Rzecznik prezydenta odchodzi z kancelarii. Krzysztof Łapiński zakłada firmę PR

Rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy odchodzi z pracy w kancelarii. Krzysztof Łapiński zakłada firmę PR - informuje "Rzeczpospolita".

Krzysztof Łapiński odchodzi z Kancelarii Prezydenta. Rzecznik prasowy Andrzeja Dudy zakłada własną firmę z branży public relations - informuje "Rzeczpospolita".

Krzysztof Łapiński odchodzi z pracy u Andrzeja Dudy

Od maja 2017 roku Krzysztof Łapiński pełnił funkcję rzecznika prasowego prezydenta Andrzeja Dudy.

Praca dla prezydenta była dla mnie ogromnym zaszczytem i wielkim wyzwaniem. To była dla mnie wielka przygoda, to był dla mnie świetny czas. Zawsze będę bardzo miło wspominał pracę dla Andrzeja Dudy

- powiedział Krzysztof Łapiński w rozmowie z "Rzeczpospolitą". Dodał, że skończył 40 lat i to według niego "dobry czas na odważne decyzje". - Teraz jest czas na nowe wyzwania, nowe plany i projekty - powiedział Krzysztof Łapiński.

Wcześniej Krzysztof Łapiński był m.in. współautorem kampanii wyborczych PiS, a także jednym z posłów partii rządzącej. Łapiński był także rzecznikiem Piotra Glińskiego i Zbigniewa Wassermanna, zaś w 2014 roku został zastępcą rzecznika PiS, Marcina Mastalerka.

Dziennik ustalił także, że Łapiński niebawem ma rozpocząć współpracę z jednym z dużych polskich uniwersytetów.

"Konieczna jest pilna naprawa relacji na linii BBN - MON". Rzecznik prezydenta odniósł się do słów Andrzeja Dudy o "ubeckich metodach" szefa resortu obrony

Więcej o: