Komentarze (117)
Projekt "Zatrzymaj aborcję" skierowany do podkomisji
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • justas32

  Oceniono 19 razy 15

  Pani Godek wie że po wyborach wyleci na zbity pysk ze spółek skarbu państwa za brak kompetencji - więc robi co może żeby namówić ludzi do rodzenia upośledzonych dzieci ...

 • donmarek

  Oceniono 16 razy 14

  Kaja Godek, ty jesteś obywatelem? Raczej bolszewickim czekistą!

 • ks.pedofil

  Oceniono 16 razy 14

  Decydowanie o tym czy kobieta ma lub nie ma prawa dokonac aborcji to zwykle niewolnictwo. Ciaza moze zabic. Zmuszanie matek do rodzenia chorych dzieci to po prostu zbrodnia. A tak poza tym czemu mezczyzni maja prawo do glosowania w tej sprawie? To nie ich cialo. To nie oni rodza.

 • kolo125

  Oceniono 16 razy 14

  uciszcie wreszcie, ale tę głodną sraje, bo już rzygać się chce !!! PODŁA DOJNA ZMIANA ! KLIKA KORYTA + ! TFFUUU

 • nuclearsnake

  Oceniono 15 razy 13

  a dlaczego do podkomisji miałyby wchodzić osoby, które są za projektem "zatrzymaj aborcję"? czy ktokolwiek chciałby być przymuszany do rodzenia, a może seksu? bo ci którzy są za przymusowym rodzeniem, wymuszają to rodzenie na innych, a nie na sobie, im ciąża nie grozi, a jeśli nawet grozi to jest to "wyjątkowy przypadek" i wtedy dokonują aborcji wbrew swojej antyaborcyjnej ideologii lub chcą rodzić niepełnosprawnych, co wyklucza ów przymus, więc Godek niech sama nie ucisza obywateli, którzy nie chcą być niewolnikami jej chorej i szkodliwej społecznie ideologii oraz niech sama nie urządza ustawek pod postacią owych "projektów" mających na celu pozbawienie ochrony do życia osób w ciąży, miejsce antyaborcjonistów jest w więzieniu, jak każdego innego przestępcy naruszającego nietykalność cielesną innych ludzi

 • IrenaMaria235

  Oceniono 17 razy 13

  NA SZCZĘŚCIE JAK DOTĄD WIĘKSZOŚĆ POPIERA PROJEKT "ZATRZYMAĆ GODEK" !

 • pandzik

  Oceniono 13 razy 13

  W Wolsce nie ma aborcji legalnej. Cos koło 1 tysiaca rocznie ze wzgledów medycznych itd!

  Tysiac legalnych aborcji w 36 milionowym kraju.

 • tksiazek

  Oceniono 17 razy 13

  Bardzo ciekawe hasło krzyczano. Wreszcie po 30 latach aborcyjnej paranoi przynajmniej cześć społeczeństwa zauważyła kto pociąga za sznurki sejmowych pacynek

 • tektur

  Oceniono 15 razy 13

  To się powinno nazywać- Zmusić do rodzenia za wszelka cenę.
  Aten babsztyl i jemu podobne to dwa w jednym - totalny deblizm połączony z totalnym sadyzmem.

 • takaprawda2015

  Oceniono 16 razy 12

  Najśmieszniejsze jest to że Godek twierdzi że ma chore dziecko.

  Pani Godek. Pani upośledzony genetycznie twór nie jest chory. To takie ludzkie GMO. Miała Pani pełne prawo takiego potworka urodzić i się nim bawić, ale proszę nie zmuszać do tego innych.

 • wikal

  Oceniono 12 razy 12

  I znowu ten upiór Luwru! Na sam jej widok ciarki chodzą po plecach i robi się niedobrze.

 • ewawzywa07

  Oceniono 14 razy 12

  Nikt nikogo nie ZMUSZA do aborcji, więc zostawmy tę sferę życia zainteresowanym. Aborcja powinna byc dostępna na życzenie, bo jakikolwiek zakaz czy penalizacja bija w.... najbiedniejszych i najmniej zaradnych. Niech pani Godek przyjmie do wiadomości, że jesli kobieta zechce usunąć ciążę to to zrobi. Zamożniejsze za granicą, legalnie i bezpiecznie albo w dobrze wyposażonych gabinetach ginekologicznych w asyście anestezjologa. Mniej zamożnym zrobi to połozna a te najbiedniejsze zrobią to domowym sposobem narażając swoje zycie i zdrowie. Czy obrończyni zycia pani Godek chce mnozyc sieroty?

 • men_53

  Oceniono 12 razy 12

  Trafiło się nieszczęście tej Godek - chce się zemścić i "zafundować" je innym.
  Lekceważą "obywatelski projekt" , to faktycznie podłe - ale to, że jej projekt jest sprzeczny z wolą wyborców (ponad 70% przeciw wg sondaży) to wg tej hipokrytki jest OK.
  Państwo jest zbrodnicze, bo zmusza kobiet do aborcji ... .A mnie się wydaje, że to KG chce zmusić innych aby postępowali z godnie z jej życzeniem.
  Ale jakoś z ofiarami złośliwości natury (wg KG nie natury, ale tzw. "woli Bożej" spotkać się nie odważyła ... .
  Cóż, życzę Pani, p. KG wszystkiego najgorszego. I wcale się tego nie wypieram.

 • Bartolini U

  Oceniono 16 razy 12

  Kaja godek zajmuj się sama swoim downiątkiem który wabi się Wojtek

 • hiperklasa

  Oceniono 11 razy 11

  Szczerze? Rzadko ulegam emocjom. Jednak dzisiaj odczuwam niemal perwersyjną przyjemność czerpaną z faktu, że tę zwyrodniałą sadystkę Godek rozbolała du… ta, no… sempiterna. :)

 • bert2407

  Oceniono 11 razy 11

  To normalna debilka.

 • brutalnaprawda

  Oceniono 13 razy 11

  Proponuję: niech się Kaja pokaja .... albo pie...ie sobie w łeb !!!!

 • Kasia M

  Oceniono 10 razy 10

  Kaja Godek ,popełniasz przestępstwo ,dążąc do tego żeby zmusić kobiety do rodzenia chorych dzieci ,wbrew ich woli ,a wiadomo że jesli chore to nie zawsze oznacza tylko down lecz także chore " roślinki"ale pamiętaj również o tym że karma wraca.

 • maj.basia

  Oceniono 10 razy 10

  To jest skandal,żeby takie byle co jak ta Godek rządziła kobietami, które nie chcą mieć dzieci.
  Dlaczego nie darła pyska jak protestowały matki z niepełnosprawnymi dziećmi? Nie było jej widać
  ani słychać, a teraz drze się wniebogłosy, ale nie oto chodzi, tylko chce być dobrze widziana dla
  dobrej zmiany. A sejm nie ma nic lepszego do uchwalania tylko zaglądać kobietom pod kiecki?
  Żeby zadowolić sukienkowych? A co im do tego?

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 12 razy 10

  Godek w hełmie niemieckim na łbie to znam z TV, bo charakterystyczna.
  A ten jakiś Robert Winnicki to kto to, ze wpiedrala się w moje życie?

 • Elżbieta Ear

  Oceniono 10 razy 10

  Sraja ma za dużo wolnego czasu i pieniędzy za nicnierobienie! Posłać babę do uczciwej roboty na osiem godzin plus dojazd do pracy dwie, pensja najniższą krajową! Nie będziemiala czasu ni siły na epatowanie fanatyzmem!

 • bert2407

  Oceniono 12 razy 10

  To babsko jest chore psychicznie.

 • Elżbieta Ear

  Oceniono 10 razy 10

  Oszalała, nawiedzona fanatyczka terroryzuje sejm! W jakim kraju my żyjemy?

 • killer2016

  Oceniono 10 razy 10

  "gdy przesłanki medyczne wskazują na wysokie prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego uszkodzenia płodu (do chwili osiągnięcia przez płód zdolności do samodzielnego życia poza organizmem kobiety)"
  Jeżeli ten zapis zostanie usunięty z ustawy to wg mnie:
  1- Państwo bierze na siebie całkowitą opiekę nad tym człowiekiem a nie jak dotychczas tylko od poczęcia do narodzin
  2- Kobiety które chciałyby usunąć uszkodzony płód a nie będą tego mogły zrobić bo ustawa tego zabroni to po narodzinach będą mogły zrzeknąć się praw do narodzonego dziecka na rzecz RP
  3- Kobiety które chciałyby usunąć uszkodzony płód a nie będą tego mogły bo ustawa tego zabroni to po narodzinach będą miały prawo złożyć nowo narodzonego na ołtarzu w kościele, tzn. złożyć w ofierze kościołowi

  Uwierzcie mi, doszłoby do legalnych "utylizacji" tychże, tym samym to rząd RP brałby w tym udział a kobiety z czystym sumieniem żyłyby bardziej lub mniej szczęśliwie w dalszym życiu a Polska zostałaby wy....bana z UE bo ta nie będzie chciała w tym procederze uczestniczyć i być oskarżana przez świat o współudział.

 • Marek Tropiciel

  Oceniono 12 razy 10

  Bez komentarza,na co liczy Kaja Godek? oprócz poparcia Biskupów i niewielkiej części społeczeństwa,nie ma wielu zwolenników w Polsce.PIS mimo błędów nie jest samobójcą politycznym by forsować jej niedorzeczne pomysły,to tak samo jak garstka fanatyków stara się przeforsować,rezygnację z reformy sądownictwa.

 • nox.a

  Oceniono 9 razy 9

  Niejaka Godek zgodziła się na bycie "twarzą" tego projektu. W zamian za dobre stanowisko w państwowej spółce. Jest to mydlenie oczu KK jak to PiS spełnia swe obietnice a wredny Suweren mu na to nie ppzwala. Natomiast dla przeciwników zaostrzenia przepisów, to nie PiS zmienia tylko jakaś Kaja Godek. PiS nie jest niczemu winien.

 • dyst2

  Oceniono 13 razy 9

  Godek nie zdaje sobie nawet sprawy z tego ze jest z niej tylko uzyteczna idiotka sluzaca do robienia halasu w celu ukrycia innych spraw.

 • pix_d

  Oceniono 15 razy 9

  Ta tamta ma rację. To jest ustawka ale po to, żeby odwrócić uwagę od sprawy Sądu Najwyższego.

 • wujtommy102

  Oceniono 8 razy 8

  Kto stoi za panią Godek ,że wolno jej robić wszystko bezkarnie jakby była Bogiem ? Czyim jest Słupem, czyżby samego Oj-dyra ???

 • Oceniono 8 razy 8

  Wkrótce na Showmaxie 3 sezon "Opowieści podręcznej". To sadystyczne babsko, mogłaby zagrać w roli "ciotki" podręcznych, w tymże serialu. Byłaby niezwykle wiarygodna.

 • tichauer

  Oceniono 7 razy 5

  Tryumf rozsądku nad zaślepieniem Kai Godek.
  Ona widzi tylko te osoby, które podpisały się pod projektem ustawy - nie do końca wiedząc pod czym się podpisują. A nie zauważa milionów osób, które nie chcą ruszać tego co jest.
  Niech Kaja Godek się goni - razem z prezydętem Dudą.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 11 razy 5

  Katolicy po Holokauście Żydów chcą przeprowadzi w Polsce Holokaust Polek!

 • vibhisana

  Oceniono 4 razy 4

  Winnicki walczy z aborcją? Acha i z Komunistami też! Kiedy Sejm zmaterializuje prawo Narodowców do "wieszania zamiast liści". Toż to priorytet narodowo-katolickiego Państwa!

 • sheyla

  Oceniono 3 razy 3

  Pani Godek jesteście mniejszością, bo zdecydowana większość Polaków jest albo za utzrymaniem obecnie obowiązujących przepisów albo jest za ich złagodzeniem. I nie zmienią tego wasze kłamliwe hasła, krwawe bannery i inne manipulacje. Jest was garstka w skali kraju a chcecie narzucać swoje przekonania przeważającej większości. Mówi Pani o milionie obywateli, którzy podpisali się pod waszym projektem. Śmiechu warte, biorąc pod uwagę w jaki sposób te podpisy były zbierane. Podsuwaliście ludziom swoje listy przy lada okazji, często w zawoalowany sposób przymuszano ludzi w kościołach do podpisu, np. przy okazji chrztu, ślubu, pogrzebu itp. Podsuwaliscie papier pod nos ludziom którzy niekiedy nie byli świadomi tego, co podpisują. Do spółki z Ordo Juris chcecie nam w Polsce zrobić drugą Rumunię sprzed 40 lat, bo za zakaz antykoncepcji też się próbujecie brać. Już teraz kobiety mają ogromne problemy z dostępem do antykoncepcji "dzień po", coraz więcek nawiedzonych lekarzy, aptekarzy odmawia kobietom dostepu do legalnych w Polsce leków. nIe wiem, czym się pani kieruje ale na pewno nie jest to miłość i troska o ciężko chore nienarodzone dzieci, które często będą umierać tygodniami w męczarniach.

 • rikol

  Oceniono 4 razy 2

  Czemu ktokolwiek traktuje poważnie wariatkę Godek?

 • TheHagen1989hagen

  Oceniono 21 razy -17

  No i sprawdza się, co mówiłem. PiS tchórzy. Zawsze byli, są i pozostaną bandą socjalistycznych tchórzy, jak PO. A wy matoły daliście się nabrać. Głosujcie dalej. Ja na całe szczęście wyjeżdżam z tego kur...widołu niebawem i możecie mnie wszyscy w d..ę cmoknąć.

 • komentarzdramatyczny

  Oceniono 26 razy -24

  Zaczyna to być męczące. Mordowanie nienarodzonych dzieci powinno być zabronione. PiS niech przestanie już się bać jakiś protestów. Mieli zakazać aborcji i niech to w końcu zrobią.

 • typowy-leming

  Oceniono 26 razy -24

  jako zwolennik utrzymania kompromisu aborcyjnego cenię panią Godek, choć nie popieram jej poglądów. gdyby nie osoby takie jak ona kompromis byłby atakowany tylko przez miłośników aborcji na życzenie. A tak mamy równowagę.

 • citaobscura

  Oceniono 31 razy -25

  <><><><><><><>
  czy p. Szajbus - Wielgus już tam jest?

  ostatnio lansowała się przy niepełnosprawnych

  teraz, dla odmiany, mogłaby wrócić do lansowania się

  w imię przyzwolenia na zabijanie niepełnosprawnych nienarodzonych...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX