Joachim Brudziński o Lechu Wałęsie: "Niezborny emocjonalnie albo groźny psychopata"

W niedzielę Lech Wałęsa wyraził sprzeciw wobec zmian w Sądzie Najwyższym wprowadzonych przez PiS. Jednocześnie napisał: "Przypominam, że mam broń". Wpis skomentował Joachim Brudziński: "Niezborny emocjonalnie albo groźny psychopata".

Na wpis Lecha Wałęsy ws. obrony Sądu Najwyższego przed PiS zareagowała policja, która zapowiedziała, że „w tym przypadku należy zweryfikować zasadność posiadania broni”.

W związku z wpisem byłego Prezydenta RP Pana Lecha Wałęsy, w odpowiedzi na liczne zapytania informujemy, że @PomorskaPolicja zobowiązana jest w takim przypadku zweryfikować zasadność posiadania broni

- czytamy na Twitterze policji.

Joachim Brudziński skomentował wpis Lecha Wałęsy

O krok dalej poszedł Joachim Brudziński. Szef MSWiA napisał, że jeśli ktoś deklaruje użycie broni, jest „albo niezborny emocjonalnie, albo groźnym psychopatą”.

Nie tylko zweryfikować, ale przede wszystkim cofnąć decyzję o zezwoleniu na broń. Ktoś kto grozi i deklaruje użycia broni jest albo niezborny emocjonalnie albo groźnym psychopatą. Nawet jeżeli jest laureatem POKOJOWEJ Nagrody Nobla

- napisał Joachim Brudziński.

Lech Wałęsa: "Przypominam, że mam broń"

W niedzielę 1 lipca Lech Wałęsa opublikował na Facebooku wpis, w którym zadeklarował zaangażowanie w obronę Sądu Najwyższego przed zmianami wprowadzonymi przez PiS. „Przypominam, że mam broń” - napisał były prezydent. Lech Wałęsa skasował post dwie godziny później.

Jeśli podniosą łapę na Sąd Najwyższy to jadę do Warszawy 4 lipca by głównego sprawcę odsunąć od możliwości zniszczenia podstawowego strażnika Demokracji jakim jest Sąd Najwyższy. Będę chciał zrobić to pokojowo, ale jeśli ktokolwiek w tym policja stanie mi na przeszkodzie, będę walczył i bronił się. Przypominam, że mam broń i pozwolenie do obrony osobistej. Policja nie może wykonywać rozkazów w obronie łamiących konstytucji

- napisał Lech Wałęsa.

'Mam czas i chęci, ale jeżeli chodzi o prawo to ja mogę doczytać'. Tak wybierano ławników do Sądu Najwyższego

Więcej o:
Komentarze (478)
Joachim Brudziński komentuje wpis Lecha Wałęsy: "Grożny psychopata"
Zaloguj się
 • puuchatek

  Oceniono 177 razy 149

  To, że Wałęsa zachowuje się głupio (mówię o formie, bo co do treści ma rację), to jeszcze nie znaczy, że Pan, Panie Brudziński, nie zachowuje się jak bydlę.

  A Konstytucję łamiecie - po wielokroć. I mam nadzieję, że Pan także, Panie Brudziński, stanie za to kiedyś przed Trybunałem Stanu.

 • krynolinka

  Oceniono 126 razy 104

  Za to pobudzony na maksa prezes na mównicy sejmowej to kwintesencja spokoju, odpowiedzialności i zdrowia psychicznego. Szalał jakby go osa w tyłek użądliła.

 • izopropanol

  Oceniono 121 razy 103

  No tak, jak to było panie Brudzinski? " Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny. "

 • mike689

  Oceniono 98 razy 80

  jojo bron jest potrzebna aby sie bronic przed takimi bandytami jak ty , zapomniales jak kradles kolegom adidasy w relacji troszyn swinoujscie jak masz wyrok

 • mer1lin

  Oceniono 83 razy 65

  Zajmij się swoim psychopatą Prezesem,baranie!

 • Jerzy Januszewski

  Oceniono 56 razy 52

  Kiedy patrzę na Pana, Panie Brudziński i słyszę pańskie wypowiedzi to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że stoi przede mną towarzysz Kliszko, ot takie de javu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX