Biuro PiS w Warszawie pomazane sprayem. Wielki napis "PZPR+" na szybach

Kolejny akt wandalizmu: na biurze warszawskiego PiS ktoś napisał sprayem "PZPR+". Wcześniej na oknach budynku, w którym mieści się m.in. biuro ministra Mariusza Kamińskiego, napisano : "Se możecie wyp***lać".

Na budynku PiS przy skrzyżowaniu Alei Przyjaciół i Koszykowej w Warszawie pojawił się wielki napis "PZPR+". W tym miejscu mieszczą się biura ministra koordynatora ds. służb specjalnych Mariusza Kamińskiego i posła, członka komisji ds. Amber Gold, Jarosława Krajewskiego.

"PZPR+" na biurze PiS. "Sprawczynią młoda kobieta w dresikach i pomagier"

Rzecznik prasowy warszawskiego okręgu PiS Michał Szpądrowski poinformował na Twitterze, że wizerunki sprawców są znane. "Szczęśliwie tym razem sprawczyni, młoda kobieta w dresikach, oraz jej starszy pomagier nie założyli na głowę pończochy i policja zna już wizerunek sprawców" - podał Szpądrowski.

Wcześniej, 22 lipca, na budynku ktoś namazał: "Se możecie wyp***lać". Na stronie warszawskich struktur PiS wskazywano, że "stało się to protestach KOD, Obywateli RP i partii opozycyjnych".

Biura PiS pomazane sprayem

To nie pierwsze takie przypadki w ostatnim czasie. W ubiegłym tygodniu 49-letnia kobieta na drzwiach biur poselsko-senatorskich PiS w Wąbrzeźnie i Golubiu-Dobrzyniu napisała "PZPR".

Z kolei w Elblągu biuro posła PiS Jerzego Wilka zdewastowano napisem: "Czas na sąd ostateczny. Wyp***lać". Sprawa trafiła na policję.

"Będziesz siedział!", "Konstytucja!", "Wolne sądy!". Protesty po podpisie prezydenta pod nowelizacją ustaw o sądownictwie

Więcej o: