Adam Bielan o słowach Katarzyny Lubnauer. "To przypadek, który wymaga pomocy psychologicznej"

Podczas konwencji Koalicji Obywatelskiej Katarzyna Lubnauer powiedziała, że Prawo i Sprawiedliwość "puka do naszych drzwi" i "zagląda za firanki". Na jej słowa niewybrednie odpowiedział Adam Bielan z PiS.

W programie „Kwadrans polityczny” w TVP1 słowa przewodniczącej Nowoczesnej skomentował Adam Bielan, mówiąc, że przypadek Lubnauer wymaga pomocy psychologicznej.

Katarzyna Lubnauer straszy Prawem i Sprawiedliwością. "PiS zbliża się do naszych domów"

- Pamiętajcie - wrogowie samorządu nie śpią, PiS zbliża się do naszych domów, już puka do naszych drzwi, zagląda za firanki, oni chcą pouczać Polki i Polaków jak żyć, o czym marzyć i czego mają pragnąć dla swoich wspólnot, na to nie ma naszej zgody – mówiła Katarzyna Lubnauer podczas konwencji Koalicji Obywatelskiej, którą współtworzą politycy Nowoczesnej oraz Platformy Obywatelskiej. Podczas swojego wystąpienia Lubnauer podkreślała także, że to kobiety zmienią Polskę, a podczas Czarnych Protestów pokazały, jaka jest siła determinacji oraz solidarności Polek.

Adam Bielan o słowach Katarzyny Lubnauer: "mam nadzieję, że to tylko taka figura retoryczna"

O komentarz do słów Katarzyny Lubnauer został poproszony gość programu „Kwadrans Polityczny”, Adam Bielan. - Jeżeli pani Lubnauer widzi nas za swoimi firankami, to już jest przypadek, który wymaga pomocy psychologicznej, bo można mówić o prawdziwej obsesji. Ale mam nadzieję, że pani Lubnauer takich zwid nie ma i to jest tylko taka figura retoryczna.

Zdaniem Bielana politycy „totalnej opozycji” sami sobie szkodzą, mówiąc takie rzeczy podczas konwencji. - Widać wyraźnie, że wielu polityków obecnej opozycji zaczyna zbaczać w kierunku nieakceptowanym dla bardzo wielu normalnych wyborców, krytycznych wobec nas, ale nieakceptujących tego rodzaju fobii i obsesji u polityków, którzy zasiadają w parlamencie - skwitował polityk PiS.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o:
Komentarze (288)
Adam Bielan o Katarzynie Lubnauer: "To przypadek, który wymaga pomocy psychologicznej"
Zaloguj się
 • ktos2014

  Oceniono 157 razy 47

  PANIE BIELAN W PIS TO 3/4 psychicznych przypadków reszta karierowicze i miernoty które mogą w takiej partii jak PIS zrobić karierę

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 132 razy 36

  Pani Lubnauer ma rację. Niektórym zaglądają nawet pod kołdrę.

 • jonaszewski

  Oceniono 63 razy 31

  Pan Bielan prezentuje najwyraźniej sposób myślenia PiS-owskich intelektualistów - nie dla nich metafory, nie dla nich idiomy i słowa dłuższe niż cztery znaki.

 • grab31

  Oceniono 73 razy 29

  Lubnauer powiedziała prawdę, a leczenia wymaga Bielan i jego "przyjaciele"...

 • Marta Zalewska

  Oceniono 29 razy 25

  Pani poseł ma 100% racji. Każdy normalny człowiek, ceniący wolność i chcący żyć w cywilizowanym, demokratycznym kraju, postrzega PiS jako odmianę wschodniej satrapii, która nie pozwala swoim poddanym (bo przecież nie obywatelom) nawet na odrobinę wolności i chce kontrolować nie tylko ich czyny, ale też myśli. Jednocześnie, PiSowscy funkcjonariusze to zakompleksieni prostacy z głębokiej prowincji, którzy w normalnym świecie nie mają szans na posadę powyżej młodszego referenta w urzędzie gminy. Dlatego, kiedy psim swędem udało im się dorwać do władzy, próbują odgrywać się na lepszych od siebie i leczyć w ten sposób swoje kompleksy. No i, oczywiście, napychać sobie kieszenie jak największą ilością kasy, bo następna taka okazja już im się raczej nie trafi. To, co teraz ukradną Polakom, będzie im musiało wystarczyć na całe życie. W sumie, biedni, prości, głupi ludzie, ale też szalenie niebezpieczni, pozbawieni jakichkolwiek ludzkich uczuć i przepełnieni nienawiścią do normalnych, kulturalnych i inteligentnych ludzi, takich jak my.

 • michal mazurek

  Oceniono 49 razy 23

  beilan zas potrzebuje opieki kosmetyczki, diettetyczki, chirurga plastycznego, spejcalsite do leczenia zniewiescialosci i nauczenia meskich krokow podczas chodzenie ...chyba,ze idzie sie z prezesem na lody .. to wtedy nie

 • student_zebrak

  Oceniono 69 razy 23

  PiS to partia w ktorej znajdziemy przypadki kazdej choroby psychicznej

 • damtek

  Oceniono 38 razy 22

  W spocie KO powinny się znaleźć:
  >edukacja-Zalewska
  >dzieci-księża-pedofile
  >rodzina-Pięta
  >mafie VAT-Rydzyk
  >kobiety-Zbonikowski
  >dekomunizacja-Piotrowicz
  >innowacje-Gowin
  >układ-Srebrna,Gliński,Jaki
  >Zagranica-SanEscobar
  >TS-Duda,Szydło,Kaczyński
  ToNiePrzejdzie/twitter

 • pysio62

  Oceniono 104 razy 20

  Problemem dla Polski i dla Polakow, i to bardzo uciazliwym, nie jest Lubnauer, ale Kaczynski, PIS i PIS-opodobni, wiec niech Bielan glupot nie opowiada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX