Podkomisja smoleńska i Antoni Macierewicz zmieniają siedzibę. Z Klonowej czas na Kolską

Podkomisja smoleńska zmienia siedzibę. Z budynku blisko Belwederu przeniosła się na ul. Kolską 13 w Warszawie. Choć Antoni Macierewicz po stracie teki ministra dalej urzędował w gabinecie na ul. Klonowej, teraz go opuszcza.

Informację o przenosinach podkomisji smoleńskiej, której przewodniczącym jest były szef MON Antoni Macierewicz, potwierdziło Gazeta.pl Centrum Operacyjne MON. Wcześniej informacje na ten temat podawała PAP.

Podkomisja smoleńska opuściła kompleks budynków przy ulicy Klonowej 6 (blisko Belwederu) i przeniosła się na ulicę Kolską 13 w Warszawie. Nowa siedziba podkomisji mieści się tuż obok budynku Naukowej i Akademickiej Sieci Badawczej i wydziału Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych.

Niektórzy dziennikarze, złośliwie, odnotowali, że to spora degradacja. Na ul. Klonowej mieści się m.in. pałacyk, będący dotychczas siedzibą szefa MON, niedaleko jest Belweder. Natomiast ulica Kolska jest w Warszawie znana głównie z tego, że mieści się tam... izba wytrzeźwień.

Sprawa siedziby MON przy ul. Klonowej

Antoni Macierewicz, jeszcze jako minister obrony narodowej, urzędował w pałacyku przy ul. Klonowej. Była to tradycyjna siedziba szefów MON. Po jego dymisji na początku 2018 roku, jego następca, Mariusz Błaszczak, za siedzibę obrał sobie gmach MON przy al. Niepodległości.

Tymczasem Macierewicz, którego po dymisji powołano na przewodniczącego podkomisji smoleńskiej, dalej korzystał z budynku przy Klonowej. Teraz, po przeniesieniu siedziby, ulicę Klonową opuścić miał także Antoni Macierewicz.

Więcej o:
Komentarze (160)
Podkomisja smoleńska zmienia siedzibę. Przeniesiono ją na ul. Kolską
Zaloguj się
 • zanimmnieznowzbanuja

  Oceniono 40 razy 30

  "Podkomisja smoleńska i Antoni Macierewicz zmieniają siedzibę. Z Klonowej czas na Kolską"
  No w koncu ktos zalapal ze najpierw musza wytrzezwiec ............

 • szelmowaty

  Oceniono 35 razy 23

  Tworki byłyby bardziej odpowiednie.Od razu komisja mogłaby korzystać z różnych form terapii....

 • dziadwawelski

  Oceniono 32 razy 18

  Tak patriotycznej grupy złodziei nie było chyba od czasów rozbiorowych. Kibicuję im aby zajumali z budżetu równy miliard i jeszcze aby odnaleźli te kostki trotylu, którymi Tusk, Merkelowa i Putin zamordowali spitego jak bela Lesia Kaczyńskiego. Czuwaj druhu antku ;-)))

 • 1utek

  Oceniono 33 razy 15

  Kiedyś mówiło się o "zespoie Macierewicza" jako jednostce chorobowej. Po latach już wiadomo, że ta choroba ma charakter pasożyta.

 • optymistaa43

  Oceniono 27 razy 13

  Maciora smolenska powinna siedziec w chlewie .Innym miejscem jest Rakowiecka,jako ruski szpieg powinien stanac przed sadem i do pierdla z bydlakiem.

 • adman11

  Oceniono 13 razy 11

  Znaczy się, Antoniemu ktoś wreszcie powiedział, że nie jest już ministrem obrony?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX