Komentarze (219)
Poseł Szczerba ma kłopoty. MSWiA zawiadomiło prokuraturę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Oceniono 17 razy 7

  A kiedy prokuratura zajmie się Antonim Macierewiczem za ujawnienie nazwisk oficerów wywiadu i kontrwywiadu wojskowego

 • ochujek

  Oceniono 13 razy 7

  Panią Blidę też zatłukli anonimowi. Żadnych śladów nie zostawili, ogłosili samobójstwo. Zawodowcy.

 • franek_baltazar

  Oceniono 10 razy 6

  Każdy policjant prowadzący czynności musi okazać legitymację służbową. W tym.momencie jest znany z imienia i nazwiska.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 12 razy 6

  CZY ŚWIĘCZKOWSKI ZAINTERESUJE SIĘ CZY JOJO BRUDZIŃSKI ODDAŁ SKRADZIONE PASAŻEROWI ADIDASY(ŚMIERDZĄCE)

 • j_p_salomonczyk

  Oceniono 12 razy 6

  Po zakatowaniu Igora S z Wrocławia czy Pawła T z Gdańska przez Policjantów ujawnianie wizerunków funkcjonariuszy "Bijącego Serca Partii" jest dla społeczeństwa aktem samoobrony. Trzeba fotografować, dokumentować żeby żaden się nie wywinął od odpowiedzialności! Podejdźmy do tego jak do walki ze zorganizowaną grupą przestępczą, którą trzeba pozbawić poczucia bezkarności!

 • mikejar

  Oceniono 11 razy 5

  BRAWO SZCZERBA !!!!!!!!!!!!!!! Tak trzeba to PISOWSKIE ZOMO traktowac. !!!!!!!!!!!

  Sam przezylem w 1982 roku podobna interwencje MILICJI gdzie wciagnieto mnie na klatke schodowa I czterch ZOMOWCOW okladalo mnie palami. POzniej wywiezli mnie na Malczewskiego I zagrozili ze jezeli poskarze sie komukolwiek to oni mnie znajda 10 dni nie moglem spac na plecach byly fioletowe. To byl STAN WOJENNY a czy teraz PIS tez wydal DEKRET O STANIE WOJENNYM. ?????????????????????????????????? Pisowskie BYDLAKI I SWIRY WYKORZYSTUJA SWOJE ZOMO do wlasnych spraw.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 17 razy 5

  Spoko. To teraz poseł Szczerba upubliczni wizerunki prokuratorów i urzędników MSWiA którzy złożyli doniesienie do prokuratury.

  Wszystkie pisowskie popychla muszą mieć pełną świadomość, że nie mogą liczyć na bezkarność i anonimowość.

 • ochujek

  Oceniono 13 razy 5

  Kulsony pod ochroną? Zbrojne ramię partii. To już było i oby tak samo się skończyło.

 • zd46

  Oceniono 11 razy 5

  Moze to sa wytrenowani funkcjonariusze Wojsk Obrony Terytorialnej, czasowo przebrani w mundury policyjne. Policje swiata na mundurach maja plakietke z nazwiskiem, sa przeszkoleni pod wzgledem prawnym i czesto sa wyposazeni w kamery osobiste. A my ukrywamy? Kogo? Kim sa ci "jojo anonimy"?

 • jurek4491

  Oceniono 11 razy 5

  Gdyby to dotyczyło Kryśki albo kogoś innego z PiSu resort nie składałby żadnego zawiadomienia .

 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 23 razy 5

  Może coś o ZOMO?
  A może o JPII?
  Coś ucichły te hasła w pislamie.
  "Z bożą pomocą"?

 • polomarkus

  Oceniono 4 razy 4

  trochę się zagalopowałeś Pawełku .Prezes ci tego nie daruje a jego dupowłazy z gnoją.Nie rozumie dlaczego prezydent SAM MÓGŁ MYŚLEĆ .Przecież to wszystko wymyśla starzec o zlasowanym umyśle (zobaczcie zdjęcia w expresie)

 • pepper-salt

  Oceniono 6 razy 4

  A co ? Policjanci to mają być bezimienni bandyci spod znaku PiS?!

 • pit1

  Oceniono 8 razy 4

  W państwie prawa działania policji są jawne.
  Prof. Jan Błeszyński z WPiA UW: Policjant jest funkcjonariuszem państwowym i wykonywanie tego rodzaju zdjęć sprzyja prawu do informacji i do krytyki. A każdy ma prawo dokumentować wydarzenia społecznie ważne i czynić z tego użytek.

 • alima.zgali451

  Oceniono 10 razy 4

  Jaka prokuratura? PiS się zainteresował a prokuratura działa dla pisu jak Trybunał Kaczyńskiego.

 • azx67

  Oceniono 10 razy 4

  Tak to będzie w państwie PiS. Zaprotestujesz, to władza ci dokopie, potem cię oskarży, a na końcu pisowski sędzia ukaże. O to im chodziło - o nieograniczoną władzę i o bezkarność. PRECZ Z TYM NIEGODZIWYM RZĄDEM!!!!

 • nuclearsnake

  Oceniono 10 razy 4

  czy upublicznianie danych osobowych i wizerunku poszukiwanych przestępców to też naruszanie ich danych? czy policja odszukała i zatrzymała tego konkretnego bandytę w mundurze, a prokuratura postawiła mu zarzuty? czy w Prawym i Sprawiedliwym państwie to nie służby mundurowe przekraczające swoje uprawnienia łamią prawo, tylko ci którzy takie przypadki nagłaśniają, wskazują konkretnych przestępców w ich szeregach i domagają się ich ukarania?

 • maaac

  Oceniono 10 razy 4

  Przecież Policjanci nie robią nic złego a więc otacza ich powszechna sympatia obywateli i z ich strony nie będzie im grozić nic złego. Nawet jakby im coś mogło grozić to reszta obywateli stanie im na ratunek. W każdym razi znajomość imienia i nazwiska policjanta przez obywateli nie stanowi stanowi dla nich większego zagrożenia niż znajomość imienia i nazwiska każdego innego obywatela RP. Pan Szczebra nie boi się swoich danych. Pan Brudziński też nie boi się podawania swego imienia i nazwiska.

  Więc w czym problem? W syndromie gorejącej czapki?

 • bog43

  Oceniono 10 razy 4

  no i znowu będzie analiza prawna pt. jak wyru... durnego suwerena . Jak zobaczysz policjanta z plakietką odwracaj oczy bo a nuż dojdzie do ujawnienia danych osobowych . Jest gorzej niż myślałem .

 • zd46

  Oceniono 20 razy 4

  Szanowni Panowie Policjanci i inni Mundurowcy, są takie trafne dla tej sytuacji powiedzenia: " SŁUŻ PANU WIERNIE A PAN C PIER.NIE” prosto pod nos. Jest też inne: „SŁUŻCIE, SŁUŻCIE, A MY, WAM, ZA TO, NIE BȮJCIE SIĘ”. Także słynne Urbana: „rząd się sam wyżywi”. Panowie od tej ich „dobroci” CIARKI przechodzą wam po plecach, ale zachowajcie twarz, macie JEDNĄ, a pokażcie rządzącym „plecy i ......”,zaslużyli, jak malo kto. Nikt nie dba o Was, zadbajcie o siebie sami, nie dajcie się nabrać i omamić: J.Brudzińskiemu, J.Zielińskiemu ni J.Szymczykowi, trzem panom „J”.

 • kekx

  Oceniono 3 razy 3

  Brawo dla p. posła Szczerby !

 • bmarten

  Oceniono 3 razy 3

  Autorze, opamiętaj się! Jakie kłopoty? Poseł Szczerba nie ma i nie będzie miał żadnych kłopotów. Dwa razy pomyśl, zanim raz napiszesz.

 • zarliwy

  Oceniono 3 razy 3

  Może gdyby policjant miał identyfikator, to protestujący zachowywałby się inaczej. Sam mundur nie upoważnia do niczego. Mylę się Panie od cudzych butów?

 • bmarten

  Oceniono 3 razy 3

  Jojo, ty przygłupie, musisz więc utajnić personalia wszystkich twoich milicjantów włącznie z komendantem głównym i komendantami wojewódzkimi. Albo wszyscy są utajnieni, albo żaden.

 • darek638

  Oceniono 3 razy 3

  Dobre półtora roku temu jak wysypało się kilka medialnych spraw z ciężkim
  pobiciem obywatela PIS zapowiedział, że każdy funkcjonariusz będzie miał
  kamerę z mikrofonem do rejestracji interwencji. Pokazywali w TV testowane
  modele minister MSWiA osobiście zachwalał i zapowiadał podając terminy.
  Czyli należy założyć, że rejestratory osobiste mają. Kwestia czy materiały
  będą ujawniać?! Przy sprawie Stachowiaka kierownictwo przez ponad rok
  (aż wysypały media) ukrywało zarejestrowane materiały z paralizatora i monitoringu.

 • wykidajlo2

  Oceniono 3 razy 3

  Czego oni się boją, wszak naród otacza ich ogromnym szacunkiem i zaufaniem i chciałby podziękować. W marcu 1968 po znanych ekscesach na UW paru milicjantów zostało przez jakichś warchołów poturbowanych. Dzień po wydarzeniach w TVP wyświetlono reportaż, jak to grupa studentów udała się z kwiatami do szpitala, by podziękować golędziniakom za zaprowadzanie porządku. Spróbowaliby nie pójść, Ludowe Wojsko Polskie już czekało...

 • dryl1

  Oceniono 5 razy 3

  Powinni raczej lekarza? Szansa wyleczenie jest, bo nasza medycyna jest na co najmniej dobrym poziomie.

 • czarna_zoska

  Oceniono 9 razy 3

  Policjanty się boja. Przecież to funkcjonariusze PUBLICZNI:)))

 • maaac

  Oceniono 13 razy 3

  Jestem jak najbardziej za ukaraniem posła Szczerby. I to bardzo surowo.
  Jednak aby prawo było prawem wcześniej:
  - Brudziński do dymisji;
  - rzecznik prasowy Policji - ten co na filmie "nie widział" kto kogo uderzył megafonem do dymisji z pozbawieniem praw emerytalnych;
  - dowodzący oddziałami pod Sejmem do dymisji z pozbawieniem praw emerytalnych;
  - policjant ukazany na zdjęciu zwolnienie ze służby i proces przed niezależnym jeszcze nie odzyskanym przez PiS sądem, oskarżenie o nadużycie praw służbowych oraz zwykły napad z pobiciem.

  Jeżeli tego NIE będzie Polska nie jest państwem prawa a wobec tżw. stanu wyższej konieczności Szczerba postąpił słusznie.

  Oczywiście Szczerba może być skazany obecnie tak jak skazywano za "warcholstwo" za czasów PRLu. Tyle, ze Policjanci zeznając mijający się z prawdą, prokurator i sędziowie skazujący wbrew duchowi prawa będą tak samo potraktowani jak sędziowie czasów Bieruta. Jak nie przez sądy to przez Boga i historię.

 • and.reh

  Oceniono 7 razy 3

  Pewnie skończy się w Strasburgu ....

 • b.szrama

  Oceniono 23 razy 3

  Z każdego psa wychodzi kiedys ormowiec. Nazwa się zmieniła al w mentalności nadal MO

 • zd46

  Oceniono 23 razy 3

  Niestety, to obrazenia wiaza sie z interwencja Policji a nawet bywa, ze i ze smiercia, patrz: I.Stachowiak. "Wykonywanie zadan", kiedy wam malo placa, lekcewaza was i nie chca dac podwyzek, to zakrawa na "sadyzm mundurowy"

 • zd46

  Oceniono 19 razy 3

  Czy to moze nazwisko: Zielinski, Szymczyk, Jojo? No Ciarka, toz to przechodza "CIARY", chcemy wiedziec ktory z was jest „sadysta” a moze „bandziorem”?. Bitych Karczewski nazywa "SWIRAMI"? Wy zaogniacie protesty, przeciez POLACY przychodza z golymi rekami i protestuja przeciw lamaniu prawa. Panie Smie Ciarka, klania sie panu zgwalcona Konstytucja RP i niech pan ma to na uwadze, ze byc moze i panu kiedys "TEGO OKRESU" nie zalicza do emerytury.

 • polsz

  Oceniono 10 razy 2

  Policjant na służbie w czasie interwencji zwłaszcza jest osobą publiczną i jego dane z tego powodu nie podlegają ochronie.

 • izzy65

  Oceniono 8 razy 2

  A ja zawiadamiam Pana Boga że... Brudziński to zwykła kanalia

 • scarletscarab

  Oceniono 8 razy 2

  Jak nie chca miec danych w internecie, to niech sie nie zachowuja jak gnoje i nie pchaja do "sluzby". Podatnicy placacy ich pensje maja prawo wiedziec kto im rece wykreca.

 • kryster

  Oceniono 8 razy 2

  Jojo weź cegłę i jebnij sobie w łeb. Jesteś gadem jakich mało.

 • 14ar14

  Oceniono 1 raz 1

  ChwDSzcz.

 • piotr kubicki

  Oceniono 11 razy 1

  Adwokaci - bronić Szczerbę. W ten sposób nas wszystkich bronicie, którzy zagrożeni jesteśmy w podobny sposób, gdy mówimy o przemocy ze strony czynników władzy.

 • zd46

  Oceniono 29 razy 1

  Policjanci, wy za duzo zarabiacie bijac wlasnych obywateli za "judaszowe srebrniki" obiecane przez PiS, macie zadowolone miny, czyzbyscie przed akcjami dostawali "kopa" (jak podobno za komuny) narkotykowego lub alkoholowego? Skad na waszych twarzach tyle NIENAWISCI do bezbronnego i manifestujacego narodu? Nie liczycie sie z tym, ze po drugiej stronie moze stac: wasza matka, babcia, ojciec, dziadek lub ktos z rodziny lub ktos bliski? WY OCZEKUJECIE poparcia Polakow w sprawie waszych podwyzek? No to "czekaj tatka latka".

 • dojcze_kabana

  Oceniono 4 razy 0

  Będziesz siedział, będziesz siedział

 • tomtg123

  Oceniono 6 razy 0

  Celem PiSu jest przecwelenie policji - postawienie jej przeciwko Polakom, zmuszenie policjantów żeby zaczeli ludzi bić, wtedy Policja będzie już w pełni uzależniona od PiS, będą mieli poczucie że jadą na jednym wózku z PiS i jak wózek się przewróci to zostaną rozliczeni, a nic tak nie jednoczy przestępców jak wspólny strach.
  PiSowska mafia chce wciągnąć policję do siebie, ta sprawa to jeden z elementów, pobicie demonstrantów było poprzednim.
  Jeśli policjant będzie jak milicjant w PRLu, czyli będzie wrogiem Polaka - to dla PiSu bardzo dobrze, o to im chodzi. Taki policjant wykona każdy rozkaz Kaczyńskiego, w razie potrzeby będzie strzelał jak ZOMOwcy w Wujku.
  PiS tworzy sobie ZOMO.

 • soldadura104

  Oceniono 6 razy 0

  Ten gość może załapać kulkę od pokrzywdzonego policjanta.

 • supertlumacz

  Oceniono 18 razy 0

  A co na to to nieuk Zbigniew Ziobro? Bo ja zawsze odwrotnie...

 • eva_bramborova

  Oceniono 28 razy 0

  BĘDZIESZ SIEDZIAŁ.BĘDZIESZ SIEDZIIAŁ,BĘDZIESZ SIEDZIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • cyniczny.komentator

  Oceniono 7 razy -1

  Przed wojną proszę Państwa była zasada, której trzymał się każdy honorowy przestępca - nie ruszamy szeregowych policjantów, nie mścimy się na nich etc. Za złamanie tego zakazu były poważne konsekwencje, do utraty życia włącznie. Czemu? Bo ten policjant to trybik, który nie ma nic do powiedzenia. Każą mu, to robi. Nie zrobi, to wylatuje z roboty albo nawet dostaje zarzuty niedopełnienia obowiązków. Chcecie walczyć? Walczcie z tymi, którzy wysyłają policję, ale nie z 22 letnim chłopakiem, któremu kazano tam stać i który boi się sprzeciwić, bo ma żonę, dziecko i kredyt.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX