Trzaskowski uderza w Błaszczaka. Ironicznie: "Chciałem przeprosić, widać inwestycje"

Rafał Trzaskowski w ironicznym wpisie zakpił z inwestycji Ministerstwa Obrony Narodowej. Sposób, w jaki to zrobił, nie spodobał się jednak części komentujących.

W środę w Warszawie odbyła się wielka defilada Wojska Polskiego. Mundurowi zaprezentowali około 100 samolotów i 200 pojazdów. Liczbę uczestników, biorących udział w defiladzie, zwiększyła dodatkowo specjalna grupa rekonstrukcyjna.

Zdjęcie tej ostatniej umieścił w swoim ironicznym wpisie na Twitterze Rafał Trzaskowski. "Chciałem oficjalnie przeprosić min. Błaszczaka i kierownictwo MON za krytykę z mojej strony w ostatnich dniach - jednak na defiladzie widać inwestycje sprzętowe ostatnich 3 lat" - napisał polityk.

Prześmiewczy wpis kandydata na prezydenta Warszawy wzbudził spore kontrowersje wśród komentujących. "Ale pan jest żenujący, serio", "wiesz, co to rekonstrukcja historyczna?" czy "jeśli miało być błyskotliwie albo śmiesznie, nie wyszło" - to tylko łagodniejsza część krytycznych komentarzy.

To zresztą nie jedyny wpis polityka związany z obchodami Święta Wojska Polskiego, który nie spodobał się komentującym. Wcześniej Rafał Trzaskowski, pisząc o Józefie Piłsudskim, nazwał marszałka generałem. "Internauci natychmiast wychwycili błąd i poinformowali polityka PO, że ten 'zdegradował marszałka'. Po kilku godzinach wpis został poprawiony" - czytamy na stronie polsatnews.pl

Więcej o: