Komentarze (55)
Andrzej Duda zdradził, czego dotyczyło spotkanie z Donaldem Trumpem. Rozmowy były dwie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • czechy11

  Oceniono 4 razy 2

  Jedna w kiblu, druga w windzie.

 • obeznany

  Oceniono 10 razy 2

  Rosja okupuje obce terytoria i przesuwa siłą granice bo ma obowiązujące PRAWO tak samo głęboko w dudzie jak sama Duda. I to jest istotą problemu!

 • zd46

  Oceniono 12 razy 2

  Prezydent-wazelina w doodbytniczym czopku.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 6 razy 2

  ale nad głowami przywódców nic Duda palcami nie pokazuje!

 • jan700

  Oceniono 6 razy 2

  „Trzeba … rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność… Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu… Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę… Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Będą Oni walczyć długo, bardzo długo, nasze prochy przepadną, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces Panin! Korupcją „milczących psów”, którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Zadanie to jest wielkie Panin, lecz i efekty będą wielkie. Polska zniknie w samych Polakach! Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność. Ale ja tego nie doczekam Panin, zaczniemy jednak ten proces.”

  Instrukcja carycy Katarzyny (1729- 1796) jak niszczyć Polskę.

 • antyprawiczek2

  Oceniono 3 razy 1

  Dwie smetne mendy sie spotkaly. Niewiadomo ktory gorszy!?!??

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 1 raz 1

  Dialogi na cztery nogi.
  Bo ten mało ważny chodził na czworakach, udając psa.
  Taka to była rozmowa.

 • pascvale

  Oceniono 3 razy 1

  Bredzi jak zwykle, bezpieczniej będzie wysyłać na narty.

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 7 razy 1

  >W tej chwili ostatnie ustalenia są w sprawie wizyty w Stanach Zjednoczonych mojej w >Waszyngtonie - powiedział na konferencji prezydent Duda.

  Wrócił do pozycji klęcznej więc USA pozwolą mu zapłacić sobie za kosztowne bronie, które mają nas chronić choć nikt nas nie ma zamiaru atakować.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 7 razy 1

  @batman43
  kapusie-kelnerzy z "Sowy" nie potwierdzają autentyczności podsłuchów zleconych przez PiS

 • kapitan-rzbik

  Oceniono 5 razy 1

  polska na kolanach przed sługami putina

 • justsaying

  Oceniono 5 razy 1

  Ty sie lizusie prezydencie lepiej nie odzywaj wywolasz jeszcze niepotrzebnie stan wyjatkowy z Rosja. Nie masz jaj ale glupkowato usmiechac sie to potrafisz. Na zdjeciu widac ze ostatni rzad jest dla ciebie odpowiedni.

 • metaxo

  Oceniono 2 razy 0

  Ten cyrk z rezydentem w roli klauna i jego spotkaniami z Trampkiem przypomina poczekalnię z Adrianem w Uchu Prezesa.

 • senioryta13

  0

  ale sie nagadal, az dwie rozmowy, Bialy Dom pewnie bedzie tylko zwiedzal.

 • press23

  0

  Czy Duda to:
  a. guziec
  b. dzikan
  c. tukan

 • zd46

  Oceniono 14 razy 0

  Europo, nie kupuj gazu z Rosji, kupuj wylacznie z USA, drozszy, gorszy ale amerykanski. Trump jest adwokatem w SWOJEJ sprawie i lobbysta swojego przemyslu. Panie Trump a gdyby nie duza Europa, to ile inni kupili by produktow "made in USA"? Bron kupowali by wylacznie watazkowie afrykanscy, terrorysci i przestepcy.

 • zd46

  Oceniono 8 razy 0

  Oczywiście, bez przetargȯw i z USA, nawet mocno używane i przechodzone. Prezydent burzy Konstytucje RP a zajmuje się kupowaniem "KALESONȮW, LATRYN i SZNUROWADEŁ dla wojska". Prezydent czy zaopatrzeniowiec a może "zwykla ciura obozowa" w koszuli plastelinowego żołnierzyka. Może będą to: automatyczne kropidła dalekiego zasięgu, samobieżne konfesjonały, ołtarzyki polowe, kadzelnice, działka 157 mm na wodę święconą, elektryczne klęczniki oraz małe poligonowe zestawy biskupio-modlitewne?

 • kroliklesny

  Oceniono 3 razy -1

  Pierwsze spotkanie w korytarzu przy windzie, gdzie Trump dal sie spotkac na sweet fotke, drugie spotkanie przy wejsciu do kibla, gdzie Trump chcac nie chcac musial Adriana pozdrowic. "Hi, how done?". I to tyle w temacie. Duda moze sobie planowac wizyty jakie chce, ale to Trump zadecyduje, czy go przyjmie. Dopoki Konstytucja w Polsce bedzie lamana- NIE! A Jankesow PiS nie oszuka, maja b. dobre rozeznanie co do "dojnej zmiany"!

 • batman43

  Oceniono 6 razy -2

  Poszukajcie co Radek Sikorski mówił o sojuszach u Sowy to nie będziecie zdziwieni. Można mu dużo zarzucić, ale chłop zna się na rzeczy.

 • luigi_vuitton11

  Oceniono 7 razy -3

  Jednemu czy drugiemu tak bardzo nie podoba sie Prezydent Polski pan Duda, ze leja zolcia I wyzwiskami az zoladek zatyka.
  Jednemu czy drugiemu tak bardzo podoba sie jazda pani Gersdorfowej do Niemiec I skargi oraz utyskiwania na Polske wypowiadane w Telewizji tamtejszej oraz opisywane w niemieckich gazetach. Podobnie jednemu czy drugiemu podoba sie skarzenie sie do niemieckich mediow na polska niegospodarnosc. Oto wynik ciezkiej pracy szefostwa PO I poslow PO w unijnym parlamencie. Za taka ciezka robote na rzecz Niemiec polscy wyborcy winni potem podziekowac I PO I PSL-owi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX