Cezary Gmyz w wulgarny sposób zaatakował Małgorzatę Gersdorf. Jest reakcja TVP

Dyrekcja Telewizyjnej Agencji Informacyjnej udzieliła nagany korespondentowi "Wiadomości" TVP w Niemczech. Cezary Gmyz na Twitterze nazwał pierwszą prezes SN Małgorzatę Gersdorf "szlampą".

"W związku z wypowiedzią redaktora Gmyza, która wykracza poza kanon przyjętych w TVP norm zachowań i kultury, dyrekcja Telewizyjnej Agencji Informacyjnej udzieliła mu nagany"  - podało Centrum Informacyjne TVP. 

We środę na Twitterze korespondent "Wiadomości" TVP Cezary Gmyz zamieścił wpis, w którym napisał: "Sorry, ale jak słyszę, że taka szlampa, jak I prezes SN robi za wzór cnót, to mi się miesiączka cofa".
Schlampe to po niemiecku "suka". A także m.in. flejtuch albo klempa. 

Cezary Gmyz i jego ekscesy

To nie pierwszy raz, kiedy Cezary Gmyz obraża osobę publiczną. W marcu korespondent skomentował wystąpienie prof. Ryszarda Krasnodębskiego, 93-letniego żołnierza AK. Kombatant przyszedł na uroczystość wręczenia mu medalu na Politechnice Wrocławskiej. Podczas uroczystości skrytykował Mateusza Morawieckiego, a następnie wyszedł z sali. Gmyz nazwał kombatanta "zaplutym staruszkiem, który przyszedł poskrzeczeć".

Kilka miesięcy wcześniej zamieścił taki wpis: „Odnoszę wrażenie, że PiS mogłoby jeszcze trochę wzrosnąć, gdyby zdecydował się na lekki wpie*dol"  w kontekście polityków opozycji protestujących w sali plenarnej w styczniu 2017 roku. 

W grudniu 2016 roku Cezary Gmyz nie wykazał się szacunkiem ani do pracodawcy, ani do widzów, gdy relacjonował tragedię na berlińskim jarmarku świątecznym z papierosem w ustach. Innym razem Gmyz stwierdził, że do Polski rocznie przenosi się 100 tys. Niemców, podczas gdy dane na ten temat dotyczyły okresu 10 lat.

Więcej o:
Komentarze (413)
Cezary Gmyz obraził Małgorzatę Gersdorf. Jest reakcja TVP
Zaloguj się
 • polak_katoli

  Oceniono 142 razy 134

  Gmyz nie jest żadnym dziennikarzem, tylko szczekaczem partyjnym na krótkiej pisowskiej smyczy

 • mam_kupe_w_majtkach

  Oceniono 82 razy 76

  Nagany!

  :D :D :D

  Czyli nie zrobili NIC, bo jednak takie wypowiedzi MIESZCZĄ się w ich kanonie zachowań.

  Dobrze wiedzieć.

  A tak na marginesie: stworzyli wręcz alkoholikowi idealne warunki! :D

 • remo29

  Oceniono 68 razy 52

  Jedynym organem, który u niego pracuje na najwyższych obrotach jest wątroba.

 • wagadudu

  Oceniono 44 razy 40

  To kolejny dowód na to, jak pisiory cierpią na brak profesjonalnej kadry. W każdej cywilizowanej telewizji takiego śmiecia wywaliliby na pysk, a tutaj muszą tolerować to dziennikarskie beztalencie unurzane w alkoholu, bo kto go zastąpi?

 • musklucki

  Oceniono 55 razy 39

  Gmyz to sumienie PiS.
  On przynajmniej jest szczery.
  Cała reszta to takie samo robactwo (Hmyz po czesku tyle znaczy mniej więcej) jak on, tyle że tchórzliwie maskujące się i kryjące ze swymi poglądami.
  Azotoxem, Muchozolem ...

 • acototak

  Oceniono 38 razy 24

  Z normalnej telewizji by go wypier dolili. W TVP takie kreatury są pożądane.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX