Antoni Macierewicz robi "1,5 salta w przód w pozycji kucznej". Edmund Janniger pokazał nagranie

Antoni Macierewicz obchodził w sobotę 70. urodziny. Na imprezie w warszawskim klubie zaprezentowano, w jak dobrej formie fizycznej jest były szef MON.

Formę Antoniego Macierewicza zachwalał podczas swojego przemówienia Jarosław Kaczyński. Prezes PiS mówił, że niektórzy mu jej zazdroszczą. Wspomniał też o skokach do wody z wieży, które są ponoć domeną Macierewicza. 

Okazuje się, że w czasie imprezy urodzinowej, którą byłemu szefowi MON wyprawiło środowisko "Gazety Polskiej", odtwarzany był filmik, na którym widać skaczącego do wody Macierewicza. 

- To ten właśnie skok (półtora salta w przód w pozycji kucznej z 5 metrowej wieży) - napisał Edmund Janniger, współpracownik Macierewicza. Na Twitterze podzielił się też filmem:

O skokach Antoniego Macierewicza pisały Onet i Polityka. Za czasów pracy w MON Macierewicz miał nocami korzystać z basenu żandarmerii wojskowej oraz trampoliny, a obiekt otwierano specjalnie dla niego. Polityk jest znany z zamiłowania do sportów wodnych; w młodości trenował skoki do wody w Pałacu Młodzieży w Warszawie.

Oto prawda o Smoleńsku. Jarosław Kaczyński zapowiada ją już od lat

Więcej o:
Komentarze (427)
Antoni Macierewicz robi salto. Edmund Janniger pokazał nagranie
Zaloguj się
 • odjazd333

  Oceniono 110 razy 94

  Nie chcę wiedzieć jakie jeszcze filmiki ponagrywał Edmund Antosiowi....

 • suwakwrozporku

  Oceniono 139 razy 81

  A ja bez żadnego trybu zapytam pana Antoniego: KIEDY PROCES TOMASZA PIĄTKA O ZNIESŁAWIENIE???

 • who_cares

  Oceniono 78 razy 62

  I taki koleś trenujący półprofesjonalnie pływanie dostaje kategorię E na komisji wojskowej ... za komuny tylko psychole albo uchole takowe mieli ...

 • Moje konto

  Oceniono 63 razy 47

  O kurczę ! To Macierewicz też w pozycji kucznej potrafi ? Dotychczas żądał tej pozycji od Edmunda i Bartłomieja a teraz sam... Nie no fajnie się chłopcy zabawiają, fajnie, i ten basen, nie no odlot !

 • goodwater1

  Oceniono 43 razy 33

  Antoni w młodości korzystał z pałacu kultury i nauki a teraz chce go zburzyć, zeby młodzi nie mogli korzystać, co za sk..iel.

 • nabbuko

  Oceniono 35 razy 31

  Srogie harce, panie Antoni. Edzia pan też nauczy jakichś skoków, bo z wyglądu nieruchawy taki. A i Misiowi trochę ruchu by się przydało, bo się barelon jeden zapuścił! czuwaj!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX