Michał Dworczyk o kosztownym wizażu Beaty Szydło. "Kobiety potrzebują więcej zaangażowania"

Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk odniósł się do sprawy wizażu Beaty Szydło. Stwierdził, że kobiety w porównaniu do mężczyzn potrzebują o "wiele więcej zaangażowania".

Michał Dworczyk był gościem Radiu ZET. Szef Kancelarii Premiera Mateusza Morawieckiego odniósł się do kosztów wizażu Beaty Szydło.

Beata Szydło. 167 tys. zł na wizaż pani premier

Jak już informowaliśmy, kontrola NIK ujawniła, że w ciągu kilku miesięcy w 2017 r. KPRM opłaciło faktury za wizaż w łącznej kwocie 167,9 tys. zł.

Michał Dworczyk najpierw był pytany o wizaż Mateusza Morawieckiego. Powiedział, że kancelaria nie wydaje na to "ani złotówki". Na pytanie Konrada Piaseckiego, w jaki sposób kancelaria dba o wygląd premiera Morawieckiego Dworczyk odpowiedział tajemniczo. - Radzimy sobie z tym - odrzekł, ale później dodał: - Jest osoba, która pracuje w Kancelarii Premiera i która dba o to, żeby premier zawsze dobrze wyglądał.

Michał Dworczyk o wizażu Beaty Szydło

Następnie szef Kancelarii Premiera pytany przez prowadzącego odniósł się drogiego wizażu Beaty Szydło. Według Dworczyka kobiety "w przeciwieństwie do nas, potrzebują o wiele więcej zaangażowania".

- Wręcz przeciwnie, uważam, że kobiety są same w sobie tak piękne, że tego zaangażowania nie potrzebują - stwierdził Piasecki. 

- To prawda, ale dzisiejsze normy czy dzisiejsze potrzeby są właśnie takie, że takiego wsparcia potrzebują kobiety więcej, w związku z tym to jest dla mnie oczywiste, że panie potrzebują wsparcia profesjonalnego - odpowiedział polityk.

Czym właściwie zajmuje się Beata Szydło?

Więcej o:
Komentarze (88)
Michał Dworczyk o kosztownym wizażu Beaty Szydło. "Kobiety potrzebują więcej zaangażowania"
Zaloguj się
 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 21 razy 17

  Nie wiem ile jeszcze wyda, ale twarzy jej i tak nie przywróci.
  Świętojebliwość nie przeszkadza łgać i kraść.
  tak mi dopomóż Bóg

 • js08836

  Oceniono 14 razy 14

  A gdzie jest napisane, że za kremy, pudry, szminki i inne kosmetyki ma płacić sejm ? Czy jej nie stać na wizażystkę za 300 -500 zł ? Kraść garściami do jej, ich domena. Ośmiorniczki ? Belka zapłacił za 1 kg. 75 zł., dużo ? Rachunek na 49 tys. to ponad 600 kg. ośmiorniczek. A ile za 167 tys. zł. ? 2 tony 226 kg. Paskuda dorwała się do koryta+ .

 • terazjakinick

  Oceniono 13 razy 13

  Panie Dworczyk, akurat poprawa wizerunku Pani Szydlo jest druga niemożliwa rzeczą na świecie. Pierwsza jest umiejętność trzasniecia obrotowymi drzwiami.

 • franko66

  Oceniono 15 razy 13

  to stara ,zakłamana jędza jeszcze za nasze podatki chce się upiększyć.Oszustka co do złotówki ma oddać .Kompletna nieudacznica.Nawet s a60 tys nie zmieniło tego potwora w człowieka.

 • puuchatek

  Oceniono 14 razy 12

  K…, "zaangażowania"?! 49 tysięcy złotych za sesję wizażu, która normalnie w wykonaniu profesjonalnych wizażystów kosztuje około tysiąca?!

  Panie Dworczyk, do k… nędzy, to nie jest żądne "zaangażowanie", to jest ZWYCZAJNE ZŁODZIEJSTWO!

 • zielona-galazka

  Oceniono 13 razy 11

  Bez względu na ilość tynku i tapety na twarzy Beatka pozostanie tłumokiem. Ma to wypisane na twarzy i żaden wizażysta tego nie zamaskuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX