Aleksander Kwa郾iewski nie zag這suje na kandydata SLD. Cho to "dobry cz這wiek"

Wywodz帷y si z SLD by造 prezydent nie poprze w wyborach kandydata swojej by貫j partii, cho przyznaje, 瞠 ocenia go bardzo dobrze. W wyborach samorz康owych 2018 Aleksander Kwa郾iewski odda g這s na Rafa豉 Trzaskowskiego, kandydata PO i Nowoczesnej.

Według ostatniego sondażu IBRIS w wyborach na prezydenta Warssawy, Andrzej Rozenek, kandydat komitetu SLD Lewica Razem, może liczyć na 4,5 procent poparcia.

Aleksander Kwaśniewski, choć sam wywodzi się z Sojuszu Lewicy Demokratycznej, nie zagłosuje w nadchodzących wyborach na reprezentanta swojej byłej partii

Wybory samorządowe 2018. Kwaśniewski odda głos na Rafała Trzaskowskiego

- Andrzej Rozenek jest bardzo dobrym człowiekiem kandydatem i politykiem, ale wiemy bardzo dobrze, że batalia rozstrzygnie się między Trzaskowskim i Jakim. Ja stawiam na Trzaskowskiego - mówił prezydent w rozmowie z Polsat News.

Kim jest Andrzej Rozenek?

Andrzej Rozenek był dziennikarzem, m.in. tygodnika "Nie" i studenckiego "Na Przekór".
W 2011 roku wszedł do sejmu z list Ruchu Palikota i został jej rzecznikiem. Po przekształceniu partii w Twój Ruch, Rozenek wszedł do zarządu ugrupowania.

W 2014 roku kandydował po raz pierwszy na urząd prezydenta Warszawy, otrzymał wówczas 2,28 procent głosów. Później odszedł z partii Palikota i wrócił na łono SLD, z którego list próbował dostać się do Sejmu już w 1999 roku.

Wi璚ej o:
Komentarze (94)
Aleksander Kwa郾iewski nie zag這suje na kandydata SLD. "To dobry cz這wiek, ale..."
Zaloguj si
 • dmarch1

  Oceniono 42 razy 8

  Glosowanie w wyborach nie ma nic wspolnego z sympatiami do tego czy innego kandydata. Powinna liczyc sie chlodna ocena sytuacji i pragmatyzm. Dlatego taka a nie inna decyzja Prezydenta Kwasniewskiego. Popieram.

 • krark

  Oceniono 21 razy 3

  Pan Kwa郾iewski w wywiadzie telewizyjnym opublikowanym w ubieg造m tygodniu zadeklarowa, 瞠 ju nie pije mocnych alkoholi. Ka盥y specjalista od problematyki alkoholowej wie, 瞠 to oznacza, 瞠 Kwa郾iewski w dalszym ci庵u jest czynnym alkoholikiem, a jego deklaracje 鈍iadcz o tym, 瞠 nie przyjmuje tego do wiadomo軼i i w zwi您ku z tym nie podejmuje terapii.

  Trudno zatem jego wypowiedzi traktowa inaczej ni be趾ot chorego cz這wieka, kt鏎y 鈍iat widzi przez pryzmat flaszki. Jego opinie s nic nie warte.

 • Stan Brost

  Oceniono 4 razy 2

  rozsadnie ,przez kandydat SLD nie ma szans ,a tac szanse pislamowi ,bylejakiemu.Madra decyzja Pana Prezydenta

 • Ada Par

  Oceniono 14 razy 2

  Wy鄉iewacie si z pija雟twa Kwa郾iewskiego, to przypominam,瞠 Lechu Kaczy雟ki, te lubi winko obala. Nie raz o tym wspominano.
  A swoj drog Kwa郾iewski nawet po pijaku nie zdo豉 si tak skompromitowa jak Duda na trze德o.

 • mtarczynski

  Oceniono 7 razy 1

  w ostatniej dekadzie poparcie Kwasniewskiego by這 zawsze poca逝nkiem 鄉ierci, by這by lepiej, gdyby skorzysta z prawa do milczenia

 • mariovanpetersen

  0

  W swoim zyciu ju swoje wychla....

 • jedyny_times

  0

  Z ca造m szacunkiem do prezydenta Kwa郾iewskiego, niech on nikogo nie popiera i da wygra Trzaskowskiemu.

 • 08-fukiel

  Oceniono 10 razy 0

  I yu ma by造 prezydent racj gdy dobrze rozumuje 瞠 gdyby g這s odda na p. Rozenka to by by這 tak jak by odda g這s na nijakiego jakiego.

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX