Adam Bielan o słowach Katarzyny Lubnauer. "To przypadek, który wymaga pomocy psychologicznej"

Podczas konwencji Koalicji Obywatelskiej Katarzyna Lubnauer powiedziała, że Prawo i Sprawiedliwość "puka do naszych drzwi" i "zagląda za firanki". Na jej słowa niewybrednie odpowiedział Adam Bielan z PiS.

W programie „Kwadrans polityczny” w TVP1 słowa przewodniczącej Nowoczesnej skomentował Adam Bielan, mówiąc, że przypadek Lubnauer wymaga pomocy psychologicznej.

Katarzyna Lubnauer straszy Prawem i Sprawiedliwością. "PiS zbliża się do naszych domów"

- Pamiętajcie - wrogowie samorządu nie śpią, PiS zbliża się do naszych domów, już puka do naszych drzwi, zagląda za firanki, oni chcą pouczać Polki i Polaków jak żyć, o czym marzyć i czego mają pragnąć dla swoich wspólnot, na to nie ma naszej zgody – mówiła Katarzyna Lubnauer podczas konwencji Koalicji Obywatelskiej, którą współtworzą politycy Nowoczesnej oraz Platformy Obywatelskiej. Podczas swojego wystąpienia Lubnauer podkreślała także, że to kobiety zmienią Polskę, a podczas Czarnych Protestów pokazały, jaka jest siła determinacji oraz solidarności Polek.

Adam Bielan o słowach Katarzyny Lubnauer: "mam nadzieję, że to tylko taka figura retoryczna"

O komentarz do słów Katarzyny Lubnauer został poproszony gość programu „Kwadrans Polityczny”, Adam Bielan. - Jeżeli pani Lubnauer widzi nas za swoimi firankami, to już jest przypadek, który wymaga pomocy psychologicznej, bo można mówić o prawdziwej obsesji. Ale mam nadzieję, że pani Lubnauer takich zwid nie ma i to jest tylko taka figura retoryczna.

Zdaniem Bielana politycy „totalnej opozycji” sami sobie szkodzą, mówiąc takie rzeczy podczas konwencji. - Widać wyraźnie, że wielu polityków obecnej opozycji zaczyna zbaczać w kierunku nieakceptowanym dla bardzo wielu normalnych wyborców, krytycznych wobec nas, ale nieakceptujących tego rodzaju fobii i obsesji u polityków, którzy zasiadają w parlamencie - skwitował polityk PiS.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o: