Komentarze (266)
Sąd Najwyższy. Małgorzata Gersdorf pisze list do Andrzeja Dudy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hunter54

  Oceniono 13 razy 9

  Pełzający zamach stanu w wykonaniu kryminalistów z pis-u

 • pit1

  Oceniono 25 razy 9

  Co tam Sąd Najwyższy, Trybunał itd. Reformą sądownictwa nadzoruje zasłużony dla polskiego wymiaru sprawiedliwości Stanisław Piotrowicz - prokurator PRL i czasu stanu wojennego, oskarżał min. opozycjonistów, członek PZPR, przewodniczący egzekutywy podstawowej organizacji partyjnej w Prokuraturze Rejonowej w Krośnie, kierownik szkolenia partyjnego w prokuraturze, odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi za zasługi dla PRL.
  opinia z 1984 r:
  "jest pracownikiem pilnym i zdyscyplinowanym" , uczestniczy w pracy organizacji partyjnej i radzie pracowniczej, pełniąc między innymi funkcję kierownika szkolenia partyjnego i społecznego inspektora pracy."
  To jest autorytet i elita wymiaru sprawiedliwości oraz idol myślących inaczej.

 • sunzi15

  Oceniono 12 razy 8

  I tak trzymac.
  Opozycja i wszyscy, zarowno zorganizowani,
  jak i po prostu obywatele winni zlozyc oswiadczenia,
  ze sprzeczne z Konstytucja PSEUDOUSTAWY
  nie moga stanowic i nie stanowia prawa
  i nie sa uznawane jako prawo.
  Winni zazadac od wszystkich organow panstwa
  PRZYWROCENIA PORZADKU KONSTYTUCYJNEGO!!!

  W przypadku niespelnienia tego żądania
  wypowiedziec tej przestepczej wladzy posluszenstwo,
  wezwac do wszelkich mozliwych form oporu spolecznego
  i prowadzic akcje protestacyjna do skutku!!!

  Brak zdecydowanego przeciwdzialania przestepczej dzialalnosci
  rozzuchwalil bandytow i osmielil do lekcewazenia Konstytucji,
  dewastacji podstaw ustrojowych Rzeczypospolitej
  i wprowadzania droga zamachu stanu dyktatury.

  Temu musimy w koncu postawic szlaban.

  ZERO TOLERANCJI dla lamania Konstytucji RP !!!

 • hdtvpolska

  Oceniono 10 razy 8

  Nigdzie nie jest zapisane, że Sędzia w stanie spoczynku nie ma prawa być Pierwszym Sędzią SN. To zamyka temat

 • kat-kk

  Oceniono 11 razy 7

  Ludzie posyłajcie swoje dzieci na UJ kuźnia katolickich debili, ameby bez rozumu,bez woli kończą tą uczelinię jak Andrzej Duda,prawnik

 • dziadwawelski

  Oceniono 13 razy 7

  Ten żoliborski pachołek Adrian D zna się na nartach więc w tym temacie można pisać do niego. Pozostałe sprawy proszę kierować do kogoś bardziej rozwiniętego...

 • druit

  Oceniono 15 razy 7

  dupa i tak tego nie zrozumie

 • tadjan

  Oceniono 15 razy 7

  ten ciemniak z pałacu namiestnikowskiego pracuje dla putina więc krajowych interesantów nie obsługuje....... oprócz jednej łajzy, z którą spowodował katastrofę smoleńską....

 • wiarus25

  Oceniono 9 razy 7

  Pisanie listu do ćwoka nie ma sensu.

 • kat-kk

  Oceniono 13 razy 7

  Pani Gersdorf, może sobie pisać co chce,bo pan Andrzej nie potrafi czytać ani myśleć,ma wrażenie jeszcze ,że słowo Kaina jest ważniejsze od konstytucji,jak Polska wróci na drogę prawa panu Andrzejowi grozi długoletnie więzienie,nie pomogą olbrzymie wydatki na alkohol ,z podatków podatnika.Ponoć pani Agata Kornhauser, już się wyprowadza z tej całej kompromitacji niezłomnego alkoholika.

 • alima.zgali451

  Oceniono 8 razy 6

  Pisokracja w Pisolandzie trwa. Jak to było Duduś - ojczyznę dojną raczył zwrócić pan Jarosław?

 • kat-kk

  Oceniono 16 razy 6

  Andrzeju będziesz siedział ,alkohol ci nie pomoże,żona się wyprowadza.Ostatni dzwonek wytrzeźwiej, dyń, dyń.Kaczor i tak zdycha a więzienie się upomina.

 • Adam Traczyk

  Oceniono 10 razy 6

  Oj głupi Ziobro głupi! wystarczy wydać ustawę że dziś jest 1 maja 2020 r. i Pani Prezes z głowy. Adrian nie takle rzeczy podpisywał. A potem znów się wyda ustawę, ze znowu jest 2018 r., ale po wybraniu nowego prezesa. Proste? A gdzie Konstytucja zabrania zmieniać czas?

 • kat-kk

  Oceniono 12 razy 6

  Konstytucja !Jedyne naczelne prawo Polski,Kaczyński i jego przygłupy będą siedzieć.Polska pozostanie w Europie,70 % to potwierdza ,niedojda zdechnie,jego pasożyty pójdą siedzieć ,śmiecie pomniki usunął służby sprzątające,zrobimy wykopki na Wawelu,Polacy chcą być w Europie,przestępcy z PIS naprawdę macie tyle odwagi?Jest czas się bać, będzie czas wyroków.

 • darek655

  Oceniono 12 razy 6

  Ci co przysięgali na Konstytucję RP i jeszcze dopowiadali Tak Mi Dopomóż Bóg , później ją łamią,plują na nią,to i plują na wszystkich Polaków i na Boga.Nie pozwolę by ktoś pluł na Polskę.

 • czechy11

  Oceniono 12 razy 6

  Polscy nadchodzinpotezna katastrofa. Wyrok ETS który stwierdzi niezgodność działań PiS sprawa będzie bombą atomiwą. Bedzie oznaczał faktyczne usunięcie Polsko z UE i bankructwo państwa. Będziecie żebrakami trzymanymi za mordę przez partyjnych bandytów.

 • wilanow56

  Oceniono 6 razy 6

  Tak jak wczesniej pisalem, my Polacy nie zaslugujemy na niezaleznosc i nie potrafimy odpowiedzialnie decydowac o losie wlasnej Ojczyzny. Niestety ale historia to niejednokrotnieapotwierdza. Lamanie artykulow najwyzszego prawa w kraju jakim jest konstytucja jest niedopuszczalne, karygodne i godne bezwarunkowego potepienia. Po dekadach walki o niezalezna Polske na wlasne zyczenie cofamy sie do czasow PRL, gdzie konstytucja miala tylko symboliczny wymiar. Jest mi wstyd przyznawac sie iz jestem Polakiem.

 • ochujek

  Oceniono 7 razy 5

  Dla marionetki od konstytucji ważniejsze są polecenia beztrybowca.

 • damtek

  Oceniono 9 razy 5

  "Jesteśmy na najlepszej drodze do najgorszych rozwiązań" - powiedział dziś naszej dziennikarce jeden z posłów obozu rządzącego.

  Nawet tam już to widzą...
  Tygodnik Polityka

 • Jan Kos

  Oceniono 7 razy 5

  Bez zorganizowanych protestów nic nie zatrzyma pisobolszewickiej hordy barbarzyńców. "Tylko niewolnik bywa bierny, człowiek, który zna smak wolności, pragnie jej więcej."

 • leszekkrzysztof

  Oceniono 7 razy 5

  Urządzono raj dla przestępców! Wśród pokonanych (jak dotychczas) znaleźli się (m.in): TK, SN, KE, PE. Można to wytłumaczyć urządzeniem 100 lecia rewolucji październikowej przez oszustów szermujących hasłami ... 100 lecia niepodległości, itp. Ile jeszcze mogą trwać te obchody autorstwa prymitywnych pasożytów?!

 • rgfm

  Oceniono 9 razy 5

  pis WON! ŁAPY PRECZ OD POLSKI! Jesteście antypolakami, zdrajcami i najprostszymi chamami. WON!

 • pit1

  Oceniono 9 razy 5

  Przewrotność obecnych czasów - prof.Gersdorf, która należała do „Solidarności”, a nie do PZPR z Piotrowiczem dziś jest przez prokuratora PRL-owskiego Piotrowicza usuwana z Sądu Najwyższego.
  Bareja.
  Tak PiS walczy z komuną.

 • kat-kk

  Oceniono 13 razy 5

  Pani Małgorzata jest oparta w Konstytucji,Pan Duda jest wielokrotnym bandytą konstytucyjnym na szelkach Kaina, w wolnej Polsce bandyci będą siedzieć.

 • wujekdolf

  Oceniono 13 razy 5

  mogła jesz mu napisać tak : ps. do zobaczenia przed trybunałem stanu :)

 • elenem

  Oceniono 7 razy 5

  Dla normalnego człowieka to jest oczywiste... Pani Prezes.

 • ks.pedofil

  Oceniono 21 razy 5

  I napisać do UJ by go pozbawili tytułów naukowych. Łamie prawo cynicznie. Jak nie to trzeba zacząć reklamować UJ na Facebooku że zdjęciem ich najlepszego studenta i komentarzami. Reklama jak znalazł.

 • myciel66

  Oceniono 21 razy 5

  Konstytucja to nie jest "taka sobie książeczka". Ci, którzy łamią jej postanowienia, w szczególności, jeżeli przysięgali jej strzec, zasługują na pogardę, wyeliminowanie z życia publicznego i karę więzienia. Kiedyś tych, co dokonywali zamachu stanu wieszano na latarniach lub w inny sposób stosowano karę główną.Teraz czasy są łaskawsze - wystarczy długoletnie więzienie i odebranie praw obywatelskich.

 • damtek

  Oceniono 6 razy 4

  Poseł Meysztowicz "Proponuję poprawkę art. 8: Jarosław Kaczyński namaszcza...". Piotrowicz "Nie przyjmujemy absurdalnych poprawek"
  OKO PRESS

 • damtek

  Oceniono 6 razy 4

  Relacja na żywo spod Sejmu. Policjant, który poturbował dziennikarza OKO Press nie chce podać nazwiska, odsyła do dowódcy, dowódca też nie podaje, mówi że można złożyć skargę.
  Darek Ćwiklak

 • damtek

  Oceniono 8 razy 4

  "- Mogę panu obiecać, że prokurator w Polsce nie zawaha się przedstawić panu zarzutów. Pan zamienia parlament w cyrk. Nie zmyje pan hańby za to, co pan robi w tej komisji – mówił Budka do szefa komisji (S. Piotrowicza)."

  Trzymam @bbudka za słowo
  Justyna/twitter

 • marywil2012

  Oceniono 8 razy 4

  nawet jakby Duda wydał postanowienie w prawidłowej postaci i prawidłowo podpisane i z kontrasygnatą (do czego nie ma wystarczającej odwagi , bo go czeka za to trybunał stanu) to i tak kadencja gersdorf skończy się 2020. zwykłą ustawą konstytucji się nie zmieni. z uzurpatorami nie należy bawić się w subtelności.

 • Atanazy Bazakbal

  Oceniono 6 razy 4

  adrian miał kiedyś przebłysk przyzwoitości, ale to się raczej nie powtórzy

 • franek_baltazar

  Oceniono 10 razy 4

  Czytam to buractwo pisowskie i nie dziwię się, że dla nich Konstytucja to zbyt trudny i skomplikowany tekst. Prezydent też przysięga na Konstytucję pisowskie buraki.

 • zerozer52

  Oceniono 16 razy 4

  Pani I Prezes SN ma rację.

 • kosmaty.ponczek

  Oceniono 12 razy 4

  Do dupy z pisaniem to jak z gadaniem do obrazu

 • Michał Fuk

  Oceniono 20 razy 4

  Du.a, Piotrowicz, Ziobro - wszyscy po UJ. Mam nadzieję, że nowa władza zamknie ten wydział i zapobiegnie rozlewaniu się tego prawniczego ścieku.

 • realistas

  Oceniono 10 razy 4

  Niepotrzebnie pisze bo Duda nic nie może sam zrobić. On robi w portki na myśl, że Kaczor byłby niezadowolony.

 • je2bny

  Oceniono 4 razy 4

  Przecież ten kretyn - może i czytać potrafi i zna się na książeczce do nabożeństwa, a Konstytucję powiesił sobie w kiblu i używa w wiadomym celu, powinien zrobić odwrotnie - wtedy tatuś by się zdenerwował, gdyż tresura kretyna byłaby nieudana.

 • cy.nick

  Oceniono 16 razy 4

  No to się zaczną ataki na Panią Prezes... Szczucie, oblewanie pomyjami i obrzucanie błotem, najpóźniej jutro.
  Natomiast Niedorzeczniczka "partii o największej sile sprawczej" publicznie wyrazi ubolewanie "nie pochwalam, ale rozumiem".

 • matitalolo

  Oceniono 24 razy 4

  Szykujcie cele na Montelupich dla budyniowej mordy z czworaków o nazwisku duda.

 • damtek

  Oceniono 5 razy 3

  Posłowie opozycji: "Minęła północ, poseł Piotrowicz skończył 66 lat i pora przejść w stan spoczynku"
  Oko Press
  Dziś pod sejmem ludzie śpiewali mu sto lat w więzieniu.
  Małgorzata/twitter

 • ukw8087

  Oceniono 5 razy 3

  pisanie do Adriana mija się z celem .
  Pisalbym od razu na Nowogrodzką , ewentualnie w dwóch egzemplarzach.
  Cała nadzieja w EU , na Suwerena bym raczej już nie liczył.
  Ciemny Lud ma swoje priorytety , resztę ma w Dudzie.

 • droch

  Oceniono 6 razy 2

  A powinna napisać wprost, skoro nie dociera: "Moja kadencja z mocy Konstytucji trwa do 2020 roku i zmienić to można wyłącznie w trybie zmiany Konstytucji lub zamachu stanu".

 • damtek

  Oceniono 4 razy 2

  Na komisji zabijają demokrację, a równolegle czytają projekt o roku Moniuszki.

  Całkowite zwyrodnienie organów państwa.

  #WolneSądy
  #Konstytucja
  #WolnySejm
  Tamara/twitter

 • damtek

  Oceniono 4 razy 2

  LIVE: @Arlukowicz @adamSzlapka @JoankaSW i (prawdopodobnie) @SlawomirNitras ratują protestujących pod sejmem, podeszła adwokatka pro bono, sama się zaoferowała, piękny gest. Akcja w toku.
  Z.Hołdys/ twitter

 • zelenyles

  Oceniono 6 razy 2

  pan Długopis Duda jeszcze nie wie co z tym wszystkim zrobić ale ci co rządzą mu powiedzą i potem będzie wiedział hahahaah i on mówi że jest prezydentem wszystkich Plaków hahaha on nie jest prezydentem, on jest facetem u kogoś na służbie !

 • pazur-cdur

  Oceniono 8 razy 2

  Pani Malgorzato dziekujemy!!!!
  Pozazdroscic odwagi i konsekwencji w obliczu tej brutalnej holoty PISowskiej.
  Jezeli Pani obetna pensje albo emeryture, to sie zlozymy.

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 6 razy 2

  No dobra,
  PIS wprasza się na Mołotow koktajl party.
  Płynu nie zabraknie.
  Pisowski Babilon spłonie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX