Komentarze (378)
Osęka: W TVP bieżąca polityka jest pretekstem do recytowania katechizmu PiS
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • eryk71

  Oceniono 12 razy 10

  Raz próbowałem obejrzeć.
  Brat twierdził, że to lepsze niż kabaret ale wytrzymałem 10 minut tylko.
  Mózg zaczął się buntować i sygnalizować, że się wyłączy za 10, 9, 8, 7 ....
  Miłośnicy dobrej zmiany chyba przegapili ten moment :-)

 • damtek

  Oceniono 9 razy 9

  Wczoraj Wiadomości w TVP1 oglądało 1,2 mln widzów. Przed dobrą zmianą oglądalność głównego wydania Wiadomości wynosiła 3,44 mln widzów.

  Został już tylko beton i koneserzy.
  Robert Pisarzowski/twitter

 • tonytm

  Oceniono 10 razy 8

  Mam nadzieje ze holecka skonczy jak jagna z " chlopow" wywioza cholere na oborniku

 • Pawel Podgorski

  Oceniono 7 razy 7

  gdyby PIS istniał i przejal władze w 89 to wcale nie zmienilby systemu w Polsce...;-] nie mieliby nic do roboty. zamieniliby przewodnia role ZSRR na KOsciol Katolicki w Konstytucji i dalej jazda tym samym autobusem tylko w inna strone….

 • barakuda62

  Oceniono 11 razy 7

  Kur(ew)ski to jednak wizjoner!
  Już ponad 10 lat temu rzucił hasło "ciemny lud to kupi" i jak widać miał całkowitą rację, ale nie wziął pod uwagę że to kupi TYLKO ten ciemny lud a cała reszta tej żałosnej papki nie ogląda, TVPiSowskie szczekaczki lecą w oglądalności na łeb na szyję i od lat przegrywają nawet z komercyjnymi, kodowanymi stacjami TV a on co? on robi "własne " badania i oglądalność ma zaje...ą a ciemny lu? ciemny lud to kupuje i łyka jak pelikan włącznie z tą propagandową papką o której mówi artykuł.

 • Feliks Ix

  Oceniono 7 razy 7

  Od powstania za PRLu TVP to brzmiało dumnie Telewizja Polska. Później chyba dlatego że powstała za tzw. komuny jakiś dupek nazwał publiczna. O obecni rządzący nazwali sobie Narodową ale logo TVP i swoich politrukow, pozostawili. A czy nie można było nazwać, tej instytucji Agencja, (jak wiele instytucji np: ABW. AWW. ARR itd.) a logo ANTV. (agencja narodowa tv) ew. NATV. może mniej dumnie jak TVP łączona z Polską, Polakami, ale prawdziwe z Agencją a ta wiadomo z burdelem. A może, patrząc co się dzieje przez prawie 30 lat wreszcie po 1000 latach, przechrzcić RP na ARP.

 • poledopodpisu

  Oceniono 9 razy 7

  to co cała ta "dobra zmiana" robi to rujnowanie kraju, rozdawnictwo pieniędzy dla siebie i pokazówka z 500+ i 300+, pompowanie pieniędzy w najgłupszy elektorat czyli nierobów i dzieciorobów na masową skalę, za chwilę przyjdą inne rządy, które ten cały bajzel będą musiały latami naprawiać

 • js08836

  Oceniono 7 razy 7

  Gazeta Polska podała, że prezenterzy Wiadomości Holecka i Ziemiec sprzedali lustra.

 • elpollako12

  Oceniono 7 razy 7

  Ja tego chłamu nie oglądam ponad 2,5 roku. Trzeba być dobrze poje...nym i mieć potężne deficyty intelektualne, żeby dać radę to oglądać i traktować te programy jako wartościowe. I powiem Wam, że jak rozmawiam z ludźmi którzy to oglądają, to się to potwierdza...

 • 55kris

  Oceniono 19 razy 7

  Cóż, jak to mówili starożytni Rosjanie - Jaki pokój, takie meble. Trzeba też mieć głąba za odbiorcę....

 • tymczasem_chwila

  Oceniono 8 razy 6

  I pomyśleć, że po wypadku było mi zwyczajnie po ludzku żal tej men.dy. TFU, nigdy więcej takich uczuć do tych zdradzieckich kocmołuchów pisich! GARDZĘ pi.siurami!!!

 • lexis2

  Oceniono 8 razy 6

  Dlatego odkąd Kurski został szefem TV i po obejrzeniu dwóch albo trzech wydań Wiadomości TVP 1 poczułam się znowu jak w PRLu i od tej pory nie oglądam ani jedynki ani dwójki ani TVP Info.

 • andma

  Oceniono 6 razy 6

  święte słowa, obecne lata będą kiedyś dla studentów i profesorów wymarzonym materiałem do studiów, oby tylko przyniosły jakąś naukę, bo nauczką będą na pewno...

 • 20portal

  Oceniono 6 razy 6

  Polska Zjednoczona Partia Prawicowa.
  Dno.

 • bronek176

  Oceniono 6 razy 6

  PiS jednak nie odrobiło lekcji z historii. A teraz ma pretensje do Polaków, że obrzydła im bułka posmarowana pisowską obłudą.

 • woks-66

  Oceniono 6 razy 6

  Oj tam oj tam... ważne że normalnym ludziom się podoba... elyty takie jak p. Osęka niech szczekają... karawanavjedzie dalej... każdego dnia bliżej celu.... przepasci

 • optymistaa43

  Oceniono 10 razy 6

  Ziemiec to ta kuzwa ,ktora uciekla spod lopaty i powiedziala ze to dzieki modlitwom.Lekarz prowadzacy powinien ta gnide wytrzaskac po tej zaklamanej mordzie.

 • wranek

  Oceniono 10 razy 6

  Niestety, jedynie, co mogę zrobić, to nie oglądać tej komuszo-smoleńskiej "Prawdy".
  Ale, niestety, muszę na to szambo płacic.

 • 2majtek1

  Oceniono 8 razy 6

  Nie jestem w stanie przebrnąć dziesięciu minut wiadomości.
  To jest ponad ludzkie siły . Takiej młocki nie było za komuny.

 • mr_gm

  Oceniono 10 razy 6

  Ja już to przerabiałem w latach 70-tych i dlatego nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę tę, pisowską butę, arogancję i zwykłe chamstwo.

 • earthboundmisfit

  Oceniono 10 razy 6

  Każdy STalin, nawet taki krótki, kulawy i szczerbaty, musi mieć swojego Trockiego.

 • smarekdarek

  Oceniono 22 razy 6

  Biedne TVP - ludzie oglądać nie chcą, płacić abonamentu też.
  youtube.com/watch?v=H26xvJAOAgI

 • kkorzempa

  Oceniono 7 razy 5

  Ciekawe czy 1 wrześnie na Westerplatte będzie ciągnięcie samolotu? A może będzie stoisko oferujące bezpłatne zakładanie lokat w Amber Gold?

 • 111pln

  Oceniono 7 razy 5

  Polska Zjednoczona Prawica Rzeczpospolitej+

  Ciekawe kto zostanie nowym Bareją?

 • marc.pl

  Oceniono 9 razy 5

  Większość Polaków prawie 70% czerpie informacje o życiu politycznym i gospodarczym kraju z TVP a tam rządy PiS to ciągła niekończąca się baśń z krainy tysiąca i jednej nocy. O niepowodzeniach rządu w TVP zupełnie nic się nie mówi, opozycji nie dopuszcza do mikrofonów, jedynie przedstawia ją jako czyste zło wcielone. Niestety ale ludzie łapią pisowską propagandę bezkrytycznie co właśnie sondaże pokazują.

 • marywil2012

  Oceniono 7 razy 5

  Program tvpis jest skalibrowany pod prostego człowieka, który tęskni do bezpiecznego świata utopii. Wierzy w bajki o mądrej i silnej, a sprawiedliwej władzy co złym zabiera dobrym oddaje. Na forum jest sporo przekonanych o tym, że zostali skrzywdzeni przez liberałów, komuchów, jakichś Niemców. Znamienne jest więc czego obecna władza nie mówi w swoich programach: że przeZ 2,5 roku PiS rozdaje trochę wyborcom a bardzo dużo swoim. Zamiast reform instytucji wsadziła miernoty a nawet szkodników. Władza przedstawia co chwilę jakieś plany 5 letnie, jakieś giga budowy ale to wszystko tylko ładne obrazki a nie osiągnięcia. W efekcie pozostaje tylko propaganda. Zrobiona dla 18,6% swoich uprawnionych do głosowania wyborców i dla kukiz., Z którymi będą musieli zrobić koalicję po kolejnych wyborach. Propaganda kiedyś się okaże jałowa. Wyjdzie na jaw, że obecna zideologiOwana władza jest skorumpowana i rządzi według sympatii dla swoich albo dla pieniędzy. Kontroli nad nimi nie będzie Żadnej bo wszystko obsadzą swoimi. Wystarczy posłuchać Staniszkis, która obudzila się i przejrzała na oczy. Takich ludzi będzie więcej. Bo partią, która nie przestrzega prawa zastanego nie będzie tez własnego prawa przestrzegala. PiS to pomimo jednolitej betonowej propagandy, rządzenie chaosem.

 • delfinadupa

  Oceniono 9 razy 5

  Orgia PiSowskiej szubrawii trwa bo 82% pozwoliło by rządziło 18% wolactwa

 • Janusz Szmelc

  Oceniono 5 razy 5

  Niestety , artykuł bezlitośnie obnaża prawdę o telewizji Kurskiego . Mało tego że tvppis jest kłamliwa to jeszcze swój poziom sprowadza do poziomu disco polo.

 • rubo45

  Oceniono 5 razy 5

  Oceńcie sami, ilu Polaków czci malowaną deskę i w mieście Częstochowa i modły do niej zanosi... czy coś was dziwi jeszcze???

 • feelek

  Oceniono 5 razy 5

  ... a co to są Wiadomości?

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 13 razy 5

  Medialne prostytutki z TVP będą pierwsze chętne do wieszania Pisuarów jak się zacznie majdan.

  A te z nich które załapią się razem z Pisuarami na szubienice będą się darły wniebogłosy, że to Kaczyński im kazał, że oni nigdy tak naprawdę nie popierali PiS.

  I tłum im oczywiście uwierzy, że prostytuowały się tylko dla pieniędzy, ale i tak ich zaprowadzi na szubienice, bo tak działa niekontrolowany przez nikogo tłum w trakcie majdanu.

 • nie_lubie_kaczora

  Oceniono 9 razy 5

  Nie oglądam tego gówna.

 • gladi3

  Oceniono 9 razy 5

  nie ogladam tych szczyn kiedys lubilem ogladac teraz nawet nie patrze chwili.kto to oglada?

 • mro1975

  Oceniono 9 razy 5

  Dać ziemcowi Mundur !!!! tej babie zakłamanej też

 • lech2011

  Oceniono 13 razy 5

  A dlaczego on jeszcze nie w mundurze ?
  Obrony terytorialnej ?

 • moskwa80

  Oceniono 9 razy 5

  na tvp historia leciały dzienniki telewizyjne, komu one przeszkadzały?

 • cozabadziew

  Oceniono 4 razy 4

  Nie dziwię się. Dla historyka specjalizującego się w kwestiach propagandy Wiadomości TVP to nie lada gratka. To mniej więcej tak, jakby paleontologowi dać szansę obcowania z neandertalczykami...

 • g.m.jackie

  Oceniono 16 razy 4

  Nie bądźcie tacy skromni. Wyborcza była kłamliwą, manipulującą tubą propagandową na długo przed dojściem PiS do władzy. TVNom czy poprzednim dziennikarzom TVP z czasów PO-PSL też nic pod tym względem nie brakowało.

 • komercyjny02

  Oceniono 8 razy 4

  W zgniło-liberalno-burżuazyjnym medium BBC wciąż kultywuje się starą praktykę, iż jeśli omawiają jakiś kontrowersyjny temat polityczny, to podstawiają sitko mikrofonu:
  a) przedstawicielowi rządu
  b) przedstawicielowi opozycji.

  "Wiadomości" TVP skutecznie jednak zerwały z mitem, że powyższa praktyka ma jakiś sens. Ostatecznie, z dłuższej wypowiedzi szefa partii opozycyjnej zawsze można wyrwać pół/ćwierć zdania (i wyrwać je z kontekstu). Można też po prostu omówić słowa szefa opozycji ustami "obiektywnego" komentatora (wystarczy twarz Schetyny czy Lubnauer na nieruchomum zdjęciu), miast dawać tzw. setkę.

  W warunkach polskich, poczciwa TVN24 podąża wciąż prowadzącą na manowce ścieżką BBC-owską. Oto kiedy pojawia się temat zbliżających się kolejnych obchodów 1-wrześniowych na Westerplatte, to "Fakty" pokazują zarówno atak Błaszczaka jak i obronę Adamowicza. "Wiadomości" zaś nie marnują czasu: po obejrzeniu programu TVP1 lub TVP Info widz nie może mieć najmniejszych wątpliwości po czyjej stronie jest pełna racja!

 • darek655

  Oceniono 6 razy 4

  Aby dorównać Telewizji Korei Północnej prezenterzy TVP powinni występować w strojach Lajkonika,a prezenterki w strojach Łowickich.

 • lepiregenre

  Oceniono 4 razy 4

  Proponuję, aby dziennikarze TVP założyli koloratki, będzie jeszcze zabawniej.

 • zgryz3

  Oceniono 4 razy 4

  Czołem, dyżurni agenci PiS - karpak74, Jhon Smith, camaro_26, woks_66, kkorzempa i inne wuje.

 • iwano10

  Oceniono 6 razy 4

  Dlatego nie powinno być tzw.TVP bo to zawsze tuba aktualnego rządu!!!!#

 • andrzej2310

  Oceniono 6 razy 4

  Pocieszenie mam dla sywerena: mimo jednomitej propagandy i wczasow w Kologrzegu dla gornika i hutnika PRL upadł z hukiem

 • mer1lin

  Oceniono 6 razy 4

  A później ,za brak mięsa na rynku ,będą skazywać na śmierć spekulanta ,który ten brak wykorzysta do zrobienia interesu. Tak było kiedyś i tak będzie.

 • lecho65

  Oceniono 5 razy 3

  Wyniki badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Oksfordzki, w ramach których naukowcy przebadali 48 krajów, pokazują, że Prawo i Sprawiedliwość zatrudniała internetowych trolli. Ci, wykorzystując fałszywe konta w mediach społecznościowych, produkują komentarze wychwalające rząd i krytykujące opozycję.

 • hrabiaa

  Oceniono 7 razy 3

  a co ten pan redachtór będzie robić, gdy zmieni się polityczna opcja... Dam mu szansę... w firmie może u mnie robić za mieszacza betonu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX