmowę...

  Inna sprawa, że w takim państwie to zarówno Krzywomordy jak i Richard XIV mogliby sobie bredzić pod budką z browarem bo przecież, z racji upośledzenia intelektualnego, nie mogli by piastować odpowiedzialnych stanowisk...

 • mer-llink

  Oceniono 61 razy 39

  My tu sobie smichy-chichy, a sprawa jest tragicznie poważna:
  paru facetów załatwia posadki dla synków paru innych facetów. Za nasze pieniądze.
  A jak jest watpliwośc, to dygnitarz dzwoni do tatuśka z pytaniem, czy synek aby zadowolony z posadki.
  I to sa: pan Morawiecki, pan Czarnecki - dziś ostoja i filary Prawa i Sprawiedliwości.
  Przecież to układ, zmowa i poplecznictwo czystej wody!
  I o tym nalezy mówić, a nie tylko śmeiszki z głupich a sprzedajnych ludzi.

  P.S. Poza tym: pan KAczyński AJrosław, PRezes i Brat, ujawnił, że pan Morawiecki pracowął jako kret wokół pana Tuska. O wszystkim, co ustalił z PO i Tuskiem natychmiast donosił do pana KAczyńskiego JArosława, PRezesa i Brata. I to też powód do podniesienia pytania: jaka jest moralna prawośc pana Morawieckiego? Agent na dwie strony?

 • masakramasakra

  Oceniono 47 razy 29

  gdzie pis tam smród.

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 53 razy 29

  Ojtam, rysio-miso jest synem znanego duchownego i nic mu nie zrobią!

 • blablick

  Oceniono 31 razy 27

  Pislam może kłamać, kraść i transmitować to na żywo. I tak ich wybiorą. Z jezusem i polską na ustach dali 500+ i 5 lat szybciej rentę. Będą wygrywać dopóki się kasa nie skończy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX