Tomasz Gollob wchodzi do polityki. Chce zostać radnym w Grudziądzu. "To wulkan pomysłów"

Tomasz Gollob wystartuje w wyborach samorządowych w Grudziądzu. Najlepszy polski żużlowiec będzie ubiegał się o fotel radnego z list komitetu "Łączy nas Grudziądz".

Najbardziej utytułowany polski zawodnik żużlowy Tomasz Gollob ogłosił, że będzie startował w wyborach samorządowych.

Pochodzący z Bydgoszczy sportowiec będzie kandydował na stanowisko radnego Grudziądza z list komitetu "Łączy nas Grudziądz" obecnego wiceprezydenta miasta Marka Sikory. 

Wybory samorządowe 2018. Gollob będzie "jedynką" w Grudziądzu

- Tomasz potrzebuje dodatkowej aktywności, a miasto potrzebuje takich ludzi - mówił "Gazecie Pomorskiej" Sikora. - To wulkan pomysłów, zwłaszcza w dziedzinie sportu. Jest osobą niepełnosprawną, może wiele rzeczy nam podpowiedzieć w tej dziedzinie. Sam nie spodziewałem się tak pozytywnego odzewu z jego strony - dodał.

Tomasz Gollob będzie startował z pierwszego miejsca w okręgu nr 4. To największy okręg w mieście - do zdobycia jest tu 8 z 23 mandatów do rady miasta.

Tomasz Gollob startuje na radnego

W kwietniu 2017 r. Gollob uległ poważnemu wypadkowi podczas treningu. Uszkodził wtedy kręgosłup i od tamtej pory porusza się na wózku.

Jest 30-krotnym mistrzem Polski w różnych konkurencjach (indywidualnie, drużynowo, w parze, młodzieżowo) , ponadto zdobył drużynowe mistrzostwo Wielkiej Brytanii i Szwecji.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o:
Komentarze (48)
Tomasz Gollob wchodzi do polityki. Chce zostać radnym w Grudziądzu. "To wulkan pomysłów"
Zaloguj się
 • nanorobot

  Oceniono 31 razy 23

  Jeżeli ludzie wybiorą na radnego człowieka skazanego prawomocnie za wyłudzenie kredytu, to niech nie żalą się potem, że rządzący do złodzieje ...

 • andrzejmichalak

  Oceniono 12 razy 6

  no i co? ludzie mają się cieszyć?.......bo Gollop startuje.....ten świat to dziwoląg.. nazwiska..bez względu na to co tak naprawdę sobą reprezentują. "Reklama dźwignią handlu" ? Tak to kiedyś było....

 • atr8

  Oceniono 11 razy 5

  To, że szybko za...suwał w kółko na motorze nie robi z niego znawcy problemów Grudziądza. Ale jak go suweren wybierze? Potem tatuś do europarlamentu i rodzina na swoim.

 • loneman

  Oceniono 8 razy 2

  Bedzie na zebraniach pedzil na leb, na szyje ??
  Tyle tych kandydatow do polityki a co jeden to dziwniejszy - aktorzy, bigbrother'owcy, piosenkarze, etnografowie, perukarze, kopidolki, pracownicy magla.... ufff nie dziwne czemu malo tu ludzi z glowa a decyzje jak z ponurego skeczu 😕😲

 • lukasz2711

  Oceniono 12 razy 2

  Od kiedy facet skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne może zostać politykiem?? Zdaje się że to jest zabronione.

 • Daria Danilczyk

  Oceniono 1 raz 1

  Wiara w polityczną mądrość żużlowca celebryty podobna jest do wiary w moc batoników sygnowanych przez Annę Lewandowską.

 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy 1

  ale jak dotąd najlepszym jego pomysłem to było ---JAK OBRABOWAĆ BANK -------proszę nadal o rzetelny protokół badania krwi na zawartosc alkoholu w dniu tego durnego wypadku tego leszcza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX