Komentarze (628)
Jarosław Kaczyński: Komisja Europejska nie złamie polskiej woli dokończenia reformy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • maciek7783

  Oceniono 26 razy 24

  Bedziesz siedział SZUBRAWCU, chyba , że RAK TRZUSTKI W KOLANIE ZABIJE CIĘ WCZEŚNIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  I TO JEST NAJLEPSZA WIADOMOŚĆ NA ŚWIECIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 1.gaga

  Oceniono 21 razy 19

  Odwracanie kota ogonem.... Kaczyński niszczy nasz kraj .... nie pozwolimy na to...to nie są reformy sądownictwa, to jest zawłaszczanie naszych wspólnych dóbr zdobytych w latach 70-80 .... to jest normalna czystka, która prowadzi Polskę do całkowitej ruiny.... Na szczęście jest nas więcej, nie pozwolimy z Polski urządzić państwa "kaczyńkiego" .... nigdy !

 • kat-kk

  Oceniono 21 razy 19

  Zabiłem brata i zostaniecie za to ukarani Polacy, zabieram wam wolność,sądy ,demokrację ,wyprowadzę was z Unii Europejskiej ,skłócę z całym światem i oddam pod but Putina, ja stary Ukrainiec i co mi zrobicie i tak zdycham na raka ,po mnie choćby potop głupiutki narodku.

 • bob_59

  Oceniono 25 razy 19

  Nawet się kaczor nie łudź, że twój przewrót lipcowy się powiedzie.
  Poczytaj sobie w kodeksie karnym o sprawstwie kierowniczym, zbrodniarzu...

 • krisp_2007

  Oceniono 23 razy 19

  Ludzie, którzy dla utrzymania władzy wielokrotnie naruszyli Konstytucję RP, zarzucają własne grzechy opozycji, która władzy nie posiada. Goebbels w piekle zaciera łapy z uciechy.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 27 razy 19

  Życie pozagrobowe towarzysza Kaczyńskiego :-)

 • agnrodis

  Oceniono 24 razy 18

  Kaczynski, wycofaj sie z tych sadow, zanim ugrzezniesz jeszcze bardziej!!! Im wiecej lamiesz prawo, tym gorzej skonczysz. Twoje wypowiedzi, to podzeganie do lamania prawa i konstytucji!!! Nie tylko Duda za to odpowie, ty rowniez!!!!

 • staszek_ptaszek

  Oceniono 18 razy 18

  Zawźęty i tępy facet - 27:1 nic mu nie mówi? jeśli znakomita większość mówi że PiS łamie prawo to znaczy że łamie prawo. Ważniejsze od tego jest brak poszanowania prawa bo jeśli Kaczyński nie szanuje to kto po nim będzie szanował? Kupili bezmyślny ludek za parę obiecanek i rujnują kraj.

 • uczta_baltazara

  Oceniono 26 razy 18

  Polacy cię złamią. Bądź przeklęty kartoflu.

 • franko66

  Oceniono 28 razy 18

  Jesteś prawie truperm nie wiem czy miesiące czy tylko dni cui laczołapie zostały

 • jakub13579

  Oceniono 23 razy 17

  karaczan zlodziej, drze morde - lapaj zlodzieja!

 • przemkowski64

  Oceniono 19 razy 17

  Niestety zgnily kartoflu, juz w PiS maja Ciebie dosc i czekaja tylko na okazje aby ciebie kartoflu, pozbyc sie na zbity pysk. Twoj koniec juz blisko, nie wygrasz z nami ani z UE.
  Niech zyje wolna Polska. Zgnile kartofle na smietnik historii.
  Wawel wolny od kartofli. Polskie miasta bez kartoflanych pomnikow.

 • slone3333

  Oceniono 19 razy 17

  Niech gęby szanowny Prezes Polską nie wyciera.

 • tlen69

  Oceniono 23 razy 17

  Społeczeństwo nie chce politycznej i kadrowej zmiany w sądach, bo jest to niezgodne z konstytucją, a PiS nie ma większości konstytucyjnej i nie zaproponowało nam ewentualnych zmian w konstytucji.Dlaczego PiS zaraz po wyborach nie ogłosił referendum w sprawie reform w sądownictwie. ? 
  W 2015 r. 18% społeczeństwa poparło program PiS i to jest FAKT i prawdziwe dane potwierdzone przez Sąd Najwyższy, o ważności wyborów.
  Manipulacja zjednoczonej prawicy i sondażowni? Według  quasi sondaży ok. 80% społeczeństwa oczekuje reformy sądownictwa ? Gdzie referendum w tej ważnej sprawie ? której
  Ataku na konstytucję i sądownictwo dokonuje PiS  od listopada 2015 r.- bez transparentnej konsultacji ze społeczeństwem, prawnikami, środowiskiem sędziowskim ?. Prezydent Duda ( Dlaczego 7 listopada 2015 r. nie przyjął ślubowania od 3 sędziów TK wybranych na wakaty do TK) i politycy PiS  (dlaczego unieważniali uchwały sejmu VII kadencji , niekonstytucyjnie ZASTĄPILI TK?) uważali ustawę o TK z 25 czerwca 2015 r.za konstytucyjną, gdyż nie skierowali wniosku o jej zbadanie do TK.
  To rebelia ??To demagogia. To propaganda.J. Kaczyński już w 2007 r i zaraz po wyborach w 2015 r. , pragnął  pozbawić społeczeństwo i opozycję jakiegokolwiek wpływu na sprawy państwa, jako grup i ugrupowań „antypolskich”, "antypisowskich" i „zdradzieckich”?
  Według mnie pierwszy atak na TK to "hybryda" likwidacji niezależnej władzy sądowniczej, by podporządkowując ją sobie politycznie, stwarzać POZORY DEMOKRACJI. Faktycznie  PiS pragnie pełnej władzy i rządów autorytarnych.
  Także  poprzez populistyczne ustawy:
  Zmniejszenie wieku emerytalnego przy przechodzeniu na emeryturę - powoduje mniejsze świadczenie z ZUS, dla obywateli, ale w podtekście była to furtka dla ustawy o ustroju sądów, w tym  obniżenia wieku sędziów SN do 65 lat.
  Sędzia jest zawodem najwyższego zaufania społecznego i obiektywizmu w ciągłości  i historycznych zmian politycznych (młodzi sędziowie nie mają odniesienia do zdarzeń w PRL i to źle, bo nie mają porównania do tego, co teraz proponuje  PiS w ustawach, niezgodnie z konstytucją.
  Sędzia zdobywa kwalifikacje przez kilkanaście lat i więcej, im jest bardziej dojrzały "sędziwy wiek", uważany jest za profesjonalno-historyczny organ. W Grecji starożytnej (rada starszych), w Europie i w świecie dojrzały sędzia jest jak brylant, w którym odbija się wiele dziejów historyczno-politycznych i zmian prawa.

 • Adam A.

  Oceniono 17 razy 17

  Już gdzieś to słyszałem. A po pół roku obowiązywania ustawy, z podkulonym ogonkiem, szybciutko wycofamy się z tej ustawy i ogłosimy światu że wstajemy z kolan, chociaż tak naprawdę to już ryjemy nosem glebę.

 • mer-llink

  Oceniono 17 razy 17

  Ależ to nie jest "polska wola dokończenia reform".
  PAn KAczyński AJrosłąw, PRezes i Brat, jak zwykle mija się z prawda.
  To Wolska wola dokoczenia skoku na sady.
  PiSowskie matactwo.
  Z nadzieja, ze uchronia sie od odpowiedzialności sadowej za szkody, jakich narobili Polsce i Polakom.
  Ale nic z tego.
  Juz niedługo pierwszy sygnał: pomniczki zostana odsrubowane.
  A zaraz potem: odsrubowani od stanowisk zostana PiSowcy.
  Szykujcie klucze. Nie musza byc francuskie. Z reszta: wiele z tych śrubek da się odk?ecić palcami.

 • anty_jar

  Oceniono 17 razy 17

  rządzi nami potomek carskich oficerów, ale co tam, putin ponad wszystko towarzyszu kaczyński

 • jurek4491

  Oceniono 27 razy 17

  Prezesowi palma odwaliła , REŻYM musi panować na całego , ale przyjdzie taki czas że BEKNĄ za całe zło jakie zgotowali krajowi .

 • xzyzzy

  Oceniono 16 razy 16

  "opozycja łamie wszelkie reguły i ma potworne poczucie bezkarności", "podeptali wszystkie zasady życia parlamentarnego" - no żesz k...., szczęka opada. pchła szachrajka wysiada.

 • kotmiki

  Oceniono 22 razy 16

  Jakieś stare zdjęcie Kaczora , on wygląda dzisiaj na pół zżarty przez raczysko mimo pudru i maski;niedługo szampany i zabawa

 • agnrodis

  Oceniono 20 razy 16

  Kaczynski i PiS sie boja, a jak ktos sie boi to staje sie niebezpieczny. Dla ocalenia wlasnej skory PiS moze byc nieobliczalny. Sutuacja jest bardzo trudna!!!

 • banan125

  Oceniono 16 razy 16

  w 20 wieku najgroźniejszą chorobą kartofli była zaraza ziemniaczana, w 21 wieku najgorszą jest też zaraza, ale żoliborska ...

 • grzegorz-g1953

  Oceniono 28 razy 16

  Jaka reforma? Farsę, w stylu faszystowskich Niemiec, usuwającą wszystkich "nieposłusznych" sędziów nazywasz Kaczyński reformą? Wzorów nie musiałeś szukać daleko. Wujkowie Świątkowscy są ciągle wzorem dla ciebie mentalny komuchu. Cofniecie się Kaczyński, cofniecie. Dobrze o tym wiesz.

 • oczywisty2

  Oceniono 20 razy 16

  skutki psi zmian juz widac w tk, nie oarcuje stajac sie maronteka parti, prokuratura slepa na pzresepstwa ze strony pis sciaga opozycje, policja zamyka opczy na pzrestestwa narodowcow czy wlasne na komisariatch zajeta tz ichrona pasnwta pis

 • tilow3

  Oceniono 22 razy 16

  Czytając słowa prezesa, nie wiedzieć czemu, skojarzyłem te słowa ze słowami pewnego biskupa, który twierdził, że "pedofilia, to wina dzieci które prowokują swoim zachowaniem, niewinnych duchownych". Zwyrodnialcy oskarżają o swoje działania niewinnych ludzi.

 • tygrys102

  Oceniono 21 razy 15

  śmieciu - nie wycieraj sobie gęby Polską

 • kroliklesny

  Oceniono 19 razy 15

  Az sie zdziwisz kurduplu, jak bedziesz zastopowany, wymieniony i ukarany! A najlepsze- obejrzysz podroz braciszka ciupasem z Wawelu!

 • wan20_3

  Oceniono 15 razy 15

  A ty bałwanie wiesz o korupcji sądów chyba z kłamliwego i plugawego przemówienie żałosnej chudziny czyli Morawieckiego. Myślałem że bardziej ordynarnie kłamać już nie można po "występie" pani Betaki w PE, ale nie miałem racji Morawiecki to kłamca i oszust.

 • footprintpl

  Oceniono 14 razy 14

  Niech Kaczyński nie utożsamia swoich chorych i destrukcyjnych zachcianek z wolą Polaków.

 • Kapitan Flint

  Oceniono 14 razy 14

  Wy nie jesteście Polską. Tylko tym, co Polsce wypadło spod ogona.

 • brainbox

  Oceniono 14 razy 14

  - "Komisja Europejska nie złamie polskiej woli dokończenia reformy, bo to jest albo-albo. Jeśli nie zreformuje się sądownictwa, inne reformy mają mały sens". -
  To nie jest polska wola tylko wola tego małego s.qrwysyna.

 • ukw8087

  Oceniono 14 razy 14

  przecież wyraźnie widać , że mamy do czynienia z Psychopatą ...
  Kaczor jest niestabilny psychicznie , to Świr.
  Fenomen .
  Państwo w środku Europy , a Psychol robi , co chce.
  Niepojęte.
  Kopa w Dudę , w Kaczy Kuper , mu zasadzić , PiS dzielcowi.

 • ucan2

  Oceniono 16 razy 14

  Jaruś nie polskiej tylko wolskiej. Zdrowi na umyśle ludzie współczują ci serdecznie.

 • pe_ro

  Oceniono 14 razy 14

  Ile będzie nas kosztować schizofrenia kaczora? 10, 20 czy 50 miliardów? Ile obetnie nam Bruksela w zamian za łamanie praworządności w Polsce? No chyba, że trzeba będzie powtórnie pocałować Netanjahu w d... i paść przed Trampem na kolana. Polski rząd już nie klęczy ale czołga się pod naciskiem Izraela czy USA. W sprawie Puszczy też mówili, że się nie ugną przed UE. Ale kochani PiSSdzielce jak byście się nie napinali to i tak wasze rządy się niedługo skończą, pójdziecie do pierdla a Unia nadal będzie trwać na szczęście z Polską włącznie.

 • m.c.hrabia

  Oceniono 14 razy 14

  to już nie jest mowa Gomułką, to jest mowa Stalinem czy wręcz Hitlerem, tysiącletnia rzesza.

 • kralik111

  Oceniono 22 razy 14

  Wola kiszczakowych poiotow z Kryzem, Piotrowiczem i Kaczynskim na czele na szczescie nie jest wola Polski i Polakow.

 • rozterka47

  Oceniono 19 razy 13

  Pan Kaczyński nic , dobrego dla Polski nie zrobił , a ni w komunie ani po jej upadku.

 • anekelea

  Oceniono 15 razy 13

  Szalony, chory z nienawiści człowiek. Oby szybko odszedł w niebyt.

 • miikz

  Oceniono 13 razy 13

  ty gnoju zapłacisz za to...!!!!!!

 • pjck

  Oceniono 13 razy 13

  Ale jaką reformę? Bo wciąż nie wiem...

  Chodzi może o zastąpienie ludzi swoimi?

 • Bożena Basta

  Oceniono 13 razy 13

  to chyba jakieś cudo PRZECIEŻ p.Jarosław ma 69 lat WIĘC JEGO przepisy emerytalne nie obowiązują??!!!! tak jak innych np.sędziów

 • jndy

  Oceniono 13 razy 13

  Reformy zanegowane przez takie jakie mamy sądy?To znaczy, że to nie prawo coś znaczy, tylko to jakie mamy sądy? Kto w nich orzeka? Cynizm tej wypowiedzi budzi odruch wymiotny.

 • Oceniono 17 razy 13

  to bolszewicki zamach, zwykli Polacy tego nie chcą, bo potem będzie tylko dyktatura tej małej kreatury bolszewickiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX