Komentarze (89)
Sąd Najwyższy chce, by Trybunał Sprawiedliwości UE rozstrzygnął spór o sędziów KRS
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • eldemon

  Oceniono 45 razy -3

  Niech pytają dalej zaprzańcy, a PIS w kolejnych wyborach będzie miał 60 % poparcia i dopiero pogoni sprzedawczyków!

 • komentarzdramatyczny

  Oceniono 6 razy -4

  A co na to obrońcy konstytucji?

 • agap.e

  Oceniono 9 razy -5

  Ha,ha od kiedy Europejski Trybunal orzeka o zgodności z polską konstytucją polskiej ustawy.

 • 01kotek01

  Oceniono 15 razy -5

  "SN chce dowiedzieć się, czy powoływanie sędziów do KRS przez Sejm, a nie przez sędziów jest zgodny z konstytucją. Jeśli Trybunał Sprawiedliwości uzna, że nie, to SN przy pomocy drugiego pytania chce poznać status sędziów wybranych do Sądu Najwyższego przez nowo powołaną KRS"

  Aha, czyli gdyby sędziowie wybierali samych siebie to wtedy byłoby ok i zgodne z konstytucją, oczywiście w mniemamiu tych sędziow, ktorzy działają we własnym interesie - pięknie, a to nie łamie starej zasady rzymskiej - zakazu sądzenia we własnej sprawie. Z tą konstytucją to też jest ciekawie, prawnicy głownie od Kwacha i trochę od Milera napisali se konstytucję, ktora, zabezpieczała ich interesy Kwacha jako prezydenta i Milera jako premiera i powstało dziwne wypadkowe interesow dziełko. Ni to pies, ni to wydra, a trochę podobne do świdra. Później to dziwadło dano do zagłosowania wg. nich motłochwi. W wyniku zmasowanej propagandy medialnej, a wtedy nie było jeszcze wolnego internetu tak rozwinietego -nagnano do głosowania nad tymi wypovinami elytki znikomą ilość ludzi jak na tak ważny akt frekwencja 42% z czego ledwie ją przepchnięto, za było 53% głosujących, a przeciwko prawie tyle samo, bo ok 47%. Biorąc pod uwagę tych nie głosujących to tę konstytucję przyjeło zaledwie ok. 20% społeczeństwa, duża część z nich nie wiedząc nawet za czym głosuje. Wtedy w 97roku telewizornia miała większy autorytet i brak konkurencji i skoro tam mowili, żeby iść i głosować, to część tych ludzi poszła i zagłosowała jak im mowiono...
  Ot i cała prawda o tym dokumencie, a teraz konstutucja i tacy sedziowie z elitki gęby sobie nią wycierają, a ona z obywatelskością prawdziwą niewiele ma wspolnego...to takie przedstawienie, a lody kręcą inni pod parawanem.
  Dalej, kto tym targowickim sędziom płaci pensje, z czyich pieniędzy, jak nie od polskich podatnikow, to polskich podatnikow się pytać o zdanie, za przeproszeniem, " kundle". a nie leźć do brukselskich biurokratow od sądow, chyba, że tam zostać na zawsze i von od Polski?!
  Tam to nawet ich na sprzątaczki by nie chcieli, bo brak kwalifikacji, a na sędziow nie ma mowy, bo każdy kraj ma swpich, ktorzy służa swojemu narodowi, a nie takich wyrodnych...
  Albo wymienić to całe "barachło" i dać młodych nie zepsutych jeszcze tymi złymi nawykami i klikami jakie zawiązali...!?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX