Kaczyński przejdzie kolejną operację. "SE": Rehabilitacja potrwa nawet kilka miesięcy

Od tygodnia mówi się o tym, że prezes PiS Jarosław Kaczyński musi przejść kolejną operację kolana. Jak donosi "Super Express", po niej czeka go nawet kilka miesięcy rehabilitacji.

Z informacji dziennika wynika, że kolejna operacja stawu kolanowego przeciąga się - wszystko przez "stan zapalny w kolanie i infekcję bakteryjną". Zabieg jest jednak konieczny i niedługo ma zostać wykonany.

Ile przerwy czeka Jarosława Kaczyńskiego?

Po operacji prezes PiS będzie musiał odbyć mozolną rehabilitację, która może potrwać nawet kilka miesięcy. Na razie nie wiadomo, czy to oznacza też dłuższą rozłąkę z ławą poselską. 

Obecnie Jarosław Kaczyński dochodzi do siebie po wcześniejszej operacji. W maju, pytany o stan zdrowia prezesa PiS, Adam Bielan mówił: - Istnieją telefony, jest odwiedzany przez najważniejszych polityków więc pracuje cały czas, przypominam, że nie jest tancerzem, nie jest piłkarzem, więc nie potrzebuje kolana do pracy

Jarosław Kaczyński - kiedy wróci do polityki?

W tej samej wypowiedzi Bielan podkreślał, że dla partii najważniejsze jest, żeby uraz kolana prezesa PiS nie odnawia się w przyszłości. - Wolelibyśmy, żeby był dłużej w szpitalu i porządnie się wyleczył, niż żeby wyszedł przedwcześnie - podkreślił Adam Bielan.

Kto w Warszawie, kto w Krakowie? Prezes PiS zaprezentował kandydatów na prezydentów dużych miast

Więcej o: