Andrzej Duda zdradził o czym żartował podczas spotkania z Donaldem Tuskiem

Donald Tusk i Andrzej Duda spotkali się na posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego ONZ. W mediach pojawił się film z rozmowy, podczas której polski prezydent i przewodniczący Rady Europejskiej świetnie się bawili. Z czego śmiali się jego bohaterowie? Prezydent Andrzej Duda w rozmowie z "Super Expressem" uchylił rąbka tajemnicy.

Politycy spotkali się podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku. Film, który obiegł polski Internet pokazuje moment, w którym Andrzej Duda i Donald Tusk siedzą obok siebie, rozmawiają, a nawet śmieją się z tego, co powiedział prezydent Polski.

O czym rozmawiali Andrzej Duda i Donald Tusk? 

To, o czym rozmawiali politycy było do tej pory tajemnicą. Sam prezydent Andrzej Duda mówił do tej pory, że "to było spotkanie techniczne, wynikające z kolejności wystąpień" i że nie rozmawiali o polityce.  W rozmowie z "Super Expressem" zdecydował się ujawnić więcej szczegółów na temat spotkania z Przewodniczącym Rady Europejskiej i powiedział:

"Zażartowałem à propos ewentualnej drugiej kadencji. Powiedziałem, że nie jestem tak pewny swego jak prezydent Komorowski i ja swojego mieszkania nie wynająłem nikomu na 10 lat. To chyba to nas tak rozbawiło".

Przypomnijmy, że niektórzy z opozycyjnych polityków sugerowali, że pogawędka Andrzeja Dudy z Donaldem Tuskiem może stanowić dla prezydenta kłopot. - No jak to, z tym zdrajcą i w ogóle wszystko co najgorsze, a on sobie z nim normalnie gaworzy - ironizował Tomasz Siemoniak, polityk Platformy Obywatelskiej i były szef MON w rozmowie dla Wirtualnej Polski

Duda w USA. Były słowa o przyjaźni, ale Trump nie zapomniał o pieniądzach. 'Polska będzie płacić miliardy'

Więcej o: