Patryk Jaki zaczyna mówić o dyżurach pediatrycznych. Wtedy na scenę wbiega jego synek

Każda konwencja wyborcza to wielkie show, które ma mocno działać na emocje ludzi. Kiedy Patryk Jaki wygłaszał kolejną obietnicę o całodobowych dyżurach pediatrycznych, na scenę wbiegł jego synek Radek. I trudno tu mówić o zbiegu okoliczności.

- Przywrócimy 24-godzinny dyżur pediatryczny w każdej dzielnicy. Wprowadzimy instytucję Głównego Lekarza m. st. Warszawy, który będzie miał uprawnienia, by uporządkować system – mówił Jaki.

Kiedy wygłaszał akurat tę obietnicę, na scenę wbiegł jego synek Radek. Uściskał ojca i po chwili był już w ramionach mamy, która zabrała go ze sceny.

Patryk JakiPatryk Jaki TVP Info

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać.

W trakcie kampanii wyborczej na prezydenta Warszawy, Patryk Jaki w wielu miejscach pojawia się ze swoją żoną Anna i synkiem Radkiem.

Wybory samorządowe 21 października

W warszawskim Teatrze Palladium odbywa się dziś konwencja wyborcza kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryka Jakiego. Wśród gości m.in. premier Mateusz Morawiecki i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Pierwsza tura jesiennych wyborów samorządowych ma się odbyć 21 października.

Od radnego do zastępcy ministra. Kariera Patryka Jakiego