Jarosław Kaczyński na wakacjach. Są zdjęcia. "Prezes zatroskany stanem opozycji"

Wygląda na to, że to już tradycja. Joachim Brudziński zamieścił zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego na wakacjach. Szef MSWiA już od kilku lat relacjonuje wspólne wyjazdy z prezesem PiS. Ponownie wybrali Beskid Sądecki.

Joachim Brudziński, szef MSWiA i jeden z wiceszefów PiS, od kilku lat dzieli się z internautami zdjęciami ze wspólnych wakacyjnych wypraw z samym prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim.

W tym roku ponownie padło na Beskid Sądecki, a Brudziński zamieścił zdjęcia wypoczywającego Jarosława Kaczyńskiego na Twitterze. Prezes PiS prezentuje się w niebieskiej czapeczce z daszkiem i serdaku na tle gór.

Joachim Brudziński nie omieszkał do zdjęć dodać swojego komentarza; jedno z nich opisał:

Prezes Jarosław Kaczyński w Beskidzie Sądeckim zatroskany stanem opozycji w Polsce

Choroba Jarosława Kaczyńskiego

Wypoczynek w górach może oznaczać, że poprawił się stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego - w ostatnich miesiącach miał spore problemy z kolanem. Według informacji dziennikarza Gazeta.pl Jacka Gądka prezesa PiS czeka w niedalekiej przyszłości operacja wszczepienia endoprotezy stanu kolanowego.

- Jak wszyscy wiedzą, mam problem z nogą, z kolanem i to jedyne moje schorzenie. Wszystko idzie w dobrą stronę, pięć razy w tygodniu mam rehabilitację, mogę nawet chodzić już bez podparcia, ale jeszcze tego unikam. (...) Uspokajam - wszystko w porządku, idzie ku dobremu - mówił Jarosław Kaczyński w rozmowie z tygodnikiem "Sieci" na początku lipca.

Wakacje Jarosława Kaczyńskiego. Słynna pelerynka i wędkowanie

To kolejny rok, gdy prezes PiS, wspólnie z Joachimem Brudzińskim, wybiera Beskid Sądecki na wakacyjny wypoczynek. W ubiegłym roku Polskę obiegły zdjęcia z ich wyprawy na Koziarza. Po zdobyciu szczytu Brudziński wrzucił do sieci zdjęcie prezesa w biało-czerwonej pelerynie.

Z kolei w 2016 roku, także z Brudzińskim, prezes PiS wędkował nad Zalewem Szczecińskim, co też relacjonował na Twitterze obecny szef MSWiA.

Więcej o:
Komentarze (530)
Wakacje Jarosława Kaczyńskiego. Są zdjęcia. "Prezes zatroskany stanem opozycji"
Zaloguj się
 • olokas

  Oceniono 120 razy 60

  K...nawet sam nie pojedzie na wakacje knur jeden tylko ciągnie za sobą tych lizodupców.To patologia totalna!Wyobrażacie sobe spędzać wakacje ze swoim szefem?albo będąc szefem ze swoimi lizodupcami?kim trzeba być...

 • Moje konto

  Oceniono 124 razy 58

  W sumie to mu współczuję... Zamiast spędzać jesień życia u boku jakiejś kobitki to musi się szlajać po polskich górach z Brudzińskimi albo Błaszczakami... Czy to nie smutne ? Ja bym się załamał...

 • marcin.rudzinski

  Oceniono 100 razy 52

  Zdjęcia jakby montowane, a on jakby kijem z tyłu podparty. Czyżby już etap późnego Breżniewa?

 • Robert Jurkiewicz

  Oceniono 58 razy 44

  Biedactwo, od trzech lat w tej samej czapeczce i porciętach. Daliby mu jakieś 300 lub 500+ to może by podreperował swoją garderobę.
  A z drugiej strony Brudziński to jakiejś rodziny nie ma? Tak rok w rok z prezesem ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX