"Urodzinowa niespodzianka" Misiewicza dla Macierewicza. Jest lista zasług i znanych nazwisk

Bartłomiej Misiewicz nie zapomniał o Antonim Macierewiczu. Z okazji urodzin ex-szefa opublikował wideo, pokazujące zasługi byłego szefa MON i jego liczne spotkania z największymi światowymi liderami.

Choć impreza urodzinowa Antoniego Macierewicza odbyła się w sobotę, a same urodziny byłego szefa MON przypadają na 3 sierpnia, wczoraj po południu Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik resortu obrony opublikował ponad trzyminutowy okolicznościowy film.

Bartłomiej Misiewicz opublikował film na urodziny Antoniego Macierewicza

"Jedna z urodzinowych niespodzianek dla ministra Antoniego Macierewicza przygotowana przez współpracowników z czasów MON. Prawdziwy sojusznik NATO i USA" - napisał na Twitterze Misiewicz.

Film został zamieszczony w serwisie YouTube na koncie "Polski Polak". Już w pierwszym kadrze pojawia się plansza z napisem "Prawdziwy sojusznik NATO i USA". Następnie przy podniosłej muzyce obserwujemy Antoniego Macierewicza w towarzystwie Ronalda Reagana, Baracka Obamy, Donalda Trumpa czy papieża Franciszka. Byłego szefa MON widzimy też podczas szczytu NATO czy na spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej. Wspomniane są też "wielokrotne spotkania z żołnierzami w Afganistanie".

"Antoni Macierewicz. Minister Obrony Narodowej w latach 2015-2018. Najlepsze życzenia urodzinowe" - czytamy na końcu klipu.

Macierewicz robi salto

W sobotę podczas imprezy urodzinowej Antoniego Macierewicza, którą zorganizowało środowisko "Gazety Polskiej", wyświetlany był filmik, na którym widzimy skaczącego do wody Antoniego Macierewicza. Film zamieścił na Twitterze Edmund Janniger dawny współpracownik byłego szefa MON. "To ten właśnie skok (półtora salta w przód w pozycji kucznej z 5 metrowej wieży)" - napisał Janniger.

Antoni Macierewicz zaprezentował długo oczekiwany raport o katastrofie smoleńskiej

Więcej o: