Dariusz Szpakowski atakowany po meczu Rosja - Chorwacja. Prezenter TVP: komentatorskie próchno

Dariusz Szpakowski zdenerwował pracowników TVP i prawicowych komentatorów. Po meczu Rosja - Chorwacja posypały się ostre komentarze na jego temat.

Słynny komentator sportowy Dariusz Szpakowski zaatakowany w internecie. Hejt wylał się na niego za komentarze w czasie meczu Rosja - Chorwacja. Dariuszowi Szpakowskiemu część osób zarzuca prorosyjskość.

- Po emeryturze dla pani Gersdorf trzeba jeszcze Szpakowskiego wysłać - napisał Krzysztof Świątek, prowadzący "Minęła 8" TVP Info. - To drewniane komentatorskie próchno powtarzające w każdym meczu utarte zwroty i stereotypy - dodał. 

- Szpakowski naprawdę szczerze jest za Rosjanami. Grunt to wierność kibica! - ocenił Stanisław Janecki, prowadzący program satyryczny "W tyle wizji".

Z kolei były już pracownik TVP, Ziemowit Kossakowski dorzucił: "Czy Szpakowski przypadkiem nie figurował w Zbiorze Zastrzeżonym? Tak dopytuję tylko. Jego prorosyjska postawa godna jest pracowników-kołchoźników z muzeum w Poroninie."

"Dariusz Szpakowski - człowiek Rosji"

Lista oburzonych była dłuższa. - Szpakowski człowiek Rosji. Co za flanela - emocjonował się Wojciech Mucha, szef publicystyki "Gazety Polskiej". - Po dzisiejszym meczu proponuje opcję "Przejścia w stan spoczynku" Pana Redaktora Szpakowskiego, przy całym moim szacunku i ogromnej sympatii dla niego - skomentował Krzysztof Sobolewski z PiS. - Szpakowski o wzruszających słowach sowieckiego hymnu... Co za jegomość - bulwersował się historyk Sławomir Cenckiewicz. 

Dyskusję podsumował komik Szymon Majewski. Próbował obrócić hejt w żart: "Podobno redaktor Szpakowski komentując mecz Chorwacja- Rosja był prorosyjski. Niektóry żądają jego zwolnienia. Stop. Mam inny pomysł, w ramach zadośćuczynienia red. Szpakowski niech jeszcze raz skomentuje ten mecz. Tym razem prochorwacko!".

Dariusz Szpakowski w "Wilkowicz Sam na Sam": Zawsze przed meczem się stresuję. Mam rytuał, muszę pobyć sam ze sobą

Więcej o:
Komentarze (393)
Dariusz Szpakowski zaatakowany po meczu Rosja - Chorwacja
Zaloguj się
 • aaaby86

  Oceniono 120 razy 96

  Biedni prawicowi fanatycy, wszędzie widzą spiski, knucia i rosyjskich agentów. Koledzy, trochę luzu:)

 • ajg62

  Oceniono 107 razy 93

  Nie lubimy Rosji nie lubimy Niemców Francuzów Holendrów Belgów Duńczyków i Szwedów Czechow i Słowaków . Lubimy Węgrów i uwielbiamy Watykan.

 • elinstal

  Oceniono 118 razy 84

  Prawaczki ewidentnie cierpią na rozdwojenie jaźni. Działają prorosyjsko, a zarzucają to innym.

 • fuqu

  Oceniono 62 razy 60

  idealnym komentatorem był ten debil co powiedział, że cytuję:
  1. Polak nadepnął leżącemu Senegalczykowi na dłoń, bo tenże miał za długie ręce.
  2. Dobrze, że nasz piłkarz bileśnie kopnął senegalskiego bramkarza, teraz wiemy, którą stronę bedzie miał słabszą.

  Nie ma to jak POLSKI buk, hamor i PiS-czyzna.

  P.S.
  Niektórzy np p. Świątek (nazwisko pasuje jak ulał) chyba w ogóle nie rozumieją,
  jakim cudem naszych wypuszczono na boisko bez bejsboli,
  które im się słusznie należały za Wiedeń, Żołnierzy Wyklętych i pomoc Żydom !

 • horatio_valor

  Oceniono 63 razy 45

  To jak z homofobią. Tak naprawdę homoseksualistów najbardziej nienawidzą kryptogeje, szczególnie ci o poglądach katolicko-konserwatywnych. Tak samo pisowcy, zdecydowanie najbardziej prorosyjskie stronnictwo polityczne, głośno gardłują przeciwko Rosji w sprawach nieistotnych, ale realizują rosyjskie interesy w sprawach kluczowo ważnych dla naszej niezawisłości.

 • mario.wario

  Oceniono 45 razy 37

  Boże jak się Polska skundliła tym PiSem!
  Gnoje wszędzie, nienawiść do każdego, hejt na każdego co powie coś nie tak.
  Takiej Polski nie było jeszcze kilka lat temu, jeszcze kilka lat temu, za takie gadanie było się piętnowanym, teraz tak robią wszyscy prawicowi "redaktorzy" i nikt nawet okiem nie mrugnie. Polska upada!

 • lotto_1

  Oceniono 81 razy 31

  Ależ trzeba być ścier wem żeby tak pluć na ikonę komentatorów sportowych. To bydło już nie ma żadnej świętości.

 • carrasius

  Oceniono 34 razy 30

  Prawdziwy pisowiec byłby w największej konfuzji oglądając na mundialu mecz Węgier z Watykanem. Sam nie byłby w stanie wybrać, komu kibicować. Musiałby sięgnąć do partyjnego przekazu dnia.

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 66 razy 26

  Szpakowski jest zwyczajnie kiepski. W meczu Chorwacji i w każdym innym. Nie radzi sobie, jest nieprzygotowany, słaby, nie ma pojęcia co się dzieje, nie przyznaje sie do masowo popełnianych baboli. Jest jak Polonez FSO na współczesnej ulicy. Mozna mieć sentyment bo 40 lat temu juz komentował, ale gość sie nie nadaje do niczego. Tego nie da sie naprawić/poprawić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX