Patryk Jaki wystąpił u rapera z "Must Be the Music". Jest piosenka kampanii, będzie koncert na blokowisku

Znany z programu "Must Be the Music" raper Piotr "HCR" Szot nagrał utwór dla Patryka Jakiego. Będzie to oficjalna piosenka kampanii wyborczej polityka w wyborach samorządowych 2018.

Patryk Jaki będzie miał oficjalną piosenkę swojej kampanii wyborczej. Jej twórcą jest raper Piotr "HCR" Szot, półfinalista programu "Must Be the Music. Tylko muzyka".

Patryk Jaki to "chłopak, który wychował się na blokach"

"To premiera mojej piosenki 'Stałem pod blokiem'" - pisze sam artysta. "Zainspirował mnie Patryk Jaki. Chłopak, który wychował się na blokach i postawił w Warszawie mafii. Walczy o słabszych ludzi z całym aglomeratem medialnym i finansowym. Oni mają pieniądze - on ma wartości" - dodaje.

 

Patryk Jaki w teledysku rapera z "Must Be the Music"

Sam kandydat PiS w wyborach samorządowych pojawia się na chwilę w teledysku do piosenki, gdzie zadumany patrzy na Warszawę. W refrenie utworu HCR rapuje: "Jestem, jestem jaki jestem/I robię swoje/Każdy dzień to nowy projekt".

Premiera utworu na żywo w środę 19 września o godz. 17 na blokowisku przy ul. Kijowskiej 11 na Pradze. Jak pisze sam Jaki, wstęp na wydarzenie będzie wolny.

Wybory samorządowe 2018. Patryk Jaki startuje w Warszawie

Patryk Jaki jest kandydatem PiS na fotel prezydenta Warszawy. Jest także wiceministrem sprawiedliwości, ale niedawno zapowiedział, że weźmie bezpłatny urlop na czas kampanii wyborczej. Jego decyzję pochwalił Rafał Trzaskowski.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe