Rzecznik Dudy osobliwie ocenił wizytę swojego szefa w USA. "Niech się pan nie ośmiesza"

Czy dzisiejsza opozycja spod znaku jedynego Donalda, który ma wystarczyć, czy sławnego bigosu może zaproponować coś lepszego? - pyta na Twitterze Błażej Spychalski rzecznik Andrzeja Dudy.

Wpis ukazał się na Twitterze kilka godzin po zakończeniu wizyty prezydenta w USA. "Czy dzisiejsza opozycja spod znaku jedynego Donalda, który ma wystarczyć, czy sławnego bigosu może zaproponować coś lepszego? @AndrzejDuda szuka na świecie przyjaciół RP, a nie dąży do konfrontacji z USA, tak jak chcieliby tego politycy opozycji." - napisał Spychalski. 

Te słowa w ciągu kilku minut wywołały lawinę komentarzy. 

"Pan się teraz wypowiada jako rzecznik Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej?" - pytają w komentarzach użytkownicy Twittera. Inne opinie są bardziej dosadne: "Usuń konto", "Jak Pan dotrwa do 2019 r. na tym stanowisku to będzie sukces". "Niech się pan nie ośmiesza i nie pisze bzdur". 

Spychalski jest prezydenckim rzecznikiem od kilku tygodni. Zastąpił Krzysztofa Łapińskiego. I chociaż dziś jest ustami prezydenta, to chyba nie zamierza zaprzestać dzielenia się ze światem swoimi prywatnymi przemyśleniami. A są one dość wyraziste. Prezydencki urzędnik dał się już poznać od tej strony, chociaż kiedy przejmował stanowisko po Łapińskim dokładnie wykasował ze swojego konta na Twitterze wpisy z lat poprzednich. A można było w nich przeczytać m.in. dowcip w którym lustro w sypialni Donalda Tuska pokazuje "jakiegoś rudego złodzieja". Spychalski "zlustrował" także rodziny dziennikarzy. Jego post zawierał informacje o rzekomej współpracy lub pracy dla służb bezpieczeństwa PRL rodzin znanych ludzi mediów. Padają m.in. nazwiska Tomasza Lisa, Piotra Kraśki i Moniki Olejnik. Ten wpis też usunął. 

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Więcej o:
Komentarze (171)
Rzecznik prezydenta po wizycie Dudy
Zaloguj się
 • baaag

  Oceniono 102 razy 62

  Ten Spychalski ma ewidentne kłopoty z polszczyzną. To jakiś kretyn i niedouk jest.

 • bkazm1

  Oceniono 43 razy 37

  w pałacu zgrany duet pad i jego rzecznik,ten sam poziom,czekamy na kolejne żartobliwe występy obu panów

 • 74polska

  Oceniono 65 razy 37

  Co chwilę w pis'du wyciągają jakieś miernoty i niedojdy. Oni ich tam importują, sieją? Skąd oni ich tyle biorą?

 • jxl82

  Oceniono 91 razy 29

  Spychalski jak ty mnie w tej chwili zaimponowałeś. Masz jakieś następne BOT Moty?

 • medor214

  Oceniono 27 razy 25

  Cos mi sie zdaje ze ten rzecznik Dudy, przekroczy swym idiotyzmem, wszystkich poprzednikow Dudy. Lacznie z rzecznikiem pisu, nijakim babochlopem Mazurek.

 • jxl82

  Oceniono 64 razy 20

  Widać że Adrian wyciągnął go na światło z kanalizacji czy tam wodociągów.

 • wydzielina_fizjologiczna

  Oceniono 33 razy 19

  Na szczęście Duda nie jest moim prezydentem. Sam to przecież powiedział, że nie jest prezydentem wszystkich Polaków. Niech się wstydzą ci, których reprezentuje. Przy tym biurku wygląda jak uczniak, którego dyrektor szkoły wezwał do gabinetu. Co za wstyd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX