Sławomir Nitras miał 32 razy przerwać wystąpienie premiera. Obcięli mu za to pensję o połowę

Sławomir Nitras przez trzy miesiące będzie zarabiał o połowę mniej. To kara za przerywanie premierowi Morawieckiemu podczas wczorajszej debaty nad wotum nieufności dla Beaty Szydło.

Według Prezydium Sejmu poseł Nitras przerwał Mateuszowi Morawieckiemu aż 32 razy. To i tak mniej, niż w środę mówił marszałek Sejmu Marek Kuchciński. - Pan poseł Nitras 39 razy przeszkadzał w wystąpieniu premiera - ganił posła podczas wczorajszej debaty Kuchciński.

Sławomir Nitras ukarany obniżeniem pensji

W czwartek Centrum Informacyjne Sejmu poinformowało o karze, jaką Prezydium Sejmu zdecydowało nałożyć na Nitrasa. Poseł za przeszkadzanie podczas obrad będzie teraz otrzymywał o połowę niższe wynagrodzenie. 

"Prezydium Sejmu podjęło uchwałę o obniżeniu posłowi Sławomirowi Nitrasowi uposażenia poselskiego o połowę na okres trzech miesięcy" - czytamy w komunikacie. Jak informuje CIS Nitras swoim zachowaniem "naruszył powagę Sejmu"

"Oceniam to jako dowód paniki, bezsilności i niskich walorów intelektualnych pana Terleckiego, jak również samego pana Kuchcinskiego" - napisał Nitras.

Głosowanie nad wotum nieufności dla Beaty Szydło i Elżbiety Rafalskiej

W środę posłowie głosowali ws. wotum nieufności dla Beaty Szydło i Elżbiety Rafalskiej. Większość posłów zagłosowała przeciwko wotum nieufności dla wicepremier i odwołaniu minister. Nie było w tym zaskoczenia - jednak w Sejmie doszło do emocjonującej dyskusji. Wcześniej jednak odbyła się jednak gorąca dyskusja. W debacie uczestniczył też premier Mateusz Morawiecki. To podczas jego wystąpienia Nitras miał "naruszyć powagę Sejmu".

Beata Szydło mówi o swoich obowiązkach. Nagle pada pytanie: Za co my pani płacimy?

Więcej o:
Komentarze (177)
Sławomir Nitras ukarany obcięciem pensji za przerywanie premierowi
Zaloguj się
 • 5m00tny

  Oceniono 68 razy 44

  A mógł wtargnąć na mównice bez żadnego trybu, wydrzeć mordę, obrazić wszystkich i nie ponieść konsekwencji. Aaa nie, Nitras nie nazywa się Kaczyński...

 • szaja25

  Oceniono 53 razy 31

  To jakieś żarty? To co oni mają tam siedzieć cicho, jak mysz pod miotłą? Aż strach pomyśleć, jak by naczelnikowi ktoś przerwał, to nawet lata do emerytury by zabrali. Mam nadzieję, że w następnej kadencji chłopcy z pisu odczują brak wynagrodzenia na własnej skórze.

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 44 razy 28

  Marszałek widać było że jest na haju. Stare dobre czasy wróciły.

 • pt.nut

  Oceniono 44 razy 22

  Widzisz chlopie... gdybys naublizal wszystkim z mownicy bez zadnego trybu, albo wpyerdolil salatke ( z glosnym mlaskaniem) bylbys bezpieczny, a tak...

 • threemen

  Oceniono 23 razy 17

  Tak wygląda demokracja w wydaniu PiS. Chcesz powiedziec coś w Polsce - kara, chcesz coś powiedzieć za granicą jestes donosicielem i zdrajcą.

 • fakduck

  Oceniono 34 razy 16

  piSS to prl-bis. Witamy w prl fucking cenzorzy!

 • yaspiman

  Oceniono 19 razy 15

  dyskusja z kuchcińskim, to jak gra w szachy z gołębiem.
  nie ważne jak dobrze grasz, gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i jest dumny, że wygrał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX