Łukasz Zbonikowski w Sejmie z opuchniętym okiem. Poseł PiS zdementował plotki o bójce

Łukasz Zbonikowski z PiS pojawił się w Sejmie z podbitym okiem. Pojawiły się spekulacje o bójce. Poseł dementuje je i tłumaczy, że został niefortunnie użądlony - podaje "Fakt".

Łukasz Zbonikowski nie należy do najbardziej znanych polityków PiS, a kojarzony jest głównie z dwóch spraw. W 2008 roku wraz z posłem Karolem Karskim jeździł meleksem na Cyprze. Pojazdy zostały rozbite, a media nagłośniły sytuację. Z kolei w 2015 roku  do prokuratury trafiło doniesienie ws. naruszenia nietykalności fizycznej jego żony.

Pół roku temu sąd orzekł, że Łukasz Zbonikowski jest winny, ale postępowanie zostało warunkowo umorzone. Sąd uniewinnił go ws. innego incydentu z żoną, do którego miało dojść w 2016 roku. Poseł nie przyznawał się do zarzutów i mówił o żonie, że jest "oszustką matrymonialną". 

Łukasz Zbonikowski ze spuchniętym okiem. "Użądlenie"

W tym tygodniu poseł zwrócił uwagę kolegów w Sejmie oraz mediów, gdy pojawił się w parlamencie z wyraźnie opuchniętym okiem. "Fakt" opublikował fotografie polityka i opisuje, że inni parlamentarzyści spekulowali na temat przyczyn opuchlizny i tego, czy poseł brał udział w bójce. Ten jednak zaprzecza. W rozmowie z dziennikiem wyjaśnił, że winna jest pszczoła. Ponieważ użądliła go w niefortunnym miejscu, pojawiła się opuchlizna na twarzy i jednym oku. Poseł dodał, że dostał już leki i maść, ale na zejście opuchlizny musi poczekać kilka dni.

Więcej o:
Komentarze (116)
Łukasz Zbonikowski w Sejmie z opuchniętym okiem
Zaloguj się
 • norman67

  Oceniono 24 razy 22

  Swołocz - skąd oni te gnidy biorą.Zero inteligencji, chciwość, zakłamanie, q/stwo i głupota - kwiat polskiej prowincji.

 • cacadux

  Oceniono 24 razy 22

  użądlenie prawym sierpowym ;). Cokolwiek to było, należało cie bucu jak psu buda i chłopu ziemia.

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 16 razy 16

  To ten co łał żonę? Widocznie wyciągnęła z tego pozytywne wnioski.

 • Oceniono 18 razy 16

  To ci dopiero dowcipniś z PiS-u .No normalnie wesołek ty ołtarzu od kiedy to butelki po wódce żądlą, Przyznaj się jak facet że dostałeś gdzieś w ryj i koniec

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX