Tarczyński zaprosił szwedzkich reporterów do domu. Macierewicz? "Ku***sko nienawidzi komuchów"

Dziennikarze szwedzkiego portalu Nyheter Idag odwiedzili w Warszawie Dominika Tarczyńskiego. Rozmawiali o polskiej polityce, "lewackim" sposobie myślenia i Antonim Macierewiczu, który tak jak poseł Tarczyński "ku***sko nienawidzi komuchów".

- Szwecjo! Jesteście wikingami! Tak walczyliście o swój kraj. Co się z wami stało? Gdzie jesteście, wikingowie? Gdzie się podziała wasza siła? - pytał Dominik Tarczyński i mówił dziennikarzom Nyheter Idag - powołując się na relacje prawicowych mediów - że w ich kraju dochodzi do zamieszek wywoływanych przez imigrantów, a na ulicach płoną samochody. 

Dodał, że jest absolutnie przeciwko przyjmowaniu uchodźców. - Kocham moje zero i to próbuję powiedzieć za każdym razem, kiedy udzielam wywiadu. Zero. Ani jednego - mówił poseł. 

Tarczyński namawiał do złamania prawa

Na ulicach Warszawy żartował, że wszędzie są sami faszyści. - Spójrz na piękną Warszawę. Spójrz! Spójrz, jak ludzie są uciskani. Właśnie tak to wygląda - śmiał się, a po chwili wyjaśniał, że "ludzie są szczęśliwi, nasza gospodarka kwitnie, mamy najniższy poziom bezrobocia w historii". - Śmieszne jest to, że czegokolwiek byśmy nie zrobili, i tak będziemy faszystami, a w Polsce panuje dyktatura - stwierdził podczas jazdy samochodem. 

Również w ujęciach z samochodu Tarczyński rzuca, że ekipa będzie musiała zatrzymać się na przystanku autobusowym i szybko wysiąść, bo to wbrew prawu. - Wbrew prawu? Przecież jesteś z Prawa i Sprawiedliwości, a teraz chcesz, żebyśmy złamali prawo i wysiedli na środku ulicy - odpowiedział jeden z dziennikarzy. 

"Kur***sko nienawidzi komuchów"

Podczas wizyty w domu Dominika Tarczyńskiego, polityk pokazał się w koszulce ze zdjęciem swojego dziadka. - On chciałby, żebym walczył za własne wnuki, bo walczył za mnie - przekonywał. 

Pokazał też książkę "Niepodległość ma jeden kształt", dedykowaną Antoniemu Macierewiczowi w 70. rocznicę urodzin - On kur***sko nienawidzi komuchów tak jak ja. To wspaniały człowiek - ocenił. 

Więcej o: