Katarzyna Lubnauer w radiu zachęca do wpłacania na Nowoczesną. "Jest potrzebna w Polsce"

W rozmowie w RMF FM Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej zachęcała do wpłacania pieniędzy na swoją partię. - Na nowoczesna.org jest, jak to można zrobić - podpowiadała. - Ja się zakrztusiłem - skomentował to Robert Mazurek.

Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej w rozmowie z Robertem Mazurkiem w RMF FM mówiła m.in. o kondycji finansowej swojego ugrupowania.

- Chciałem spytać, jak idzie wam spłacanie długów? - pytał dziennikarz. - Staramy się na bieżąco płacić nasze zobowiązania i to robimy regularnie... - zaczęła polityk.

Katarzyna Lubnauer: Zachęcam na wpłacanie na Nowoczesną

Na pytanie, z czego spłacają te zobowiązania, odparła:

My zawsze się utrzymujemy, a propos zachęcam, szczególnie, że jest to ważny moment dla Polski, na wpłacanie na Nowoczesną. Na nowoczesna.org jest, jak to można zrobić.

- Jakby państwo bardzo chcieli wpłacić pieniądze na Nowoczesną, to oczywiście można - stwierdził Mazurek. - Oczywiście - powiedziała przewodnicząca partii. - Przepraszam, ja się zakrztusiłem - skomentował dziennikarz.

Przewodnicząca Nowoczesnej: Warto wpłacać na partię

- Uważam, że Nowoczesna jest potrzebna w Polsce, w związku z tym warto wpłacać, by funkcjonowała - tłumaczyła Lubnauer. - Nie wiem, nie znam ludzi, którzy chcieliby płacić dobrowolnie na partie polityczne, ale na pewno tacy są... - powiedział Mazurek. -Są tacy, zapewniam. I bardzo im dziękujemy - odpowiedziała Lubnauer.

W wywiadzie pojawiło się też pytanie o Ryszarda Petru. - Widuję go w Sejmie. Raczej nie rozmawiamy. Nie ma o czym - mówiła posłanka.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o: