Najnowszy sondaż. PiS z dwa razy większym poparciem niż PO. Na trzecim miejscu SLD

PiS ma powody do radości. Wyniki sondażu Kantar Public podał właśnie portal 300polityka.pl.

W najnowszym sondażu Kantar Public PiS ma 41 proc. poparcia. To wzrost o 5 pkt. proc. w stosunku do poprzedniego sondażu. 20 proc. osób zadeklarowało z kolei głosowanie na PO (spadek o 2 pkt. proc.) Wyniki innych partii są już dużo niższe. Na trzecim miejscu w sondażu SLD z 6 proc. (wynik bez zmian), na czwartym - Kukiz'15 także 6 proc. (wzrost o 1 pkt. proc.).

Poza Sejmem znalazłaby się Nowoczesna (4 proc.), dalej PSL (3 proc.), Razem (1 proc.) i Wolność (1 proc.) - opisuje portal 300polityka.pl.

W sondażu Kantar Public 18 proc. stwierdziło, że nie wie, na kogo oddać głos.

Sondaż został przeprowadzony w dniach 8-17 czerwca.

PiS zerwał z obowiązującą od 1989 roku niepisaną sejmową tradycją

Więcej o:
Komentarze (424)
Najnowszy sondaż. PiS rośnie, ma dwa razy większe poparcie niż PO
Zaloguj się
 • rodziu1981

  Oceniono 71 razy 31

  Pytam zupelnie na serio: w czym przecietnemu Kowalskiemu gdzies tam z malej miejscowosci, czy wioski w Lubuskim, Lubelskim czym w kazdym innym miejscu z rodziną 2+2, mającą jakąś tam średnioplatna prace, hobby w postaci weekendu z grillem i TV zaszkodzil PiS i dlaczego ma glosowac przeciw obecnie rzadzacym? Dostali 500+ jak obiecali i ich nie interesuje czy tutaj zadluzany jest kraj czy nie, bo zapewne slyszeli ze od prawie 30lat jest zadluzany i nic z tego nie mieli.. Statystycznie biorąc mozna podejrzewac ze sa przeciw uchodzcom jak z 80% Polakow, czyli zgodnie z linią PiS.. TK, czy Sądy? Mhmm do 2016r zapewne nie mieli pojecia o TK, a jesli jakims cudem kojarzyli to tylko z nazwy.. Z sądami mysle ze nie mieli styczności, ewentualnie po odpis Księgi Wieczystej sie wybrali raz w zyciu, czy jakas sprawe spadkowa zalatwic.. a maja podejrzewam znowu jak z 80% spoleczenstwa poczucie ze sądownictwo nie dziala tak jak powinno.. Do tego najnizsze w historii bezrobocie niezaleznie czy wynikajace z koniuktury czy nie... Dlaczego zatem oni maja glosowac przeciw PiS?

 • mattor71

  Oceniono 40 razy 14

  Bez komentarza ... Jakim trzeba być człowiekiem aby głosować na kogoś kto ma Cię za idiotę i z tym się nie kryje ?

 • pneumatyka

  Oceniono 44 razy 12

  Wystarczy lzec jak bura dupa,obiecać mistrzostwo świata z pis a sondaże wystrzela ....
  Ot głupi naród w gumofilcach !

 • tinorossi

  Oceniono 39 razy 9

  Sondazownie sa rozne i rozne sa wyniki. Tak czy siak Polacy chyba zwariowali. Raczej za pieniądze zrobia wszystko, zadnego morale, zadnej postawy obywatelskiej nie ma w tym narodzie.
  Proponuje każdemu glosujacemu w wyborach dawac 100zl+. Frekwencja i wynik zapewnione.

 • damtek

  Oceniono 44 razy 8

  Donald Tusk powiedział prawdę. Kaczyński i jego ekipa działają jak faktyczni agenci Putina. I słusznie ta obiektywnie agenturalna ferajna rządzącą dziś Polską nie powinna liczyć na wsparcie każdego komu na dobru Polski zależy.
  W.Kuczyński

 • wolny.kan.gur

  Oceniono 11 razy 5

  Smutne jest nie to że PiS ma 2 razy większe poparcie niż PO. Smutne jest to że wybór jest tylko pomiędzy złodziejami a psychoskim buractwem i ludzie to kupuja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX