Biuro PiS w Warszawie pomazane sprayem. Wielki napis "PZPR+" na szybach

Kolejny akt wandalizmu: na biurze warszawskiego PiS ktoś napisał sprayem "PZPR+". Wcześniej na oknach budynku, w którym mieści się m.in. biuro ministra Mariusza Kamińskiego, napisano : "Se możecie wyp***lać".

Na budynku PiS przy skrzyżowaniu Alei Przyjaciół i Koszykowej w Warszawie pojawił się wielki napis "PZPR+". W tym miejscu mieszczą się biura ministra koordynatora ds. służb specjalnych Mariusza Kamińskiego i posła, członka komisji ds. Amber Gold, Jarosława Krajewskiego.

"PZPR+" na biurze PiS. "Sprawczynią młoda kobieta w dresikach i pomagier"

Rzecznik prasowy warszawskiego okręgu PiS Michał Szpądrowski poinformował na Twitterze, że wizerunki sprawców są znane. "Szczęśliwie tym razem sprawczyni, młoda kobieta w dresikach, oraz jej starszy pomagier nie założyli na głowę pończochy i policja zna już wizerunek sprawców" - podał Szpądrowski.

Wcześniej, 22 lipca, na budynku ktoś namazał: "Se możecie wyp***lać". Na stronie warszawskich struktur PiS wskazywano, że "stało się to protestach KOD, Obywateli RP i partii opozycyjnych".

Biura PiS pomazane sprayem

To nie pierwsze takie przypadki w ostatnim czasie. W ubiegłym tygodniu 49-letnia kobieta na drzwiach biur poselsko-senatorskich PiS w Wąbrzeźnie i Golubiu-Dobrzyniu napisała "PZPR".

Z kolei w Elblągu biuro posła PiS Jerzego Wilka zdewastowano napisem: "Czas na sąd ostateczny. Wyp***lać". Sprawa trafiła na policję.

"Będziesz siedział!", "Konstytucja!", "Wolne sądy!". Protesty po podpisie prezydenta pod nowelizacją ustaw o sądownictwie

Więcej o:
Komentarze (525)
Siedziba PiS w Warszawie pomazana sprayem. Biuro ma tam Mariusz Kamiński
Zaloguj się
 • m33h0w

  Oceniono 114 razy 102

  Napis jak najbardziej prawdziwy. Ta PiSowska recydywa PZPR jest nawet bardziej komunistyczna od swojego pierwowzoru.

 • bob_59

  Oceniono 103 razy 63

  Jeżeli to jest aktem wandalizmu, to jak nazwać spisek mający na celu obalenie konstytucyjnego ustroju RP, w którym także biorą udział ludzie urzędujący za tą pomazaną szybą???

 • benzyl

  Oceniono 68 razy 46

  Popieram, rozumiem i dorzucę się na farbę, a PiS-ORMO może mi naskoczyć.

 • tektur

  Oceniono 65 razy 35

  A może by tak przypomnieć "chwalebną" działalność tego Mariusza jako bojówkarza ligi republikańskiej i jej bandyckie wyczyny (zawsze w kupie i atakowanie słabszych). Kraj normalny to ten slepy wymoczek siedziałby dawno w mamrze.

 • grajag

  Oceniono 81 razy 33

  Przed każdym biurem pisiaków postawić barierki, zasieki i policję. Sejm już jest zabezpieczony, przydało by się tak zabezpieczyć rząd. Niech świat zobaczy jak suweren kocha swoich wybrańców.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX