Agata Duda w USA. Ludzie skandują "konstytucja". A pierwsza dama podskakuje i dyryguje

Andrzej Duda przy okazji zagranicznych wizyt często spotyka się z Polakami, którzy przypominają mu o łamaniu prawa przez PiS. Nie inaczej było w Nowym Jorku. I tym razem ciekawa była reakcja pierwszej damy.

Od niedzieli Agata Duda razem z mężem przebywają w Nowym Jorku, gdzie odbywa się Zgromadzenie Ogólne ONZ.

Agata Duda kpi z przeciwników skandujących hasło "konstytucja"

Na Twitterze pojawiło się nagranie, które pokazuje moment wyjścia Agaty Dudy z samochodu. Żona prezydenta idzie tanecznym krokiem, momentami w podskokach, wymachując rękami tak, jakby słyszała muzykę lub dyrygowała. Wszystko przy okrzykach przeciwników prezydenta i rządu PiS, którzy trzymają w dłoniach transparenty i skandują hasło "konstytucja". W komentarzach pojawiają się opinie, że dobry humor Agaty Dudy jest po prostu kpiną z protestujących.

Na oficjalnej stronie prezydenta widać Agatę Dudę w tej samej sukience, w którą jest ubrana na nagraniu, więc najprawdopodobniej pochodzi ono z poniedziałku.

Podobnie pierwsza dama zachowała się podczas wizyty w Australii, gdy mijając protestujących Polaków odwróciła się do nich i zaczęła klaskać.

Więcej o:
Komentarze (1086)
Agata Duda w USA. Dyrygowała i podskakiwała, gdy skandowali "konstytucja"
Zaloguj się
 • norbertrabarbar

  Oceniono 340 razy 220

  Ale trzeba przyznać, że na pajacowaniu to się Du*owie znają jak mało kto!

 • peru-gino

  Oceniono 172 razy 164

  dla tych, którzy mówili "biedna pani Agata", że mąż jej pozwala się wypowiedzieć, że prezes nie pozwala... państwo Dudowie nie są ze sobą z przypadku, oni jak widać są bardzo dobrze dobraną parą.

 • angus1000

  Oceniono 128 razy 112

  Łudziłem się kiedyś, że będzie miała dobry wpływ na Dudusia i trochę go utemperuje. Okazuje, że wręcz przeciwnie. Kto wie czy za to że Budyń jest jaki jest nie odpowiada w całości ona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX