Komentarze (393)
Dariusz Szpakowski zaatakowany po meczu Rosja - Chorwacja
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • monodeluxe

  Oceniono 9 razy 7

  Kto jest bardziej prorosyjski niż ruski agent Maciarenko,który pokojowo rozbroił polską armię?

 • fctheduck

  Oceniono 11 razy 7

  Ale za to Macierewicz, który zrobił wszystko, żeby rozbroić polską armię jest ok.

 • Maria Mareczek

  Oceniono 7 razy 7

  Za miesiąc lecę do Moskwy. Kocham ten kraj i ludzi. Panie Darku kocham Pana

 • stachkaz47

  Oceniono 12 razy 6

  Jak nie chcesz słuchać DARKA
  to włącz sobie Jarka.

 • taus

  Oceniono 8 razy 6

  1. Czy sowiecki hymn nie może być uznany za wzruszający?
  2, Dlaczego nie można kibicować Rosji?

 • aron2004

  Oceniono 12 razy 6

  Prorosyjski Orban dobry, prorosyjski Szpakowski zły.

 • acototak

  Oceniono 10 razy 6

  A co z próchnem u waadzy?

 • kurza_twarza

  Oceniono 6 razy 6

  Komentarzem o próchnie prezenter TVP sprowadził się do poziomu kanalizacji. Chyba terminował u mocodawców, którzy z miłości bliźniego nazywali i nazywają innych tak: spieprzaj dziad, małpa w czerwonym, zdradziecka morda, szlampa...

 • andree111111

  Oceniono 6 razy 6

  Nie lubię Szpakowskiego ale hejt w jego stronę ze strony pislamskich pismaków jest co najmniej śmieszny. To przecież w szeregach pisu schronienie znaleźli towarzysze z dawnej PZPR. Dla tych dziennikarzyn oni nie są prorosyjscy? Komuchy demokratami? JK nie jest dyktatorkiem?

 • facio60

  Oceniono 8 razy 6

  Szpakowski pochwalił Rosję jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. I nie widzę w tym absolutnie nic złego. Nie odniósł się do polityki, tylko kwestii związanych z organizacją mistrzostw. Rosję w tym względzie, wychwalała także Justyna Kowlaczyk podczas IO w Soczi. Rosjanie sympatycznie odnoszą się również do Polaków. Jakoś nie przypominam sobie, żeby w 1978 roku ktoś krytycznie pisał o Argentynie, która organizowała wówczas MŚ. A ludzie ginęli tam tysiącami, były masowe tortury i gwałty, ludzi zrzucano do oceanu z helikopterów. Inna sprawa, to poziom komentatorski p. D.Szpakowskiego. Wychowując się na Janie Ciszewskim, Tomaszu Hopferze (LA), czy komentatorach niemieckich podczas mojego wieloletniego pobytu w Niemczech, muszę jednoznacznie stwierdzić, że nie po drodze mi z takim stylem komentowania. Pan Darek bardzo często myli się w nazwiskach, niemiłosiernie je przekręca. Komentuje w stylu radiowym, zasypuje widza tysiącem informacji, nie daje chwili oddechu. Człowiek chciałby czasem poodychać atmosferą stadionu, mieć chwilę refleksji a tu co chwilę potok słów podekscytowanym głosem, o tym kto przy piłce, komu podał, ile bramek na koncie, itp. itd. Niemal nic o taktyce zespołów, zero analizy. Podniecanie się (sztuczne!!!) bramkami obcych zespołów, jakby to co najmniej Polacy grali o półfinał. Przypomina mi to sprawozdawców Polsatu podczas gali bokserskich, gdy zdarzyło się zaprosić słynnego zapiewajłę - Michaela Buffera. Wiadomo, że płaci mu się olbrzymią gażę, aby wysłuchać tych kilku minut w jego wydaniu - zapowiedź walki, przedstawienie rywali, ogłoszenie wyniku. A w tym czasie komentatorzy paplali co im ślina na język przyniesie. Tego NIGDY nie słyszałem w niemieckiej TV, komentatorzy wówczas nie istnieli.

 • wadp21

  Oceniono 6 razy 6

  To już nie jest mój kraj. Nie wiem co się z tymi ludźmi stało. Gdzie oni byli dotychczas. Nie rozumiem tych ludzi. Mówimy tym samym językiem ale się nie rozumiemy. Chamstwo jest normą , zawiść i nienawiść uważana jest za zaletę. Prostactwo i zwykła małostkowość uważana jest za patriotyzm. Nie ma co mówić. Nie pasujemy do normalnego świata z tym swoim karykaturalnym i płytkim katolicyzmem. Z tym polskim warcholstwem , pieniactwem i zadufaniem. Jesteśmy narodem IDIOTÓW!!!!!

 • tg64

  Oceniono 12 razy 6

  Na pewno jest lepszy od drącego ryja Laskowskiego. Wtedy trzeba wyłączyć głos.

 • aa1000

  Oceniono 6 razy 6

  Czy ci krytycy Pana Szpakowskiego czytają Dostojewskiego, Czechowa, słuchają Rachmaninowa, Czajkowskiego A w końcu czy ogrzewają się rosyjskim gazem czy węglem?

 • vito60

  Oceniono 8 razy 6

  Osobiście nie lubię stylu komentowania Szpakowskiego, jednak czepianie się, że kibicował ruskim to jakiś idiotyzm. To nie wojna, to sport.

 • micki11

  Oceniono 5 razy 5

  Przecież każdy tych matołów denerwuje kto ma odmienne zdanie bądź źle wg tych durni komentuje. Piszecie o nich jakby to byli jacyś ciekawi ludzie wybitni intelektualiści a to grupka kilku osób zaczadzonych pisem i i otumanionych kadzidłem. To że ich idole bujają się jak pajacyki na gumkach wraz z pedofilami na Jasnej Górze i robią z siebie pośmiewisko na cały świat im nie przeszkadza. Komentarz meczu jest ważniejszy. Wasz niewysoki guru i jego zastępca Wybuchowicz to dopiero jest prorosyjska swo)ło z ale tego nie widzicie. Za to dziennikarz spo|owy to prawie szpieg. Durnie
  ę

 • agencik07

  Oceniono 9 razy 5

  PIS i kaczyński to największe gó... jakie spotkało Polskę po Targowicy!!!!!!!

 • axa1920

  Oceniono 9 razy 5

  TVP to dno dna! Szambo wylewa się wszystkimi kanałami :-((

 • niezalany

  Oceniono 9 razy 5

  rzygać mi się chce jak czytam te brednie pisolubnych nieudaczników...kaczyński to poganiacz ćwierćinteligentów

 • tetradrachma

  Oceniono 9 razy 5

  Pamiętam, jak podczas Euro12 polskie "patriotyczne" bydło urządzało na ulicach Warszawy polowania na ruskich. Chciałbym wiedzieć, czy ruscy, wzięli odwet ?!

 • tilo23

  Oceniono 5 razy 5

  Co niektórym chyba przydałby się zakaz oglądania i komentowania wszelkich wydarzeń sportowych. I nie mówię tu o Szpakowskim.
  Skrzywienie politykierskie (bo nie polityczne) powinno się diagnozować i leczyć. To jakaś forma paranoi, ktoś usłyszy „deszcz pada” i myśli, że to komentarz do bierzących wydarzeń :-/

 • irishrem

  Oceniono 13 razy 5

  Szpakowskiego można lubić lub nie. Podejrzewam, że jego legenda urośnie tak jak Ciszewskiego po jego śmierci. Natomiast zbydlęcenie pisiorskich mediów nie zna granic. Jest to obrzydliwa, śmierdząca, pisiorska zgraja ! Tfu !!!

 • amuzc

  Oceniono 13 razy 5

  Nazwisko Szpakowskiego jest znane i będzie pamiętane. A kto zna jakichś tam świątków, janeckich, kossakowskich czy muchów? Nikt ich nie zna i nie będzie pamiętał.
  Ot zbiorowisko przygłupów.

 • sierrapapa

  Oceniono 5 razy 5

  A ja na moment zwróciłbym Państwa uwagę na stwierdzenie: „tak tylko pytam...” użyte przez jednego z prawicowych komentujących. W publicznej wypowiedzi jest to wyjątkowo haniebne narzędzie. Zarazem niesłychanie typowe właśnie dla bardziej prostackich form narracji prawicowej.

  Można użyc dowolnego nieprawdziwego argumentu, szkalować, pomawiać. Ale jeśli wypowiedź zamknie się owym, z pozoru neutralnym: „tak dopytuję tylko” zyskuje ona pozór obiektywnej.

  W tym przypadku niejaki Kossakowski stawia publicznie innej osobie bardzo poważne zarzuty.
  Na miejscu p. Szpakowskiego podałbym Ziemowita Kossakowskiego do sądu.

  Co ciekawe, osoby lubujące się w tej, wyjątkowo haniebnej, formule szczucia na innych mają jeszcze jedną cechę, nierozerwalnie sprzężoną z opisaną powyżej. To pewien model zachowań.

  Jak się takich przyciśnie, konsekwentnie wykaże nieprawdę, złą wolę i głupotę natychmiast (prawie zawsze z obowiązkowymi łzami w oczach) wypierają się wszystkiego.
  „Jak to? Ale proszę pana, TO NIE JA! To on, ona, oni, tamci, inni, dozorca, przełożony, koleżanka. To nie ja.

  Niestety, brakuje dziś konsekwencji, by te wyjątkowo szkodliwe postawy tropić, dla dobra społecznego.

  Pozdrawiam

  Sierra

 • Alter Ego

  Oceniono 7 razy 5

  No i mam dylemat. Nie cierpię Szpaqa jako komentatora, ale zarzucać mu prorosyjskość w tym meczu? Psychoprawaków pop...ło

 • oloros11

  Oceniono 7 razy 5

  fobie antyrosyjskie - to juz choroba jest w Polsce = wszedzie spisek miedzynarodowy jak nie Zydow Niemcow to Rosjan - i podcinaja skrzdla Orlom !!!
  nadajecie sie do zbiorowej psychoterapii

 • czarna_zoska

  Oceniono 15 razy 5

  Skąd to całe polskie szambo wylazlo? Gdzie to się chowało to prostactwo?

 • kacper2004

  Oceniono 13 razy 5

  J e b a ć prawicowo-pisiorską Polske. C h u j na was kłade piśdzielskie buraki.

 • baltazar1910

  Oceniono 11 razy 5

  Akurat to spotkanie Panu Szpakowskiemu wyszło bdb. To był taki komentarz jak za najlepszych czasów Pana Szpakowskiego. Rozumiem jednak, że "dobra zmiana" cierpi z tego powodu, że Pan Szpakowski ani razu nie wspomniał w swym komentarzu o 17 września, Katyniu czy zamachu smoleńskim.

 • traceability

  Oceniono 7 razy 5

  Stanisław Janecki, Rafał Ziemkiewicz., pissoff-skie ćwoki

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 25 razy 5

  Szpakowski powinien odejść nie z powodu meczu Rosja - Chorwacja, ale już dawno, bo jego "miłość" do wybranych drużyn jak Barca, Brazylia jest nie do zniesienia. Nie da się z tym facetem oglądać Copa America bo każdy mecz Brazylii jest przez tego beztalencia litanią na temat wspaniałości nawet grającej piach Brazylii. Dokładnie tak samo jest z LM i komentowaniem m.in. Barcy lub innych ukochanych przez Szpaka drużyn.
  Ponadto Szpakowski pozostał na etapie komentowania rodem z telewizji przełomu lat 80/90. Czasy się zmieniły. Dziś taki komentarz jest odstręczający.

 • kastoripollux

  Oceniono 9 razy 5

  Z tego co wiem to wielu obserwatorów meczu kibicowało Rosjanom. To skandal - PiS powinien przegłosować w chlewie na Wiejskiej ich wygaszenie. Nowiczok nie wchodzi w grę, bo to rosyjski środek, ale już nap jakieś amerykańskie świństwo byłoby patriotyczne.

 • wikal

  Oceniono 4 razy 4

  Prawicowe oszołomy - was to już całkiem pogięło. Skąd się takie debile biorą? Naprawdę pis to stan umysłu. Umysłu poważnie upośledzonego. I co ma profesor Gersdorf do Szpakowskiego? W Polsce cham jest nobilitowany, jest górą. Politycy chamy, dziennikarze chamy, profesorowie chamy...

 • aaronbund

  Oceniono 4 razy 4

  Po raz pierwszy stanę w obronie D. Szpakowskiego. Choć moim zdaniem najlepszego dni komentowania ma już dawno za sobą, powinien opuścić to pisowsko-reżimowe, szowinistyczne środowisko telewizji publicznej, gdy otaczają go takie chamy jak ten Świątek. Przy podejmowaniu pracy w innych zawodach, należy mieć względnie miłą aparycję, dlaczego więc tego Świątka - budzącego estetyczne obrzydzenie w ramach posiadanej przez niego twarzy - zatrudnia się w telewizji? To takie próchno w kwestii urody.

 • Grzegorz Kurdek

  Oceniono 10 razy 4

  Rusiia!!!!! jestem Polakiem i kibicowalem ruskim od pierwszego meczu i wale was rusofoby nie wlaczajcie polityki do piłki won proamerykanskir dziady co Arabów morduje ie razem z nimi a płaczecie że później mordują was won

 • gacek1947

  Oceniono 6 razy 4

  Potwierdza to rosnący poziom chamstwa i prymitywizmu w TVP. Cóż, przykład idzie z góry...

 • jackie53

  Oceniono 4 razy 4

  Mam nadzieję, że Szpakowski ma głęboko w poważaniu to szambo (nie krytykę), które jest wylewane przez prawicowych homofobów. Dlaczego? Bo jest NAJLEPSZYM obok Laskowskiego komentatorem sportowym. Nawet te jego gafy i przejęzyczenia dodają smaczku całej relacji. Mistrz Ciszewski także miał rożne lapsusy i był... mistrzem!
  Nie lubię futbolu rosyjskiego, nie przepadam za Czerczesowem, ale bramka Czeryszewa w meczu z Chorwacją, była jedną z najpiękniejszych na tym Mundialu!

 • batura3

  Oceniono 6 razy 4

  a co na to ex towarzysze PZPR-u a, wierni ZSRR a obecnie członkowie Pissu???:)))))))))))0

 • kotmiki

  Oceniono 4 razy 4

  Stary Morawiecki też popiera Putina i chce aby Polska miała lepsze relacje z Rosją ,chce iść droga Orbana

 • enedue3

  Oceniono 6 razy 4

  Trzeba być niezłym debilem, żeby atakować Szpakowskiego za to co powiedział podczas transmisji ! Póki co Rosjanie nie atakowali polskich kibiców jak to było w Warszawie w 2012 roku, podburzani przez ośrodki masowej nienawiści :))

  Trzymaj się Szpaku, może ten prezes TVP bawidamek nie wywali cię ze swoimi sługuskami co to w TVP każdej władzy są usłużni. Niech przykładem będzie Wolski :)

 • stachkaz47

  Oceniono 10 razy 4

  Dariusz Szpakowski to nie RACHOŃ ,Pereira i Wolski -płatne PiSie pachołki .

 • stachkaz47

  Oceniono 12 razy 4

  PiSiorskie bydło nie wie ,
  że kibicuje się słabszemu gdy nas to nie dotyczy.
  Panie SZPAKOWSKI- WIELKI SZACUNEK dla pańskiej PRACY.

 • Edward Marek

  Oceniono 12 razy 4

  Szpakowski jest i będzie najlepszym komentatorem piłkarskim ta rusofobia co nie którym już na mózg udeżyła

 • ks-t

  Oceniono 6 razy 4

  Głupota ale mi go nie żal. Po co lazł do reżimowej TVPIS. A jeśli już poszedł to powinien przygotować teksty typu niesłusznie strzelili bramkę bo przecież napadli na Krym.

 • polsz

  Oceniono 4 razy 4

  też kibicowałem Sbornej. Antyrosyjskie fobie tego pseudo narodu stają się zatrważające

 • Marco B.

  Oceniono 6 razy 4

  Masakra. Ci prawicowi fanatycy wszędzie widzą jakieś spiski. Niedługo będzie polowanie na nie prawicowo myślących.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX