Andrzej Duda widział się z Jarosławem Kaczyńskim? Był w szpitalu przy Szaserów

Andrzej Duda był widziany w szpitalu, w którym leczy się Jarosław Kaczyński. Oficjalnie prezydent miał wizytę w poradni stomatologicznej.

Jarosław Kaczyński od ponad miesiąca przebywa w szpitalu, a dokładnie w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie. Oficjalną przyczyną jego leczenia jest problem z kolanem. Spekulacje na temat innych przyczyn, np. raka, PiS ucina. ale te co i rusz odżywają w mediach społecznościowych. 

Jarosław Kaczyński chory, ale pracuje

Jarosław Kaczyński mimo choroby nie odpoczywa od polityki. Jest odwiedzany jest przez prominentnych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Pojawiali się tam m.in. premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Beata Szydło czy marszałek Sejmu Marek Kuchciński - donosiły tabloidy, których fotoreporterzy śledzą sytuację przed szpitalem. 

Andrzej Duda w szpitalu przy Szaserów

Jak donosi "Super Express" tym razem w szpitalu, gdzie leży Jarosław Kaczyński, pojawił się Andrzej Duda. - To nie jest pierwszy raz, gdy politycy związani z partią rządzącą stosują różne sztuczki, żeby tylko spotkać się z Jarosławem Kaczyńskim - komentuje na łamach dziennika Michał Szczerba z PO.

Jarosław Kaczyński przedstawił nazwiska kandydatów na prezydentów miast

Więcej o: