Komentarze (229)
Joachim Brudziński zawiadamia prokuraturę ws. tęczowego godła
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • precz_z_komunia

  Oceniono 19 razy 11

  Złodziej Jojo owinął małe gówienko w polską flagę :-)

 • guarnica

  Oceniono 12 razy 10

  Czy kibole i ich lachony, którzy sobie tatuują orły na plecach, karkach, udach, cyckach i pośladkach też trafią do prokuratora ? Czy jako patrioci powinniśmy zawiadamiać śledczych o takich przypadkach ? A jak sobie tatuuja " Bóg , Honor, Ojczyzna" to też jest profanowanie wiary i uczuć patriotycznych ?

 • anonim_ka

  Oceniono 9 razy 9

  Cieszę się , że złodziej adidasów napompowany mściwością i nienawiścią znów wdepnie w kacze odchody. Miło będzie popatrzeć jak będzie się ślizgał .

 • 74polska

  Oceniono 9 razy 9

  Wy w tym pis'du to naprawdę macie chore głowy. Wam już nic nie pomoże, to się nawet leczyć już nie da. Słowa wolność, wybór, inne zdanie to nie rozumiecie. Na szczęście nie każdy myśli tak jak wy. Nie macie monopolu na określenie kto jest Polakiem a kto nie.

 • Stan Majewski

  Oceniono 17 razy 9

  To byly duzego rozmiaru prezerwatywy patriotyczne nalozone na duze chooje. Jezyk nienawisci ? A jasne ! Nie ma innej odpowiedzi dla tych sqrvieli PISSdzielcow. Jezyk lagodny sie skonczyl dla zdrajcow Polski ktorzy prowadza do Polexitu. Na szubienice !!!

 • Stan Majewski

  Oceniono 19 razy 9

  "Niezborny emocjonalnie albo groźny psychopata" Jojo zlodziej trampek.
  zlodziej trampek, zlodziej trampek, zlodziej trampek, zlodziej trampek, zlodziej trampek...

 • Stan Majewski

  Oceniono 21 razy 9

  Brudzio, ty mordo glupia. Jak juz wyjdziesz z dupy hitlerka to popatrz co robisz. Pelerynka a potem porownanie Kim Kardashian z Mick Jagger ! No i co pajacu,teraz caly swiat juz mowi o polskich sedziach. A ty se jaja robiles z Walesy. Ty chooju jeden. Brak slow.
  Debil PISSdzielski.

 • vomitorium1

  Oceniono 17 razy 9

  " ... pojawiła się flaga z orłem ozdobiona wielobarwnymi pasami."
  no to co ???
  to orzeł z herbu
  frankfurtu nad menem
  (można sprawdzić w google)

 • je2bny

  Oceniono 15 razy 9

  Brudziński - przeleć się po wagonach w nocy - może ci się uda komuś ukraść nowe i ładne buty - zapomniałeś już, jak to się robi ?

 • jac ben

  Oceniono 19 razy 9

  Ciekawe czyje gumiaki ma Jojo na nogach? Założę się że jakiś chłop szuka ich do dnia dzisiejszego...

 • jarek126

  Oceniono 9 razy 9

  Kolejowy menel Jojo nie wie, że godło Polski to biały orzeł na czerwonym tle? Orzeł na tęczowym tle nie jest godłem

 • abm1

  Oceniono 8 razy 8

  I to zero moralne walczy zawzięcie o władzę po kurduplu, któremu podciera tyłek.

 • spam_box

  Oceniono 10 razy 8

  Brudziński to typowy pisowski pokurw i bezmózg. Czyli standard wśród sku...syństwa przy korycie.

 • czarna_zoska

  Oceniono 8 razy 8

  Np to wszyscy nosimy orła na tęczy!

 • polak_k.prawy

  Oceniono 14 razy 8

  Nie dziwi nic.

 • cezar85

  Oceniono 18 razy 8

  pomijam fakt, że godło wrzucili na worek do śmieci

  jedyne co się zgadza, to fakt, że przynajmniej worki są na śmieciach

 • miszka_szyfman

  Oceniono 7 razy 7

  Achim chopie , ty sie nie ośmieszaj.

 • bert2407

  Oceniono 7 razy 7

  To nie minister tylko zwykły oprych który ukradł m.i.n adidasy.

 • Stan Majewski

  Oceniono 15 razy 7

  "Brudziński wyleciał ze szkoły za rozbój i kradzież, której dokonał na torach przed budynkiem szkoły – mówi w rozmowie z nami ówczesny wicedyrektor szkoły i przewodniczący szkolnego zespołu wychowawczego Czesław Hinc. – Matka poszkodowanego chłopca powiadomiła mnie, że Jojo okradł jej syna, który zamiast do internatu wrócił z płaczem do rodzinnego domu.
  W tym samym dniu Joachim przyznał się do winy i został skreślony z listy uczniów i wypisany z internatu. Hinc żałuje, że po roku dał Brudzińskiemu jeszcze raz szansę i przyjął go z powrotem. Mówi, że po tym, jak Brudziński wrócił do szkoły, wielu uczniów zgłaszało pretensje, że taki łobuz został zrehabilitowany przez dyrekcję. Twierdzili, że kradzież na torach to nie jedyne przestępstwo, jakiego dopuścił się Jojo. Niektórzy uczniowie donosili na przykład, że przed wpadką jeździł specjalnie kilkadziesiąt kilometrów pociągiem, aż do Wolina, aby na tej trasie okradać młodszych mieszkańców internatu. Wicedyrektor szkoły nie przeprowadził dochodzenia w tej sprawie, ponieważ Brudziński już raz poniósł karę"

 • Stan Majewski

  Oceniono 13 razy 7

  ,,,.. To byly duzego rozmiaru prezerwatywy patriotyczne nalozone na duze chooje. Jezyk nienawisci ? A jasne ! Nie ma innej odpowiedzi dla tych sqrvieli PISSdzielcow. Jezyk lagodny sie skonczyl dla zdrajcow Polski ktorzy prowadza do Polexitu. Na szubienicę !!!

 • qrzysiu

  Oceniono 17 razy 7

  Pier....sz jojo. Opowiedz lepiej coś o tych butach.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 13 razy 7

  Bo, proszę koleżeństwa, biały "oreł" na czarnym tle jest OK, bo wyraża związek państwa wolskiego z Watykanem, którego symbolem jest czerń sutann jego urzędników. To potwierdzenie konstytucyjnego Końkordatu.
  Natomiast co miałby oznaczać biały orzeł na tle tęczy?
  Tęcza to element, o którym wspomniano w Księdze Rodzaju. Gdy deszcze powodujące potop ustały, Bóg wymalował na niebie tęczę na znak przymierza z narodem ...
  I tu nasuwa się pytanie: Jaki Bóg i z jakim narodem?
  Nie naszym w każdym razie.
  Dlatego nie można tego tolerować!

 • tijeras66

  Oceniono 7 razy 7

  "Agata Duda z mężem ogląda mecz Polska-Japonia" - można pomyśleć, że w tych częściach europy to nonstop mróz, tak wszyscy w tych szalikach

 • mike689

  Oceniono 11 razy 7

  jojo brudzinski jestes kryminalista , katolem polaczkiem patriota idiota z wiochy na sadeczczyznie nie miales nawet butow wiec je kradles kolegom ze szkoly w pociagu , wiec sie wal z twoimi katolskimi bredniami

 • zielony_wesolek

  Oceniono 9 razy 7

  Panie ministrze proszę też złożyć donos na Pałac Prezydencki, Kancelarię Rady Ministrów Trybunał Konstytucyjny, gdzie godło ma tło w innej konwencji niż czerwone

 • prawdziwy-wiarygodny

  Oceniono 11 razy 7

  debile do potęgi .....

 • wawiak57

  Oceniono 9 razy 7

  Dzisiaj u państwa festiwal kretynków z Pisu, a to wojewoda lubelski a to Brudziński.

 • jtby

  Oceniono 7 razy 7

  Tow. Jojo. Czy wy jesteście skończonym .... no wiadomo czym, czy po prostu, w co nie wierzę idiotą.
  Coś jest jednak jest w powiedzeniu, że czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Wy za młodu nasiąkliście bandytką, a na starość trącicie szują.

 • komuno

  Oceniono 8 razy 6

  A zgłosił czarne godło Dudowej?

 • matitalolo

  Oceniono 6 razy 6

  Tego łysego palanta trzeba będzie zgłosić do prokuratury . Po wyborach. Chociażby za sam ryj.

 • ryslew2061

  Oceniono 6 razy 6

  Kiedy już ta zbrodnicza banda pis i jej firerek wylądują na śmietniku historii, w świadomości ludzkiej po tym chłamie jedna tylko rzecz się ostanie: wszechogarniająca niewiarygodna głupota ludzi tam zgromadzonych.

 • tojamyszka

  Oceniono 6 razy 6

  Oj Panie Brudziński . Znowu Pan brudzisz i smolisz. Z uwagą obejrzałam transparent z tęczą i na tęczowym tle orła . Powiem tak , mnie się to bardzo podoba. Zrobiono z wielkim smakiem . Orzeł to taki ptak który lata sobie z jednego drzewa na drugie . I nie wybiera drzew tylko PiS czy LGBT . On nalezy do nas , do Polaków . Ma prawo być i w kościele katolickim , ale także w każdym innym , ma prawo być w polityce , ale także na ulicy. Czy koniecznie musi być na biało czerwonym tle ? To dlaczego Pan Brudziński nie ściga tych , którzy na czarnych koszulkach z hasłami ONR mają orła ? A ... bo to nasi . Rozumiem . Dodam , jestem kobietą z dużym Peselem i matką i żoną i szanuję osoby z inną orientacją seksualną

 • placeboforte

  Oceniono 8 razy 6

  Ostrzeżenie pogodowe 4 stopnia. Dzisiaj na terenie całego kraju wystąpią burze. Po burzach na niebie mogą pojawić się symbole gejowskie. Radzimy pozostać w domu!

 • Stan Majewski

  Oceniono 16 razy 6

  .... ,,,.. To byly duzego rozmiaru prezerwatywy patriotyczne nalozone na duze chooje. Jezyk nienawisci ? A jasne ! Nie ma innej odpowiedzi dla tych sqrvieli PISSdzielcow. Jezyk lagodny sie skonczyl dla zdrajcow Polski ktorzy prowadza do Polexitu. Na szubienicę !!!

 • Stan Majewski

  Oceniono 12 razy 6

  PISSdzielce czy przyszlo wam do waszych przepitych lbow ze wy wypychacie Polske poza Unie ? W lapy Wowy? Nieee, Dump nie bedzie was bronil. On ma was w dupie. On chce sie ulozyc z Putinem. Zaden amerykanski zolnierz nie powinien ryzykowac swego zycia ani zdrowia dla kraju chamskich ksenofobow, cwaniaczkow ktorzy chca wszystkich oszukac. Patrcie na waszego Motołusza. Wszyscy widza jego klamstwa, tak jak przedtem 27:1 kiedy byla Przebrzydlo. Cwaniak ktorego wszyscy przejrzeli. Wasz representant. Tfuuu.
  Wypychanie z Unii to jest zdrada stanu. Za to Pilsudski by rozstrzeliwal. Wasz idol.Trzeba to bedzie wprowadzic. Zarty ? Lepiej sie zastanowcie dopoki nie jest za pozno. Zdrajcy Polski.

 • gosford

  Oceniono 10 razy 6

  Matoł w akcji !

 • shtalman

  Oceniono 8 razy 6

  Czysta komuna i PRL, jak zero substancji w polityce to idiotyczny pokaz walki na symbole, ja sram na krzyż, flagę i godło, chcę mieć równy chodnik na spacerze, dobry szpital a później godziwą emeryturę, i to jest na co płacę podatki, a nie na jakieś yebane krzyże, flagi i orły

 • zero_prezes

  Oceniono 6 razy 6

  Jojomenel

 • lusjola

  Oceniono 8 razy 6

  Czy doprawdy nie będzie końca tych idiotyzmów z naszym godłem i flagą ???!!! To przecież już jest niesmaczne (p. Joachimie). Wam wolno ale już innym ludziom NIE!!! A dlaczego ten orzeł był przecudnej urody!!! Gratulacje dla LGBT !!! Tak trzymać.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 18 razy 6

  Jojo perfidnie łamie Artykuł 25.2 Konstytucji RP.
  Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w
  sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając
  swobodę ich wyrażania w życiu publicznym.
  Po pierwsze symbol orla był użyty w kontekście swobody wyrażania przekonań w życiu publicznym.
  Po drugie, jeszcze gorsze;
  Jako przedstawiciel władzy publicznej powinien zachować bezstronność.
  A on tu z góry bierze stronę katolików.
  To, że były przestępca stoi na czele policji, to nic nowego.
  Bandyta i awanturnik François Vidoq zapisał się pozytywnie w historii Francji.
  Tymczasem "szewc" Jojo (zawsze w związku z nim coś o butach) ... ???
  Ale jaka franca taki widok.

 • loneman

  Oceniono 5 razy 5

  Obludnik zapomina tez gdy kompiluje sie symbole watykanskie i ich kolory z polskimi co jest nie tylko zaciemnianiem naszej tozsamosci i zdrada ale i zawlaszczaniem religia calego panstwa oraz przestrzeni publicznej !!!

 • seeba-5

  Oceniono 5 razy 5

  Ależ sprawnie działa nasze państwo, gdy ma straży prawa stoi wspaniały min. Brudziński. W kilka minut policja wychwyciła sprofanowane godło i flagę.
  A, ileż to już czasu min. Brudziński szukacie tych swastyk, krzyży celtyckich, symboli SS i czarnych słońc z Marszu Niepodległości, które dzierżyła w swych dłoniach ta wspaniała patriotyczna młodzież (jakby to powiedział wasz czcigodny o. Dyr.)? Bedzie juz chyba 9 mies, tyle co 500+owa ciąża.

 • achaszwerosz

  Oceniono 7 razy 5

  A głe Godlewskie już zgłosił?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX