"Przyłapani!". Macierewicz i Misiewicz znów razem, wrócił też doradca Janniger

"Fakt" opisuje, że tercet: Janniger, Macierewicz i Misiewicz znów gra razem. Byłego szefa MON i jego dwóch współpracowników widziano razem na sympozjum.

"Przyłapani. Macierewicz, Misiewicz i Janniger znów razem!" - pisze "Fakt", dołączając zdjęcia byłego szefa MON Antoniego Macierewicza i byłego rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza.

Obydwaj pojawili się na poniedziałkowym sympozjum dotyczącym bezpieczeństwa państwa. Jak donosi dziennik, razem z Macierewiczem i Misiewiczem pojawił się inny z doradców obecnego szefa podkomisji smoleńskiej - Edmund Janniger.

To nie pierwszy raz, gdy "Fakt" odtrąbił powrót duetu Macierewicz-Misiewicz. Pod koniec marca opisał, że obaj wciąż mają ze sobą kontakt. Dziennik zauważył ich wówczas w siedzibie Telewizji Republika.

Przed tą publikacją Bartłomiej Misiewicz mówił w programie "Dobry wieczór Polsko" w Polsat News, że miał sporadyczne okazje do kontaktowania się z Macierewiczem.

- Dosłownie kilka razy rozmawialiśmy, ja jestem już poza polityką, wycofałem się z tej działalności - doprecyzował były rzecznik MON.

Konferencja Bartłomieja Misiewicza. Były rzecznik MON odpowiada na tekst 'Sieci'

Więcej o: