Donald Tusk w Nowym Jorku jak na okładce The Beatles. Zdjęcie podbija Instagram

Donald Tusk znów podbija Instagram. Przewodniczący Rady Europejskiej udostępnił zdjęcie, które przypomina słynną okładkę albumu The Beatles pt. "Abbey Road".

Donald Tusk przebywa w Nowym Jorku na obradach Organizacji Narodów Zjednoczonych. Przechodząc przez pasy jednej z nowojorskich ulic, wykonał zdjęcie z towarzyszącymi mu osobami. Efekt? Zdjęcie przypominające kultową okładkę albumu  "Abbey Road" zespołu The Beatles.

Donald Tusk w Nowym Jorku: kto jest Ringo Starrem?

"Abbey Road? Nie, Midtown w Nowym Jorku. Ale kto jest Ringo Starrem?" - napisał na Instagramie Donald Tusk. 

 

Zdjęcie spodobało się społeczności zgromadzonej na Instagramie. "Wow! Świetne zdjęcie! Duża klasa i duma!", "Klasa...bez ochrony ,normalny... fajne ujęcie jak z filmu:)" - komentowali użytkownicy.

Donald Tusk i Andrzej Duda wspólnie na obradach ONZ

Podczas wizyty w Nowym Jorku Donald Tusk spotkał się także z prezydentem Andrzejem Dudą. Politycy siedzieli koło siebie podczas obrad Zgromadzenia Ogólnego ONZ na temat misji pokojowych. W czasie tego spotkania zarejestrowano moment na którym Donald Tusk i Andrzej Duda rozmawiają ze sobą, serdecznie się śmiejąc.

Więcej o:
Komentarze (426)
Donald Tusk w Nowym Jorku jak na okładce The Beatles
Zaloguj się
 • 43elvis

  Oceniono 175 razy 65

  A teraz wyobraź sobie matołku pisowski ,jeden z drugim,że idzie Kaczyński otoczony 8 ochroniarzami i co by wtedy było widać?Tak może tylko na świecie poruszać się wolny Polak,szanowany wszędzie (pisowskiej sekty nie liczę bo to wybitne sztuki) idzie w NY na ulicy na luzie bez obaw bo ruskie trolle wiz nie mają.

 • batura3

  Oceniono 149 razy 53

  A Duda zgięty w pół dostępuje zaszczytu oparcia się o biurko prezydenta USA (Czaputowicz).

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 98 razy 40

  Poczucie humoru to cecha ludzi inteligentnych,czego nie można przypisać naczelnikowi z Nowogrodzkiej.

 • tex2

  Oceniono 64 razy 32

  suuper!
  idzie po kaczora

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX