Patryk Jaki i Rafał Trzaskowski przepytywani przez dzieci. "Czy ma pan do siebie dystans?"

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Warszawy będą odpowiadali na pytania dzieci w nowym programie TVN24. Jak poradzili sobie Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki? Przekonamy się już w sobotę.

Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki, kandydaci na prezydenta Warszawy w wyborach samorządowych 2018, będą bohaterami nowego programu TVN24 - "Klasa". Jego formuła polega na pytaniach zadawanych kandydatom przez dzieci.

Wybory samorządowe 2018. Jaki i Trzaskowski odpowiedzą na pytania dzieci

Jaki i Trzaskowski musieli m.in. odpowiadać na pytania o życie prywatne - np. kiedy całowali się po raz pierwszy i z kim. Kandydat Koalicji Obywatelskiej został zapytany, czy ma do siebie dystans (- Zobaczymy zaraz - odpowiedział), a jego popierany przez PiS rywal - dlaczego chce zostać prezydentem Warszawy, choć pochodzi z Opola.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Podobny program popularny stał się we Francji (podczas minionej kampanii wystąpił w niej późniejszy prezydent Republiki Emmanuel Macron), Holandii, Belgii, Włoszech, Libanie i Nowej Zelandii.

Wybory samorządowe Warszawa. Kandydaci KO i PiS przepytywani już w sobotę

- Jak zrobić, żeby nie było takiego smogu, jaki jest teraz? - pytały też dzieci. Odpowiedzi poznamy już niedługo. Pierwszy odcinek na antenie TVN24 już w najbliższą sobotę 6 października o godz. 21.

Znamy numery list na kartach wyborczych. PiS na ostatnim miejscu

Więcej o: