PO wznawia akcję bijącą w rząd. PiS reaguje - "ruszamy w Polskę z jasnym przekazem"

Busy Prawa i Sprawiedliwości wyjadą w Polskę w ramach kampanii samorządowej. Przewodniczący komitetu wyborczego Krzysztof Sobolewski napisał: "Ruszamy w Polskę z jasnym przekazem -dotrzymujemy słowa w rządzie, dotrzymamy słowa w samorządzie".

Podczas dzisiejszej konwencji Prawa i Sprawiedliwości przedstawiona zostanie długofalowa strategia partii i program związany z kampanią wyborczą do samorządów.

Jeszcze przed jej startem przewodniczący komitetu wyborczego Krzysztof Sobolewski poinformował na Twitterze, że w ramach kampanii samorządowej PiS przygotowało autokary z hasłem: "Dotrzymujemy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorządzie".

PO wznawia akcję billboardową

Również Platforma Obywatelska poinformowała dziś, że wraca z akcją billboardową. Na ulice w całej Polsce wyjadą samochody z hasłami wymierzonymi w PiS. Poseł PO Mariusz Witczak powiedział, że mobilne billboardy mają prezentować fakty o obecnej władzy.

- Chcemy pokazać mankamenty programu PiS - mówił poseł podczas konferencji prasowej. Dodał, że "takie działanie ma uświadomić Polaków, jak kosztowną władzą jest PiS".

Wybory samorządowe zaplanowane są na 21 października. Natomiast druga tura w wyborach na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast odbędzie się 4 listopada.

Więcej o: