Darmowy bilet i opieka dla seniorów - co obiecała na konwencji Platforma?

Od walki ze smogiem po ograniczenie kompetencji wojewodów - obietnice wyborcze złożone przez lidera Platformy Grzegorza Schetynę to tzw. sześciopak.
Więcej o:
Komentarze (71)
Wybory samorządowe 2018. Co obiecała na konwencji Platforma?
Zaloguj się
 • lesnywladek1

  Oceniono 43 razy 9

  A kiedy PO spełni obietnice z 2007 takie jak pit,citi vat na poziomie 15%,zniesienie immiunitetow ,zniesienie senatu,jowy i ograniczenie posłów o polowe itd itp

 • 31.februarius

  Oceniono 21 razy 7

  GŻEŚ MIARZDRZY!

 • kann2

  Oceniono 16 razy 6

  A ograniczenie kompetencji wojewodów to program na wybory samorządowe? Wójt ma coś ograniczać wojewodzie, czy rada gminy?

 • kmosb

  Oceniono 21 razy 5

  PEŁO wypuściło '' sześciopak" zapomnieli tylko ceny podać. Uciekinier Tusk też obiecał a na końcu musiał wiać do Brukseli na funkcję portiera. Oczywiście w mediach zapierał się do samego końca jak wół że nigdzie się nie wybiera na inne stanowisko. Taki oto dobrobyt w Polsce stworzył sam uciekinier Tusk.

 • marcin1948

  Oceniono 29 razy 5

  PO jest już na tyle bezczelne że obiecuje seniorom ,bo zdają sobie sprawe z tego że do następnych wyborów mogą nie dożyć a jeśli dożyją to na pewno już nie będą pamiętać co tam Skretyna obiecał.Młodym i ludziom w średnim wieku nie obiecują bo zdają sobie sprawę że Ci i tak w nic juz nie uwierzą co POpaprańcy im zaoferują.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX