Rzeczniczka SLD do szefowej Nowoczesnej: Niech was konsumuje Pacman Grzegorz

Znów głośno o rzeczniczce SLD. Po wulgarnym wpisie nt. programu Nowoczesnej, tym razem obraziła Grzegorza Schetynę - nazywając go "Grzegorzem Pacmanem", który miałby "skonsumować" Nowoczesną.

"Lewicowo-ch*****-nie-wiadomo-jakie" - stwierdziła niedawno Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka SLD, komentując w ten sposób przedstawiane przez liderkę Nowoczesnej Katarzynę Lubnauer poglądy.

Kolejna okazja do zaatakowania Lubnauer nadarzyła się ponownie na Twitterze, gdy szefowa Nowoczesnej stwierdziła, że jak na razie tylko ona i Grzegorz Schetyna "dogadali się" w zakresie współpracy przeciwko Prawu i Sprawiedliwości.

Lubnauer wspomniała też, że mimo prób nie udało się znaleźć porozumienia z Włodzimierzem Czarzastym i Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, liderami SLD i PSL.

"Niektórzy muszą dojrzeć (a szczególnie SLD) do szerszej współpracy. Czekamy w 2019 roku" - napisała Lubnauer.

Na to szybko zareagowała Żukowska, która stwierdziła, że jeżeli współpraca ma przypominać tę między PO a Nowoczesną, to SLD nie zamierza brać w tym udziału.

Jeżeli współpraca ma polegać na wchłonięciu przez PO, jak w przypadku Nowoczesnej, to dziękujemy, mamy lepszy pomysł na odebranie PiS-owi wyborców. Pacman Grzegorz (Schetyna - red) niech Was konsumuje, smacznego!

- stwierdziła Żukowska.

Wielkie pieniądze i częste pożary. "Zero tolerancji dla mafii śmieciowej"

Więcej o: