"Urodzinowa niespodzianka" Misiewicza dla Macierewicza. Jest lista zasług i znanych nazwisk

Bartłomiej Misiewicz nie zapomniał o Antonim Macierewiczu. Z okazji urodzin ex-szefa opublikował wideo, pokazujące zasługi byłego szefa MON i jego liczne spotkania z największymi światowymi liderami.

Choć impreza urodzinowa Antoniego Macierewicza odbyła się w sobotę, a same urodziny byłego szefa MON przypadają na 3 sierpnia, wczoraj po południu Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik resortu obrony opublikował ponad trzyminutowy okolicznościowy film.

Bartłomiej Misiewicz opublikował film na urodziny Antoniego Macierewicza

"Jedna z urodzinowych niespodzianek dla ministra Antoniego Macierewicza przygotowana przez współpracowników z czasów MON. Prawdziwy sojusznik NATO i USA" - napisał na Twitterze Misiewicz.

Film został zamieszczony w serwisie YouTube na koncie "Polski Polak". Już w pierwszym kadrze pojawia się plansza z napisem "Prawdziwy sojusznik NATO i USA". Następnie przy podniosłej muzyce obserwujemy Antoniego Macierewicza w towarzystwie Ronalda Reagana, Baracka Obamy, Donalda Trumpa czy papieża Franciszka. Byłego szefa MON widzimy też podczas szczytu NATO czy na spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej. Wspomniane są też "wielokrotne spotkania z żołnierzami w Afganistanie".

"Antoni Macierewicz. Minister Obrony Narodowej w latach 2015-2018. Najlepsze życzenia urodzinowe" - czytamy na końcu klipu.

Macierewicz robi salto

W sobotę podczas imprezy urodzinowej Antoniego Macierewicza, którą zorganizowało środowisko "Gazety Polskiej", wyświetlany był filmik, na którym widzimy skaczącego do wody Antoniego Macierewicza. Film zamieścił na Twitterze Edmund Janniger dawny współpracownik byłego szefa MON. "To ten właśnie skok (półtora salta w przód w pozycji kucznej z 5 metrowej wieży)" - napisał Janniger.

Antoni Macierewicz zaprezentował długo oczekiwany raport o katastrofie smoleńskiej

Więcej o:
Komentarze (137)
Misiewicz też zrobił Macierewiczowi prezent na urodziny
Zaloguj się
 • izopropanol

  Oceniono 59 razy 39

  Dyzma też bywał na salonach.

 • antymoher64

  Oceniono 45 razy 29

  A opinie lekarza psychiatry też odczytali ?

 • pablo_spear

  Oceniono 40 razy 24

  Ruski szpicel!

 • fakduck

  Oceniono 33 razy 21

  popychadło maciorki, zapomniał dodać jego największej zasługi. Rozmontował polską armię.

 • evergreen111

  Oceniono 51 razy 21

  Salceson i tłusty Janniger jako nałożnice Szalonego Antka kadzą mu jak tylko mogą!

 • stani p.

  Oceniono 43 razy 19

  Od samego początku służył Moskwie, a jedynie co Armii Polskiej załatwił to długopisy, chyba po to by żołnierze mogli napisać swa ostatnia wole.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX