Beata Szydło "wozi matkę rządową kolumną". Służby odpowiadają na artykuł

Beata Szydło zawiozła matkę do szpitala busem z ochroną Służby Ochrony Państwa - donosił kilka dni temu "Fakt". SOP teraz odpowiedziała na ten artykuł.

W ubiegłym tygodniu "Fakt" grzmiał, że "Szydło wozi matkę za nasze!". Według informacji tabloidu Beata Szydło zabrała matkę na badania do położonego kilkaset kilometrów od domu Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie; pojechały rządową kolumną z ochroną Służby Ochrony Państwa. 

Wówczas służby nie odniosły się do tych informacji. Oświadczenie SOP pojawiło się dopiero w poniedziałek. Jest krótkie. Czytamy w nim m.in., że "osoba ochraniana ma prawo zaprosić osoby trzecie do pojazdu".

SOP odpowiada na artykuł o Beacie Szydło

Poniżej publikujemy całe oświadczenie SOP.

"W związku z opublikowanymi artykułami pt.: "Szydło wozi matkę rządową limuzyną" oraz "Niech was wożą jak Szydło mamę" przez dziennik "FAKT" oraz ich powieleniem przez inne redakcje, informujemy, iż Służba Ochrony Państwa realizuje zadania ochronne zgodnie z art. 3 ustawy z dnia 8 grudnia 2017 roku o Służbie Ochrony Państwa oraz aktami prawnymi sporządzonymi na jej podstawie. Należy zaznaczyć, że osoba ochraniana ma prawo zaprosić osoby trzecie do pojazdu, którym się przemieszcza i wspólnie z nimi odbyć przejazd. Służba Ochrony Państwa w takim przypadku odpowiada jednak tylko za bezpieczny przejazd osoby ochranianej" - brzmi oficjalne stanowisko SOP.

Czym właściwie zajmuje się Beata Szydło?

Więcej o:
Komentarze (586)
Beata Szydło "wozi matkę rządową kolumną". Służby odpowiadają na artykuł
Zaloguj się
 • mumel4

  Oceniono 168 razy 100

  No dobra , każdy rozumie : Mama , to Mama . Ale czy to jest , w tym przypadku , przyzwoite ??? Na biednych przecież nie trafiło , zdrowo się już napaśli na koszt podatników !

 • wk-19

  Oceniono 153 razy 73

  Czym zajmuje się Beata Szydło? Odpowiadam ... pierdzeniem w rządowy stołek... koniec.

 • owca888

  Oceniono 123 razy 55

  Przełożę wam z wolskiego na nasze: "No i co mi, q.wa, zrobicie? Należy mi się, więc podoję" -podpisanio Beata Szydło alias Należymisię

  .

 • darekn1971

  Oceniono 55 razy 53

  Czemu tak jest, że jak w sklepie ktoś kupuje jakąś rzecz, za na przykład 20 złotych to ogląda, przebiera, kombinuje czy dobre, opłacalne, czy wydać te 20 zł czy nie. A gdy chodzi o kasę z podatków to większość ma to w dup...

 • johnparr1

  Oceniono 83 razy 47

  No i wyszło szydło z worka czyli prawdziwe oblicze dojnej, sorry , dobrej zmiany

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX